چگونه مسافت پیموده شده بنزین بهتری داشته باشیم؟ ۲۰ خبرگزاری برتر


مصرف بنزین در هر مایل

بیایید به نحوه بدست آوردن مایل سوخت بهتر نگاه کنیم، و این نوسانات روزانه قیمت سوخت است که کار را برای رانندگان دشوار می کند. این می تواند از جهات مختلف بر وضعیت اقتصادی ما تأثیر جدی بگذارد. مایل های گازی به افزایش درآمد کشورها کمک کرده و هر کشوری توانسته تحولات خود را اجرایی کند. بیایید نگاهی به نحوه کاهش مسافت پیموده شده بنزین خود با نکات، استراتژی ها و تست های ساده در مصرف سوخت بیندازیم.

همانطور که خودروهای جدیدتر و کارآمدتر در سال های اخیر طراحی شده اند، بهره وری سوخت نیز در حال بهبود است. انتخاب یک وسیله نقلیه جدیدتر و کم مصرف تر باعث صرفه جویی در پول نقد در دراز مدت می شود. کاهش استفاده از اضافه وزن در وسایل نقلیه یکی از مواردی است که باعث کاهش مصرف سوخت و صرفه جویی در هزینه می شود. همچنین برای سفر راحت و صرفه جویی در هزینه، مجسمه ها باید برداشته شوند. ایجاد تغییرات کوچک در عادات رانندگی روزانه شما به احتمال زیاد مسافت پیموده شده سوخت، دفترچه جیب شما و رفاه شما را افزایش می دهد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که شتاب‌گیری سریع، ترمز شدید و مسافت پیموده شده کم گاز باعث کاهش مصرف سوخت تا ۳۳ درصد در بزرگراه و تا ۵ درصد در شهر می‌شود.

مصرف سوخت خودروها در هوای سرد کمتر است، بنابراین برای گرم کردن خودرو به بنزین زیادی نیاز است. استفاده از خودرو را در چنین شرایطی به حداقل برسانید و آن را در گاراژ پارک کنید تا موتور خودرو گرم شود.

اگر تعمیر و نگهداری منظم خودرو همچنان به روز باشد، خودرو کارآمدتر می شود و تعویض منظم روغن و فیلتر باعث می شود خودروها در مناطق کم مصرف تردد کنند. لاستیک‌هایی که به‌درستی باد شده‌اند، کشش را کاهش می‌دهند، که از کار بیش از حد موتورها جلوگیری می‌کند، مسافت پیموده شده گاز را افزایش می‌دهد و انتشار کربن را کاهش می‌دهد.

در مصرف سوخت باید بسته به اندازه خودرو و در شرایط بسیار سرد، اجتناب از گرمای روز، صبح زود یا اواخر شب صرفه جویی شود. این به این دلیل است که سوخت در طول روز متمرکز است. در نتیجه با همین مقدار گاز بیشتری دریافت خواهید کرد. موسسه ملی سرویس‌پذیری خودرو اشاره می‌کند که شمع‌های بد می‌توانند مصرف سوخت را تا ۳۰ درصد کاهش دهند. اگر مسافت پیموده شده بنزین خودرو به طور ناگهانی کاهش یابد، این نشان می دهد که شمع ها در هم قرار ندارند.

کاهش میزان رانندگی با خودرو یا پرهیز از سفرهای غیرضروری موثرترین راه برای کاهش میزان مصرف بنزین هر فرد و میزان سوختی است که از پمپ بنزین دریافت می کنیم. با توجه به و تغییر عادات رانندگی شیشه بنزین و پیروی از برنامه تعمیر و نگهداری خودرو، می توان گام های مثبتی برای بهبود بهره وری سوخت برداشت.

بهبود مسافت پیموده شده بنزین برای شما خوب است، برای ماشین شما و برای محیط زیست خوب است. خوب، با افزایش سن، مسافت پیموده شده کاهش می یابد، در این صورت، برای حذف ماشین های ناخواسته، ماشین خود را با یک شرکت اجاره یا بفروشید. اتومبیل های ناخواسته خود را به صورت نقدی با قیمت نقدی بفروشید و مطمئناً مطمئن هستید که بهترین فرصت ها را در آنجا پیدا خواهید کرد.