چگونه به چالش ملی بدن در Discovery Health بپیوندیم

به آمریکا گوش دهید، کانال دیسکاوری از شما می‌خواهد که به چالش سلامت بدن ملی دیسکاوری بپیوندید! این یک چالش کاهش وزن و سلامتی است که هدف آن حفظ سلامت آمریکا و مناسب برای زندگی است.

این در واقع به عنوان یک برنامه هشت هفته ای تناسب اندام و سلامتی آغاز شد که از آغاز سال جدید شروع شد، اما اکنون به عنوان یک برنامه جامع سلامت و کاهش وزن طراحی شده برای کمک به کاهش وزن و داشتن یک سبک زندگی سالم تر عمل می کند.

چالش سلامت و کاهش وزن توسط کانال دیسکاوری توسط متخصصان سلامت مانند پزشکان و مربیان تناسب اندام انجام می شود، بنابراین برنامه ای امن و مورد تایید پزشکی برای شما تضمین می شود.

مدت هشت هفته این برنامه بر اساس توصیه کارشناسان است که می گویند این زمان کافی است تا اکثر افراد به اهداف خود برسند، تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنند و نتایج مورد نظر خود را ببینند.

چالش سلامت و کاهش وزن کانال Discovery توصیه های تخصصی در مورد تناسب اندام، کاهش وزن و سبک زندگی سالم ارائه می دهد. این برنامه همچنین شامل برنامه های غذایی آنلاین شخصی، یک برنامه تناسب اندام شخصی و یک ردیاب وزن است.

برخلاف رژیم‌ها و برنامه‌های نوآورانه، این از نظر پزشکی تحت نظارت است و همه برنامه‌های آن ایمن و مؤثر هستند. برنامه های غذایی این برنامه بر اساس جدیدترین دستورالعمل های غذایی سال ۲۰۰۵ برای آمریکایی ها، توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده و وزارت کشاورزی ایالات متحده است.

این چالش برای هر مقیم ایالات متحده ۸ سال و بالاتر آزاد است. کودکان (۸ تا ۱۲ سال) که مایل به ثبت نام در این برنامه هستند باید با خانواده خود ثبت نام کنند.

بهترین چیز در مورد چالش سلامت و کاهش وزن Discovery Channel این است که رایگان است و اشتراک آن بسیار آسان است. به سادگی از وب سایت آنها بازدید کنید، فرم آنلاین را پر کنید و کارتان تمام است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر