چگونه روز شکرگزاری و هشدار جدی در اوایل شکرگزاری را سپری خواهید کرد – ۲۰ خبر برتر


بر اساس نظرسنجی اخیر از افراد ۱۸ تا ۸۹ ساله، جشن شکرگزاری با خانواده همچنان راهی برای جشن گرفتن این تعطیلات امسال است. دوستان – یا شکرگزاری با دوستان – محبوب ترین برنامه بعدی بود که ۱۷ درصد از آمریکایی ها گفتند که به این شکل جشن خواهند گرفت. معرفی دوستان بیشتر در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ سال بود.

تقریباً از هر هشت آمریکایی یک نفر می‌گوید که احتمالاً به تنهایی مهمانی می‌کنند – در اینجا، آمریکایی‌های مسن‌تر بیش از حد حضور داشتند. تنها ۳ درصد گفتند که اصلاً جشن نمی گیرند، در حالی که ۶ درصد قصد داشتند به رستوران بروند.

بر اساس این نظرسنجی، ۶۴ درصد از پاسخ دهندگان معتقد بودند که شکرگزاری به معنای گذراندن وقت با خانواده است، در حالی که ۶۱ درصد فکر می کردند که زمان تشکر است. ۴۰ درصد گفتند که برای یک غذای خوب بیرون رفتند، ۱۸ درصد معنی تماشای فوتبال را پیدا کردند و ۱۷ درصد دوست داشتند تاریخ جشن را به خاطر بسپارند. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

برنامه های شکرگزاری

همانطور که روز شکرگزاری ۲۰۲۲ را جشن می گیریم، در مورد چالش های روزمان و اینکه چگونه چالش های مشابه در اولین روز شکرگزاری احساس می شد، شما را با افکاری آشنا می کنیم. آمریکا مجذوب شکاف سیاسی تلخی است که پس از انتخابات میان دوره ای همچنان ادامه دارد. صرف نظر از ویژگی های انتخابات میان دوره ای، آمریکا دو گزینه دارد. آیا ما از نظام شایسته سالار بازار آزاد که آمریکا را ملتی استثنایی می‌بیند جان سالم به در خواهیم برد یا طعمه مسیر خود ویرانگر سوسیالیسم خواهیم شد؟

من سوسیالیسم را اینجا در آمریکا امتحان کردم. هنگامی که زائران در اوایل دهه ۱۶۰۰ به رهبری ویلیام برادفورد به اینجا در دنیای جدید فرود آمدند، در واقع قبل از وجود ایالات متحده بود. ببینید، زائران نتوانستند هزینه سفر خود به سرزمین جدید را به طور کامل تأمین کنند. بنابراین کاری که آنها انجام دادند این بود که از حامیان مالی درخواست کردند تا در هزینه های سفر به آنها کمک کنند. آنها توسط شرکت بازرگانی ماجراجویان لندن تامین مالی شدند.

اسپانسر کاهش تعداد مورد انتظار زائران را پیش بینی کرد. بنابراین تصمیم آنها این بود که همه آنها را انجام دهند کار با هم به عنوان یک گروه جمعی برای خیر و صلاح همه. تمام زمین هایی که پاکسازی کردند، کشت کردند و برداشت کردند، متعلق به مستعمره بود. تمام ساختمان هایی که ساخته اند متعلق به این گروه خواهد بود. وجود داشت بدون مالکیت انحصاری زمین، ساختمان یا محصولات زراعی همه در کار شرکت کردند و همه سهم مساوی از عواید به دست آوردند. همه سهم گرفتند.

این توافقنامه می فلاور بود – توافقی که همه آنها امضا کردند و توافق کردند که براساس آن عمل کنند. آنها این معاهده را قبل از پیاده شدن از می فلاور امضا کردند. البته طولی نکشید که برخی متوجه شدند هر چقدر هم که تلاش کنند باز هم کسری از پاداش را می گیرند. آنها نمی توانستند کاری انجام دهند یا کم، و هنوز هم سهم خود را داشتند. چرا سخت کار کنید اگر دیگران مایل به انجام کار هستند و شما هنوز هم می توانید سهم خود را به دست آورید؟ منابع هدر رفت، محصولات روی زمین پوسیده شد و غیره گرسنگی دسته جمعی حاصل شد.

کلنی تقریباً ویران شده است. ویلیام برادفورد این را دو سال و نیم بعد دید و می دانست که همه چیز باید تغییر کند. خیلی زود، برادفورد تصمیم گرفت که به هر مردی یک قطعه زمین اختصاص یابد مالکیت انحصاری بگیرید. تمام درآمد حاصل از آن زمین به جز درصدی که به حامی می رسد به مالک می رسد. نتایج تلاش های مهاجران به زودی به فراوانی بیش از آنچه در قرارداد جمعی قبلی تصور می کردند منجر شد. هیچ محدودیتی برای مقدار ذرت قابل رشد یا مقدار غذایی که می‌توانست در کل تولید شود وجود نداشت. نتیجه بیش از حد کافی بود.

آنچه در اولین روز شکرگزاری جشن گرفته شد، فراوانی حاصل از رویکرد اقتصادی جدید بود. بله، سرخپوستان بومی ممکن است در این رویدادها کمک کرده باشند، اما این دلیل اصلی نمردن زائران اولیه نبود. چیزی که آنها پیدا کردند سرمایه داری بازار آزاد بود. شگفتآور بود. و آن را انتخاب کنید اولین شکست سوسیالیسم در آمریکا

جشن شکرگذاری مبارک – این داستان را در ذهن داشته باشید و در حین لذت بردن از وعده های غذایی خود، آن را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید. قدردان کسانی باشید که پیش از ما رفته اند و به ما درک می کنند تا از فراوانی امروزمان لذت ببریم.

نمودار بیشتر پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا به اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع پیوند برای مقاله اصلی RWR.