چگونه می توان موها را به سرعت رشد کرد وقتی واقعی هستیم ، واقعاً نمی توان منتظر ماند


آن رویداد – بدترین رویای موهای شما محقق شد. بعد از چندین سال صبر و حوصله برای رسیدن به موهای مورد نظر خود ، یک تکه شما را راهنمایی کرده است بیشتر کلیدها کوتاهتر از چیزی است که تصور می کنید تا زمان وعده خود. یا شاید شما یک رویداد بسیار مهم دارید و * هنوز * آنقدرها هم که انتظار می رفتید برای دستیابی به نمایشگری که شایسته آن است در Pinterest نیستید. شما باید بدانید که چگونه موها را سریعتر رشد دهید ، و اکنون به آن احتیاج دارید.

اما ، قبل از اینکه وارد حالت وحشت کامل شوید ، در اینجا چند خبر خوب وجود دارد: اقدامات ساده ای وجود دارد که می توانید برای سریعتر شدن موهای خود انجام دهید. نکته ، نکته: حتی می توانید برخی از محصولات حذف موهای زائد را در یخچال خود پیدا کنید.

به گفته سه متخصص ، بهترین روش برای رشد سریع مو را بخوانید. شما درست در راه موضوعی مانند Rapunzel خواهید بود.

چرخه طبیعی رشد مو را بشناسید

قبل از مراجعه به دفترچه بازی خود برای رشد سریع مو ، مهم است که نحوه عملکرد چرخه رشد مو را درک کنید. برای شروع ، به گفته پنی جیمز ، متخصص trichologist ، IAT ، مو فقط 1/2 اینچ در ماه رشد می کند. “موهای ما در یک چرخه ثابت است ، از مرحله شکوفایی شروع می شود ، [known as the] مرحله آناژن ، [and] حدود 85 درصد موهای ما روی پوست سر ما در این مرحله هستند. “بعلاوه ، جیمز اظهار داشت که حدود 1 درصد از کل موها در مرحله کاتاژن یا مرحله استراحت هستند. 14 درصد موهای باقی مانده در مرحله نهایی است ، تلوژن (AKA ، افتادن.)

وقتی موهای جدید رشد می کنند ، از درم یا وسط سه لایه اصلی پوست شما شروع می شود. جیمز می گوید فولیکول های مو در اینجا شروع می شود و در نهایت موها از فولیکول های سر ظاهر می شوند. اما فولیکول خود آناتومی خاص خود را دارد: پایه فولیکول پیاز مو نامیده می شود و در بالا برجستگی وجود دارد. هر دو نقش کلیدی در رشد دارند.

“سلول ها و سلول های بنیادی وجود دارند که سلول های مو را در ناحیه پیاز ایجاد می کنند ؛ سلول های بنیادی در ناحیه برجستگی فولیکول مو قرار دارند.” جیمز علاوه بر این ، گفت که پیاز مو حدود 0.35 میلی متر مو در روز تولید می کند. “مهمترین آنها این است که پاپیلای پوستی ما ، گروهی از سلول ها است که با رگ های خونی ارتباط برقرار می کند و تحت تأثیر عدم تعادل در بدن قرار می گیرد. ”

آیا کسی می داند که یک تار مو می تواند چنین آناتومی پیچیده ای داشته باشد که در نهایت به شما در خدمت رسانی کمک کند؟ به طوری که چرخه همچنان در حال حرکت است ، چه کاری می توانید انجام دهید؟ Seueur ، saleresna. اینجاست که باید شروع کرد.

مواد غذایی که موهای شما را سریعتر رشد می کند ذخیره کنید

مشابه این که چگونه رژیم غذایی مفید برای شما می تواند برای داشتن پوستی شفاف عمل کند (نگاه کنید به: توت آبی ، سبزیجات سبز ، ماهی های چرب) ، همین امر در مورد رشد مو صدق می کند. همانطور که قبلاً توضیح دادیم ، تغذیه نقش مهمی در رشد مو دارد. Gaby Vaca-Flores ، RDN ، CLE ، متخصص آموزش در HUM موارد زیر را توصیه می کند:

  • آفتابگردان سیکینا
  • تخم مرغ
  • گوشت قرمز
  • لوبیا
  • جوجه
  • غذاهای جانبی چرب
  • اسفناج

لیست غذاهایی که جیمز توصیه می کند شامل توفو ، قارچ ، صدف ، لوبیا ، دانه ها ، کلم بروکلی ، موز و آووکادو است. “همه [of the] موارد فوق گروه خوبی از غذاهای غنی از اسیدهای آمینه و پروتئین هستند ، [which is] همه برای حفظ سلامت مو و پوست بسیار مهم است. ”

Martine Langsam ، IAT ، WTS می گوید مطمئن شوید که از غذاهای متنوع نیز لذت می برید. با همراهی ترکیبی از گروه های غذایی و تمرکز بر سبزیجات و میوه های رنگارنگ ، به تعادل کامل مواد مغذی و مواد معدنی خود دست خواهید یافت. و به نوبه خود ، او می افزاید ، “فرایند متابولیک شما بسیار خوب و کارآمد عمل می کند و شما می توانید موها را رشد دهید.”

برای رشد سریع موها به یک مکمل (یا دو) مراجعه کنید

مکمل های رشد مو

مکمل ها ، جای تعجب نیست که نقش مهمی در رشد سریع مو دارند. “برای اینکه بتوانید موهای خود را سالم نگه دارید ، باید خود را سالم نگه دارید.” با انجام این کار ، جیمز می گوید این کار به موهای شما در یک چرخه مناسب مو بدون وقفه کمک می کند. موهای ما یک اندام است ، در واقع این کوچکترین اندام بدن ما است که وقتی از تغذیه مناسب بدن خود غافل می شویم به راحتی نامتعادل می شود. ”

جیمز بیان می کند که بهترین ویتامین ها برای رشد مو شامل ویتامین های C ، D ، روی ، کلسیم و ویتامین های گروه B مانند B12 ، اسید فولیک (B9) و بیوتین (B7) است. او فکر می کند: “این ویتامین ها برای سیستم عصبی ، انرژی و سلامت مو بسیار مفید هستند.”

Sweet Hair HUM HUM حاوی بیوتین ، اسید فولیک و روی ، B12 ، fo-ti و paba است ، ترکیبی که برای حمایت از رشد مو ، حفظ سلامت فولیکول مو و تقویت موهای قوی طراحی شده است. (در مورد ترکیبات قوی مواد موجود در اینجا بیشتر بدانید.) صمغ های خوشمزه توت گیاهی باعث تقویت رشته های سالم و سالم می شود.

دکتر استیون شاپیرو ، MD ، همچنین به مشتریان می گوید که برای پوشش کمبودهای احتمالی تغذیه ، از یک مولتی ویتامین خوب استفاده کنید. Base Control با مواد مغذی ضروری برای حمایت از زنان قبل از یائسگی و پر کردن شکاف تغذیه طراحی شده است.

جیمز توصیه می کند با پزشک خود مشورت کنید تا اطمینان حاصل شود که قبل از مصرف این مکمل ها در بالا ، هیچ دارویی را قطع نکنید.

برای سرعت بخشیدن به فرایند ، موضوعات را اعمال کنید

از نظر موضوعی ، چندین فرمول در بازار وجود دارد که سرعت رشد موها را تقویت می کند. لنگسام توضیح داد: “به طور کلی موضعی تغذیه خواهد داشت.” او توضیح می دهد: “و آنها واقعاً از طریق پوست سر به داخل فولیکول ها نفوذ می کنند ، به شرطی که تجمع زیادی روی پوست سر نداشته باشید.” “این موضوع همچنین گاهی اوقات دارای مسدود کننده های PHT است و مخصوصاً برای افرادی که دارای ریزش موی زنانه یا مردانه هستند خوب است.”

علاوه بر این ، دکتر شاپیرو می گوید محصولاتی وجود دارد که از ویتامین های موضعی برای رشد مو استفاده می کند. “و هنگامی که یک ویتامین موضعی دریافت می کنید ، باید وارد فولیکول های مو شود که در لایه چربی پوست قرار دارند.” وقتی از تغذیه موضعی استفاده می کنید ، دکتر شاپیرو هشدار می دهد که هیچ تضمینی وجود ندارد که به سلول های ماتریس مو در محرک مو برسد. اما ، این موضوع قطعاً ارزش یک بار بررسی را دارد. با مشتری ، دکتر به گفته صفحه وب ، شاپیرو از 2 of از نام تجاری سرم زنانه Minoxidil استفاده می کند که از نظر بالینی ثابت شده و برای نزدیک به 60 درصد از زنان م effectiveثر است. از این فرمول می توان برای تحریک فولیکول های مو برای تحریک رشد مو استفاده کرد.

مشابه ماینوکسیدیل ، شما فکر می کردید که تا به حال نام Rogaine را شنیده اید ، که دکتر Dr. شاپیرو گردش فولیکول های مو را بهبود می بخشد. برای دستیابی به بهترین نتیجه ، او استفاده از آن را دو بار در روز توصیه می کند و می گوید که اگر این مسیر را پیاده سازی کنید ، باید با پشتکار از آن استفاده کنید.

شامپویی متناسب با نوع موی خود انتخاب کنید

مردان موهای خود را می شویند

متاسفانه ، به گفته جیمز ، هیچ شامپوی جادویی در بازار وجود ندارد که موهای شما را سریعتر کند. با این حال ، او می گوید که کلید او این است که شامپوی مناسب برای نوع موهای خود را بیابید ، که می تواند توسط یک متخصص تریکولوژی کمک شود. و علاوه بر این ، او گفت بهترین راه برای بهترین حالت این است که هر روز یا هر روز در میان شامپو بزنید ، یا اگر موهای فر و مجعد دارید ، هفته ای یک بار شامپو بزنید. جیمز می افزاید: “از مارک هایی که برای نوع موهای شما تحقیق شده است استفاده کنید.”

به علاوه ، آهسته پیشنهاد می کند هنگام خرید محصولات مو ، مراقب برخی از مواد باشید. او می گوید: “برخی از موادی که به طور خاص برای ریزش مو مفید هستند آرنیکا ، رزماری ، اسطوخودوس ، روغن هسته انگور و روغن جوجوبا هستند.”

خط پایین

اگرچه لزوماً محصولی در بازار وجود ندارد که فوراً موهای شما را با سرعت برق بکشد ، اما برخی اقدامات را می توانید برای تشویق جوانه زدن موها انجام دهید. با انجام این مراحل در طول روز ، شانس قفل های طولانی مدت خود را در دراز مدت افزایش می دهید.

در همین حال ، جیمز نکاتی را در زمین دریافت کرد که به درخشندگی طولانی مدت موهای شما را می رساند. وقتی نمی تواند یال شما را رشد دهد ، پیشنهاد می کند که با سرکه سیب بشویید. او فکر می کند: “شربت سیب در حدود pH 2-3 اسیدی است.” هنگامی که بعد از شامپو زدن موها استفاده می شود ، خواص اسیدی آن کوتیکول را می بندد و درخشندگی بسیار زیادی به موها می بخشد. ” به اعتقاد وی ، برای افزودن به آن ، می توانید جوش شیرین را نیز امتحان کنید ، که همان اثر تقویت کننده را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *