چگونه تلفن هوشمند شما می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند – بیگ ۲۴ خبر


چند سال پیش، و قطعا در حافظه زنده اکثریت حرفه ای های تجارت امروز، هیچ تلفن همراه وجود نداشت. هیچ تبلت یا دستگاه تلفن همراه دیگری وجود نداشت، به استثنای تلفن های معمولی که فقط می توانستند تماس بگیرند و دریافت کنند و شاید پیام های متنی ارسال و دریافت کنند. با این حال، فناوری رشد فوق‌العاده‌ای داشته است و امروزه یک گوشی هوشمند یا تبلت واقعاً می‌تواند شرکت‌های ما را از راه‌های مختلف تقویت کند، گزینه‌های اضافی را برای مشتریان فراهم کند و سود شرکت شما را افزایش دهد. در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا گوشی‌های هوشمند در حال تبدیل شدن به یک ابزار کاری مهم هستند، در حالی که قبلاً بیشتر برای سرگرمی استفاده می‌شدند.

راه اندازی یک شرکت می تواند گران باشد، و اگر هزینه های خود را پیگیری نکنید، ممکن است بسیار گران تر از آنچه باید باشد. اگر تبلت یا گوشی هوشمند دارید، می‌توانید برنامه‌های مختلفی را دانلود کنید که به شما امکان می‌دهد همه پیام‌های خروجی خود را در یک مکان پیگیری کنید. به عنوان مثال، ممکن است بتوانید عکس های رسید را آپلود کنید و آنها را در یک سیستم مبتنی بر ابر مرتب کنید. این امر باعث می‌شود مالیات‌های خود را بسیار سریع‌تر و ساده‌تر از آوردن یک دسته از رسیدهای مچاله شده به حسابدار خود انجام دهید.

این برنامه‌ها به‌ویژه برای بودجه‌بندی عالی هستند، زیرا پس از تعیین محدودیت‌های مخارج، می‌توانند به شما هشدار دهند وقتی از آنها گذشتید. با این رویکرد، می توانید بودجه یا مخارج خود را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل دوباره ارزیابی کنید، شاید از بروز یک مسئله جدی جلوگیری کنید.

یک صاحب کسب و کار باید گاهی اوقات ارائه دهد. این ممکن است برای به دست آوردن یک مشتری بزرگ و جدید شرکتی یا آموزش کاربران نهایی در مورد یک محصول باشد. حمل مقدار زیادی تجهیزات به جلسه و نگرانی در مورد نحوه راه اندازی آن می تواند باعث شود شرکت شما کمتر از آنچه که هست حرفه ای به نظر برسد. با این حال، همراه داشتن یک تبلت (یا حتی یک گوشی هوشمند) که به راحتی تنظیم می شود و به لطف برنامه های بصری، به راحتی ارائه ها را ایجاد می کند، می تواند تفاوت قابل توجهی ایجاد کند. این می تواند حرفه ای بودن شما را به مشتریان خود نشان دهد.

اگر برنامه‌های درستی دارید، حتی می‌توانید در حال حرکت یک ارائه بسازید، بنابراین اگر در موقعیتی قرار گرفتید که باید به کسی درباره شرکت خود آموزش دهید، می‌توانید این کار را با چند کلیک انجام دهید و چیزی تولید کنید که فقط نیست. آموزنده اما همچنین سفارشی.

اگر بدون تلفن از خانه خارج شوید، ممکن است احساس کنید چیزی را از دست داده اید، حتی اگر قصد استفاده از آن را نداشته باشید. با توجه به این موضوع، منطقی است که از تلفن های همراه خود به عنوان فضای تبلیغاتی استفاده کنیم، زیرا آنها در همه جا با ما خواهند بود. برای مثال، هر بار که از تلفن خود استفاده می‌کنید، می‌توانید با یک کاور سفارشی آیفون که نشان‌واره و آدرس وب‌سایت شما را در پشت دارد، کسب‌وکار خود را تبلیغ کنید. به علاوه، ایده‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید در آن بگنجانید.

نکته مهمی که در مورد این نکته باید به خاطر بسپارید این است که اگر قصد دارید مردم آیفون شما و کاور یا قاب تبلیغاتی مفید آن را ببینند، خود گوشی باید به خوبی تعمیر شود. صفحه نمایش شکسته بد به نظر می رسد و برای هرکسی که آن را می بیند، تصور ناخوشایندی از کسب و کار شما ایجاد می کند. به محض اینکه دیدید که لازم است، روی تعمیر آیفون سرمایه گذاری کنید و تاثیر بسیار بهتری خواهید داشت.

اغلب اوقات، کسب و کاری که به سرعت به نیازهای مشتری پاسخ می دهد، خوب عمل می کند. به همین دلیل است که پاسخ دادن به تماس‌های تلفنی، ایمیل‌ها و نظرات در رسانه‌های اجتماعی در اسرع وقت بسیار مفید است. اما اگر کسب و کار شما موبایل است، ممکن است همیشه در دفتر و جلوی کامپیوتر نباشید. بنابراین، می‌توانید با یک گوشی هوشمند یا تبلت به سؤالات مشتریان پاسخ دهید و خیلی سریعتر از زمانی که مجبور باشید تا بازگشت به دفتر صبر کنید، به آنها پاسخ دهید. تا آن زمان، به خصوص اگر یک روز کامل در پیش دارید، مشتری که این سوال را پرسیده است ممکن است شرکت دیگری را پیدا کرده باشد که سریعتر به آن پاسخ دهد و در نتیجه از آنها خرید کرده باشد. زمانی که بتوانید پاسخگوتر باشید، به لطف فناوری موبایل، احتمال بروز این مشکل بسیار کمتر است.

شاید قبلاً دیده باشید که شخصی از یک دستگاه تلفن همراه برای گرفتن سفارش از مشتریان استفاده می کند. به عنوان مثال، پیشخدمت ها و پیشخدمت ها بیشتر و بیشتر از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند تا از مشتریان سفارش بگیرند و آنها را مستقیماً به آشپزخانه بفرستند. این روند کل فرآیند را سرعت می بخشد و شرایط را برای مشتریان بسیار بهتر می کند. با ضربه زدن به سفارش در یک دستگاه هوشمند به جای نوشتن آن یا حتی به خاطر سپردن آنچه گفته شد، جای کمتری برای خطا وجود دارد. همچنین سرورها می توانند بیشتر با مشتریان خود صحبت کنند که این باعث می شود کل تجربه برای همه لذت بخش تر شود.

لازم نیست از این وسایل فقط در رستوران ها و بارها استفاده کنید. با ابزار مناسب، می توان از آنها برای فروش تقریباً هر چیزی استفاده کرد. می‌توانید برنامه‌ای برای کسب‌وکار خود داشته باشید که به شما امکان می‌دهد به جای اینکه مجبور شوید به دفتر بروید یا از مشتریان خود بخواهید فرم‌های طولانی را پر کنند، در محل از سفارشات مراقبت کنید. به عنوان یک امتیاز، این بدان معنی است که کاغذ کمتری چاپ و استفاده می شود که برای محیط زیست مفید است.

اگر علاوه بر دریافت سفارشات از مشتریان خود، بتوانید پرداخت های آنها را نیز انجام دهید، اگر این امر ضروری بود، چه؟ برنامه‌های زیادی وجود دارند که به شما اجازه انجام این کار را می‌دهند، و پس از انجام این کار، پول بلافاصله در حساب جاری شما نشان داده می‌شود.

این بدان معنی است که شما می توانید کارت های اعتباری و کارت های نقدی را بدون نیاز به یک ماشین تجاری تخصصی بپذیرید. این همچنین به این معنی است که شما مجبور نیستید مشتریان بالقوه ای را که پول نقد ندارند را رد کنید زیرا آنها همچنان می توانند از شما خرید کنند حتی اگر پول نقد نداشته باشند. اگر به هر یک از نمایندگان فروش خود تبلتی ارائه دهید که بتواند پرداخت ها را پردازش کند، آنها می توانند فروش بیشتری ایجاد کنند زیرا مجبور نیستند بعداً برای تکمیل فرآیند پرداخت به محل مشتری بازگردند.

در برخی از صنایع، به ویژه املاک و مستغلات، امضای قرارداد ممکن است زمان زیادی طول بکشد و تمام جنبه های دیگر معامله را به تاخیر بیندازد. با این حال، با یک تبلت یا تلفن هوشمند، می توان قرارداد را فوراً از طریق برنامه امضا کرد، به این معنی که همه چیز را می توان سرعت بخشید و بسیار کارآمدتر کرد. به شما زودتر پرداخت می شود و مشتری شما تجربه بهتری خواهد داشت زیرا خرید آنها با سرعت بیشتری انجام می شود.

به لطف تحقیقات بازار، می توانید چیزهای زیادی در مورد مشتریان احتمالی خود، رقبای خود و اقلام فعلی موجود در بازار بیاموزید. از اطلاعات به دست آمده استفاده کنید تا یک قدم جلوتر از رقبای خود بمانید.

غیرممکن است که بدانید مشتریان شما چه کسانی هستند، چه چیزی می خواهند بخرند، چه زمانی آن را می خرند و چقدر می پردازند مگر اینکه تحقیقات بازار گسترده ای انجام دهید. علاوه بر این، تحقیقات کامل بازار می‌تواند به عنوان مبنایی برای انتخاب‌های تجاری مهم مانند موارد مربوط به فروش و بازاریابی باشد.

اگر تحقیقات بازار کاملی انجام دهید، متوجه خواهید شد که مخاطبان هدف شما در مورد یک موضوع یا روند معین چه فکر می کنند. تنظیم ویژگی های محصول، امتیاز قیمت، و همچنین تبلیغات می تواند به شما در طراحی یک برنامه بازاریابی موفق کمک کند که ریسک را به حداقل برساند. تحقیقات همچنین به تمرکز منابع در مناطقی که بیشتر مورد نیاز هستند کمک می کند. همه اینها را می توان از طریق تلفن هوشمند با چند جستجو جستجو یا با ورود به برنامه های تلفن همراه که به طور خاص برای بررسی بازار و صنعت شما طراحی شده اند انجام داد.

در چند سال گذشته، سایت های رسانه های اجتماعی رشد زیادی داشته اند. به همین ترتیب، افراد بیشتری از این پلتفرم ها استفاده می کنند. این رشد به دلیل افزایش تعداد افرادی است که صاحب گوشی های هوشمند هستند. در نتیجه، نه تنها فرصتی عالی برای صحبت با مشتریان فعلی خود، بلکه برای دریافت مشتریان جدید نیز دارید.

تلفن‌های هوشمند امکان صحبت با مشتریان را در هر زمانی از روز فراهم می‌کنند، زیرا آنها می‌توانند متن‌ها و ایمیل‌ها را در حین حرکت برای شما بخوانند و ارسال کنند. شما باید از این به نفع خود استفاده کنید و راه های بهتری برای ترغیب افراد به همکاری با یکدیگر پیدا کنید. همچنین، ورود به شبکه های اجتماعی هزینه زیادی ندارد.

حتی بهتر از آن، وقتی از آیفون خود برای ارتباط با حساب‌های رسانه‌های اجتماعی کسب‌وکارتان استفاده می‌کنید، می‌توانید به سرعت و بدون زحمت به مشتریان در حال حرکت پاسخ دهید.

موفقیت هر شرکتی به توانایی آن در ارائه خدمات درجه یک به مشتریان بستگی دارد. با خدمات سنتی به مشتریان، رسیدن به این سطح از موفقیت دشوار است. به عنوان مثال، روش قدیمی نمی تواند به شما بگوید مصرف کننده شما در کجا قرار دارد. فقط با بازدید از کسب و کار شما یک مشتری می تواند مشکل را حل کند.

اگر تلفن هوشمند و اتصال به اینترنت دارید، اکنون می توانید خدمات مشتری را در حین حرکت ارائه دهید. این فناوری جدید در هزینه ارسال نماینده برای بررسی شکایات مشتریان شما صرفه جویی می کند. در عوض، می‌توانید از آن‌ها بخواهید ویدیویی ضبط کنند یا از هر محصولی که با آن مشکل دارند عکس بگیرند و فوراً آن را برای مشاوره به شما ارسال کنند.