چگونه در ورزش جاز خوشبختی می یابم


من سالها تلاش کردم تا حرکتی را پیدا کنم که کاملاً آن را دوست دارم. اینگونه بود که من در نهایت آن را در Jazzercise پیدا کردم.

زنان در استودیوی Jazzercise من بعد از هر 25 کلاسی که شرکت می کنم برای من کارت پستال های شایان ستایش و شایان ستایش ارسال می کنند.

من در تمام زندگی خود تلاش کرده ام تا از تمرین لذت ببرم.

وقتی در تعطیلات هستید مرا در ورزشگاه هتل پیدا نمی کنید.

من هرگز دونده برتر نیستم (فقط دونده زانو).

و من از جمله افرادی نیستم که “به سادگی نمی توانند تنها زندگی کنند”. می توانم خیلی آرام بنشینم. مانند زیر پتو تماشای Netflix.

اما در طول این سالها ، من تمرینات هوازی انجام دادم ، چرخیدم ، تمرینات پایلاتس انجام دادم. من ساعت ها و تمرینات روی زمین را با یک مربی شخصی پرداخت کرده ام. من چندین 5K اجرا کرده ام و 10K به شدت توصیه می شود. من فقط هرگز آن را دوست نداشتم.

من یک توصیه برای “انجام تمریناتی که دوست دارید” را یک میلیارد بار شنیده ام اما فکر می کردم کار کردن همیشه برای من چنین شغلی را احساس می کند.

سپس Jazzercise را پیدا کردم

دو سال پیش، یک مشتری به من یک کلاس Class برای کلاس های رایگان در باشگاه بدنسازی هدیه داد ورزش جاز بلافاصله افکار تکراری

یکبار یکی از همسایه ها گفت که دوستش یک استودیو Jazzercise در همان نزدیکی دارد. او فکر کرد: “باید خوشایند باشد.”

من یک رقصنده هستم که علاقه زیادی به رقصیدن در عروسی ها (و در آشپزخانه من) دارد ، به اندازه کافی هماهنگ هستم تا بتوانم سرعت خود را حفظ کنم و در نهایت نحوه نخ دندان کشیدن را یاد می گیرم. با این حال ، من هر کلاس زومبا و هیپ هاپ را که سعی می کنم از آن دوری کنم ، به حداقل رسانده ام.

من احساس کردم که ورزش جاز نقطه شیرین من خواهد بودبه

وقتی با Class Through وارد استودیو شدم ، افراد عادی با بازوهای خود از من استقبال کردند. به سرعت فهمیدم که بسیاری از آنها 10 ، 20 ، حتی 30 سال یا بیشتر Jazzercering بوده اند. برخی از جازها هر روز تمرین می کردند. برخی دو بار در روز. “اعتیاد آور است!” آنها من را به یاد جذابیت خود می اندازند ما میخندیم.

درست است. من هر سنت کلاس Jazzercise خود را می گیرم ، سپس یک گذرنامه 10 روزه می خریدم و تقریباً هر روز. وقتی منقضی شد ، من برای عضویت سالانه خط نقطه ای را امضا کردمبه دو سال تأخیر ، من انتظار دارم هر کلاس.

برای اولین بار در زندگی ام ، حرکتی را پیدا کردم که دارای حس تاریخی است.

کارت عضویت من در روزی که به Jazzercise ملحق شدم.

چرا من به شدت به تمرین جاز علاقه داشتم

برخی از افراد به سادگی با ذکر Jazzercise ، یک تمرین مبتنی بر رقص ، که دید پلنگ ها ، پا پا ها و زنان بدون شراب را در سال 1984 گسترش داد ، می خندند.

هنوز شراب وجود دارد. و پا به پای من – روی پای من ، بعد از اینکه یکی از دوستانم برای زمستان برفی یک جفت من را برای کار به کلاس بافتبه

شاسی ها و عربی هایی برای سرگرمی رقاصان برادوی در درون من وجود دارد. اما اجرای رقص آن به اندازه کافی ساده و تکراری برای یادگیری سریع است ، با روالها و آهنگهای جدید هر چند ماه یکبار ، از لیزو و تیلور سویفت گرفته تا کی پاپ و کانتری.

حقیقت شاد رقص در اتاقی پر از زنان در هر سنی چنین جشنی را برای من احساس می کند. مثل شروع روز با یک جشن رقص گروهی.

فکر می کردید ممکن است دوست داشته باشید: بیایید درباره وزن صحبت کنیم

هیچ آینه ای در استودیو وجود ندارد!

چه چیزی باعث می شود که من برگردم

هیچ آینه ای وجود ندارد. در استودیو Jazzercise هیچ آینه ای وجود ندارد ، به این معنی که هیچ فرصتی برای عبور از دادگاه با ظاهر و ظاهر من وجود ندارد. بدون آینه ، من بین جنیفر بیلس در Flashdance و JLo در یک مسابقه نیمه نهایی سوپر جام. من از پوشیدن دسته های دویدن و تی شرت های بزرگ به کلاسهایی که لباس های تنگ و تانک هایی را ترجیح می دهند که هنگام تعریق ترجیح می دهند و احساس سردتری می کنند ، منصرف می شوم.

تمرینات قدرتی در هر تمرین. تمام بدن من قوی تر از همیشه احساس می شود ، زیرا تمرینات قدرتی با وزنه یا نوار در هر کلاس گنجانده شده است. من از این بابت سپاسگزارم زیرا می دانم که حفظ ماهیچه ها در مورد پیری بسیار مهم است.

مدام موسیقی و روال را تغییر دهید. Jazzercise هر چند ماه یکبار آهنگها و روالهای جدیدی را منتشر می کند ، بنابراین لیست مجموعه همیشه در حال تغییر است. با انتخاب سالها آهنگ ، مربیان آهنگهای جدید را با آهنگهای جدید ترکیب می کنند و ضمن معرفی آهنگهای جدید ، روالهای مورد علاقه را معرفی می کنند.

ولی بیشتر از همه، ورزش جاز مانند یک تمرین است که باید انجام شود ، نه انجام شود. در این برهه از زندگی ، مهمترین چیز برای من این است که به گونه ای حرکت کنم که مرا خوشحال کند.

من نهایتاً خیلی دوست دارم ، در چهل سالگی ، وقتی در مورد حرکت صحبت می کنم ، “تمریناتی را که دوست دارم انجام می دهم” و برای اولین بار در زندگی ام ، ورزش چنین درگیری را احساس نمی کند. احساس خوشبختی کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *