چگونه شهری در دره هادسون به مرکز ماری جوانا غیرفعال و زندان غیرفعال تبدیل شد؟

چگونه شهری در دره هادسون به مرکز ماری جوانا غیرفعال و زندان غیرفعال تبدیل شد؟


وارویک بیش از یک ساعت از شهر نیویورک فاصله دارد ، شهری در دره هادسون است و پس از بلند شدن شاخ و برگ در پاییز ، برای مغازه ای پر از شمع معطر ایده آل است. این شهر حدود یک دهه پیش در مزارع ، مشاغل کوچک و یک زندان تحت حفاظت مرکزی ساخته شد.

محوطه مرکز تعلیمی نارنجی مرکزی که زمانی در زندانیان خود به دلیل جرایم مواد مخدر زندانی شناخته می شد ، اکنون مملو از شرکت های شاهدانه است که قول داده اند فعالیت اقتصادی خود را در این منطقه تقویت کنند. حداقل یکی از آن شرکت ها ، Green Thumb Industries ، آن را به صورت یک داستان کامل در آورده است ، فرصتی برای تصحیح برخی از اشتباهات جنگ مواد مخدر با ایجاد فرصت های جدید در صنعتی که زمانی مورد توهین قرار گرفته بود. این موضوع برای وکلا بحث برانگیز است که آیا شرکت هایی که چهره سفید و شرکتی بیشتری را در علف هرز قانونی نشان می دهند می توانند این عدالت را انجام دهند.

Green Thumb ، یک شرکت ماری جوانا مستقر در شیکاگو ، در حال حاضر در 12 شهرستان فعالیت می کند و سال گذشته بیش از 550 میلیون دلار فروش ملی داشته است. از خیابان اصلی وارویک

ماه گذشته ، این شرکت در یک مرکز کشت و پردازش 155 میلیون دلاری به مساحت 450،000 فوت مربع در محوطه دانشگاه وارویک سقوط کرد. Green Thumb دارای مجوز ماری جوانا پزشکی است که به آن اجازه می دهد تا داروخانه خود را در نیویورک اداره کند ، اما سرمایه گذاری در این تسهیلات همچنین می تواند به شرکت های دیگر اجازه ورود به بازار سرگرمی جدید را بدهد که در حال گسترش است. در سه سال اول عملیات ، گرین تامب وعده داد که حداقل 175 شغل در وب سایت وارویک ایجاد می کند و حقوق آنها بین 50،000 دلار متغیر است.

مقامات در سخنرانی خود در مراسم افتتاحیه در 9 سپتامبر گفتند که گرین تامب شرکتی است که امیدوار است همچنان به جذب خود در این منطقه ادامه دهد.

سناتور ایالت نیویورک ، مایک مارچوچی اذعان کرد که او یکی از اولین قانونگذارانی بود که در اواخر ماه مارس در نیویورک قانونی شدن ماری جوانا را مورد بررسی قرار داد. اما مارچوچی گفت که از آن زمان این صنعت را به عنوان “افزودنی م effectiveثر و مثبت برای منطقه ما” پذیرفته است. او با امکانات جدید تحت رهبری اتحادیه و اشتغال طولانی مدت در بیوتکنولوژی و کشاورزی و همچنین وعده سرمایه گذاری در جامعه محلی Green Thumb برنده شد.

مارچچی در مورد جذب بیشتر شرکت های شاهدانه در دره هادسون خوشبین است و اظهار داشت که “خاک حاصلخیز منطقه ، نیروی کار تحصیل کرده و نزدیکی به شهر نیویورک ما را برای سیلیکون ولی برای صنعت شاهدانه آماده می کند.”

خط سبز انگشت شست توسط Sitiva Medical ، زیرمجموعه Aintus Holdings ، یکی دیگر از فروشندگان مشهور بین المللی شاهدانه با مجوز ماری جوانا پزشکی موجود در نیویورک در حال توسعه است. همسایگان آنها شامل آزمایشگاه های Phyto-Pharma است که محصولات شاهدانه را به عنوان بخش مهمی از صنعت کنترل شده آزمایش می کند و Urban Extracts ، یک مرکز پردازش عظیم شاهدانه که می تواند CBD را جدا کند ، عصاره شاهدانه بسیار انگیزه ای که توسط طیف وسیعی از مصرف کنندگان استفاده می شود. تولید – محصول.

میراث جدید

پارک صنعتی ، که توسط شرکت های تکمیل شده در سال 2014 اشغال شد ، نباید با در نظر گرفتن شاهدانه توسعه یابد. این ایده ایجاد یک جایگزین جذاب برای پروژه های خدمات عمومی محلی بود که زمانی 450 شغل را در این منطقه ایجاد می کرد و امکانات اصلاح نارنجی متوسط ​​که نیروی کار ارزان از بازداشت شدگان را تأمین می کرد. مید نارنجی یکی از هفت زندانی است که اندرو کوئومو فرماندار سابق آن تصمیم گرفت در سال 2011 به عنوان بخشی از اقدام پس انداز پول در یک سال بودجه سخت ، آن را تعطیل کند.

در ابتدا ، سرپرست شهر مایکل سوئد از Mid-Orange به عنوان “یک شریک بزرگ در شهر ما” یاد کرد و از شوک تعطیلی و تأثیر منفی بر مشاغل محلی صحبت کرد. در پی این حادثه ، او به WNYC / Gothamist گفت که شاهدانه ، یک ترکیب بسیار محرک از THC ، گیاهی با پایه شاهدانه ، در سال 2018 از شاهدانه فدرال قانونی شد و شروع به بررسی اقتصادی بودن حشیش کرد. حوزه.

بن کولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb ، به دنبال طنز تصرف وب سایتی بود که زمانی افراد زندانی به جرم مواد مخدر را در خود جای داده بود. با اجرای دقیق قانون مواد مخدر در دهه 1980 ، جمعیت آن از 750 به 1000 نفر افزایش یافته است. برخی از ساختمان های زندان هنوز از محل ساخت و ساز قابل مشاهده است.

بن کولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در افتتاح کارخانه جدید کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

فلش

بن کولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در افتتاح کارخانه جدید کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

کارولین لوئیس

کوولر به حاضران گفت: “ما درک می کنیم که در جنگ مبارزه با مواد مخدر چه اتفاقی افتاده است.” “ما در حال برنامه ریزی برای راه اندازی آن هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که صنعت اعتبار می بخشد. تفاوت واقعاً در هوا است. در کشور تغییر ایجاد می شود. در اینجا تغییر وجود دارد.”

جایگزینی زندان محلی با صنعت شاهدانه ، تمام نابرابری های تاریخی و تاریخی مرتبط با آن محل را حل نمی کند. اکثر افرادی که به اتهام شاهدانه در ایالات متحده و نیویورک زندانی هستند ، سیاه پوست و اسپانیایی زبان هستند و لباس سبز Green Thumb و iAnthus Holdings تقریباً سفید است – این یک مشخصات جمعیتی از صنعت قانونی شاهدانه است.

گرین انگشت اشاره نکرد که چه تعداد از بیش از 3200 کارمند در سراسر کشور سیاه پوست هستند ، اما تعهد خود را به “تنوع ، انصاف و مشارکت” برجسته کرد و گفت که حدود 30 درصد از کارکنان “از نظر قومی متنوع” هستند. این شرکت گامی در جهت مسئولیت پذیری شرکت برداشته است. در ماه جولای ، این شرکت 1.3 میلیون دلار درآمد از خط تولید Good Greene خود برای تأمین بودجه غیر انتفاعی متعهد شد که از طریق آموزش کار و سایر برنامه ها به آسیب جنگ علیه مواد مخدر پرداخته است. این شرکت همچنین در دهه 90 به صفر مشارکت می کند و شرکت ها را راهنمایی می کند که چگونه می توانند از شکاف دارایی های قومی کشور جلوگیری کنند.

سبز تر برای دادن؟

با این حال ، برخی از مشاوران قانونی می گویند Green Thumb باید به جای حمایت عمومی سخاوتمندانه از ایالت نارنج وعده های بیشتری بدهد ، یا این حمایت را به طور کلی برای بازیکنان کم سودتر در صنعت حشیش از دست بدهد. در واقع ، مقامات محلی راه زیادی را برای استقبال از انگشت شست سبز طی کرده اند. آژانس توسعه صنعتی شهرستان اورنج ، که تلاش می کند شرکت ها را در مدت 15 سال در حدود 27 میلیون دلار در وارویک مستقر کند ، بسته تخفیف مالیاتی را به Green Thumb پیشنهاد کرده است. این شرکت همچنین برای غلبه بر موانع نظارتی که تهدید به تاخیر در اقدامات می کند ، کمک کرد.

Green Thumb در سال 2019 با 60 میلیون دلار مجوز پزشکی از یک شرکت دیگر وارد بازار نیویورک شد و دولت در ابتدا درخواست انتقال ستاد تولید خود به Warwick را رد کرد. دولت Cuomo می خواست شرکت های ماری جوانا پزشکی را از این کار منع کند تا اینکه دولت بازار مصرف بزرگسالان را باز کرد.

اما حتی پس از قانونی شدن علفهای هرز تفریحی ، هیئت کنترل شاهدانه ، نهاد تنظیم کننده صنعت کیومو ، ایجاد نمی شود. فرماندار کتی هوچول رهبران خود را در دو هفته اول ریاست جمهوری خود تعیین کرد و اولین جلسه آن روز سه شنبه برگزار شد.

سناتور مارچوچی گفت که وی قبل از تشکیل هیئت مدیره در جابجایی گرین تامب مشارکت داشته است ، بنابراین ساخت و ساز در مرکز پردازش جدید آغاز می شود.

“من می دانستم که همکاری با ما مهم است [state] مارچچی در هنگام سنگ اندازی گفت: “برای اطمینان از تغییر جدول زمانی وزارت بهداشت و فرمانداری و شرکت”. “و ما انجام دادیم.”

بن کولر ، مدیرعامل (مرکز) Green Thumb ، توسط مقامات منتخب و رهبران کارگری در سنگ بنای شرکت در وارویک ، نیویورک عکاسی شد.

بن کولر ، مدیرعامل (مرکز) Green Thumb ، توسط مقامات منتخب و رهبران کارگری در سنگ بنای شرکت در وارویک ، نیویورک عکاسی شد.

فلش

بن کولر ، مدیرعامل (مرکز) Green Thumb ، توسط مقامات منتخب و رهبران کارگری در سنگ بنای شرکت در وارویک ، نیویورک عکاسی شد.

کارولین لوئیس

اگرچه عوامل زیادی بر انتخاب مکان مقر نیویورک در گرین تامب تأثیر می گذارد ، اما کوولر به WNYC / Gothamist گفت که “در این میان ، ما از حمایت جامعه برای رفتن به هر کجا که می توانیم برخوردار هستیم.”

برخی از معماران مقررات مربوط به ماری جوانا و قانون مالیات نیویورک ، که با در نظر گرفتن پذیرش طراحی شده اند ، حکمت ارائه چنین کمک های سخاوتمندانه به شرکتی را که از قبل منابع مالی زیادی دارد زیر سال برده اند.

کریستال پیپلس استوکس ، رهبر اکثریت مجمع ، حامی اصلی قانون ماری جوانا ، در ماه آوریل به وایس گفت: “این افراد پول کافی برای تأمین هزینه هر کاری که می خواهند انجام دهند ، دارند.”

قانون نیویورک که ماری جوانا را برای استفاده بزرگسالان قانونی می کند ، بیان می کند که متقاضیان عدالت اجتماعی باید نیمی از مجوزها ، از جمله کسانی که تحت تأثیر جنگ مبارزه با مواد مخدر قرار گرفته اند ، را در اختیار داشته باشند و شامل مواردی برای ایجاد فرصت برای مشاغل کوچک باشد. هنوز مشخص نیست که چقدر طول می کشد تا Green Thumb شروع به فروش ماری جوانا برای اهداف تفریحی کند تا زمانی که متقاضیان کسب و کار جدید مجوز دریافت نکنند. در همین حال ، این شرکت می تواند فرآیند تولید شاهدانه را در حدود 18 ماه برای ساخت و فروش تاسیسات خود آغاز کند.

کوولر استدلال کرد که کارآفرینان کوچکی که می خواهند داروخانه ها یا سرویس های بهداشتی ماری جوانا را باز کنند ، مجبور نخواهند بود منتظر بمانند تا محصولات ماری جوانا در قفسه های آنها گذاشته شود ، زیرا آنها از پیشرفت های مالی خوبی مانند Green Thumb سود خواهند برد.

سرپرست وارویک تاون سوئد از معافیت های مالیاتی به عنوان یک سرمایه گذاری خوب محافظت کرده است.

سوئد به تماشاگران در محل ساخت و ساز گفت: “این برای زنده ماندن وارویک برای نسل ها است.” “برای جوانان جامعه ما … ما در حال حاضر یک مرکز پیشرفته داریم که در آن می توانید در شهرستان اورنج اقامت کنید ، شغل خوبی پیدا کنید ، کار کنید و در اینجا زندگی کنید و از کیفیت زندگی لذت ببرید. از بزرگ شدن در این حالت لذت بردم. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *