چگونه با کار انگیزه داشته باشیم؟

چگونه با کار انگیزه داشته باشیم؟


حتی اگر مبتدی هستید ، اگر برای همیشه ورزش کرده اید ، ممکن است مجبور شوید با لحظه ای مواجه شوید که انگیزه شما در طول تمرین کاهش می یابد. انگیزه و تعهد زمانی ضروری است که نیاز به رعایت روال عادی خود داشته باشید. اما وقتی بی دقتی می کنید ناامید نشوید ، این اتفاق برای بیشتر ما می افتد ، اما اگر از بازی جلوتر باشید بازگشت به سبد خرید آسان است. اگر میزان انگیزه شما کم است ، مطابق روال عادی خود به خواندن ادامه دهید!

در اینجا نکاتی وجود دارد که باعث می شود در تمرینات ورزشی خود انگیزه داشته باشید:

تمرینات خود را سریع انجام دهید

قبل از اینکه روز شما خیلی شلوغ شود و شروع به لوله کشی کنید ، سعی کنید ورزش کنید. حتی اگر تمرین شما کوتاه باشد ، باز هم مهم است که فعالیت های خود را زود شروع کنید ، تا بعداً در طول روز بهانه آرایش نکنید. با گذشت روزها ، نشان داده شده است که زودتر کار کردن شما را پربارتر و پرانرژی تر می کند.

عکسهای قبل و بعد بگیرید

اگر برای رسیدن به هدفی خاص تلاش می کنید ، عکاسی انگیزه ای عالی برای دیدن راه پیشروی شماست. هر هفته ، دو هفته یا هر ماه یک یادآوری روی تلفن خود تنظیم کنید تا بدانید چه زمانی عکس بگیرید. ایجاد کلاژ از تمام عکس های شما پیشرفت شما را در یک طرف نشان می دهد و به شما انگیزه می دهد تا به این هدف ادامه دهید.

موسیقی

امروزه با استفاده از تلفن های هوشمند تقریباً هر آهنگ در دستان ماست. موسیقی یک ابزار عالی برای سرگرم کننده تر شدن تمرین شما است و هزاران لیست پخش ورزش به صورت آنلاین در دسترس است و با کلیک بر روی موردی که دوست دارید شروع تمرین را برای شما آسان می کند.

همکاران پاسخگویی

تشویق هر دوی شما برای به اشتراک گذاشتن روال ورزشی خود با شخص دیگری ، شما را مسئول پایبند ماندن به عادت ورزش می کند. بازرسی های هفتگی را با شریک مسئول خود برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید که هم شاغل هستید و هم پایدار. برنامه های زیادی وجود دارد که می تواند به شما در برقراری ارتباط با شریک حسابداری خود کمک کند و برخی از آنها حتی در ساعت های تناسب اندام نیز وجود دارد.

عضویت در باشگاه بدنسازی را بدست آورید

داشتن عضویت در باشگاه بدنسازی به شما انگیزه می دهد تا به باشگاه بروید ، زیرا در اهداف شما سرمایه گذاری می کند. هنگام پرداخت هزینه عضویت در باشگاه بدنسازی ماشین ها ، کلاس ها و تیم های زیادی وجود دارد ، بنابراین اگر می خواهید کار را شروع کنید یا چیزی چالش برانگیزتر باشد ، نگران آن نباشید.

اگر بدنبال سالن ورزشی جدید و راهی برای ایجاد انگیزه هستید ، تناسب اندام را با 10 دلار بررسی کنید! بسته به موقعیت مکانی شما ، چندین طرح عضویت ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، از وب سایت ما به آدرس www.fitnessfor10.com دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *