چگونه می توان یک دستور العمل اتصال دهنده را تهیه کرد که برای کار جالب باشد


شما می توانید (در نهایت) دستور العمل های خود را سفارشی کنید! در اینجا نحوه تهیه یک دستور چسباننده مرتب ، منظم و آسان برای استفاده آورده شده استبه

برخی افراد در آشپزخانه از فناوری استفاده می کنند و از برنامه هایی برای مدیریت دستور العمل ها و سرگرم کردن آشپزی به طور مستقیم از صفحه تلفن یا رایانه لوحی او استفاده می کنند.

سپس افرادی مانند من وجود دارند که نمی توانند کاری انجام دهند در حالی که کلمات را روی صفحه کلید لپ تاپ نمی چکانند یا گوشی را با انگشتی که در نان کردن بسته است پاک نمی کنند.

من از استفاده از صفحه نمایش هنگام پخت و پز و حوصله ندارم. اما کتاب دستور العمل مدرسه قدیمی من آشفته است. بنابراین تصمیم گرفتم سیستم را برایم بهتر کنم.

دو اتصال دهنده ساده همه چیز را تغییر می دهد

مدیریت دستور العمل های من برای تمیز و آسان برای استفاده از اوراق قرضه به یک بازی مطلق در آشپزخانه تبدیل شده است.

محبوب ترین دستور العمل های ما در اختیار من است. یک تلنگر سریع ، و من می توانم آنچه را که نیاز دارم پیدا کنم. و دیگر کلمه ای روی صفحه کلید من نیست. آیا سیستم شما نیز به نظر می رسد؟ در اینجا چگونه است.

پاداش: یک شام ارزشمند + لیست خرید خود را هفته ای یکبار برنامه ریزی کنید: برگه رایگان برنامه ریزی وعده غذایی من را بگیرید

طرز تهیه چسباننده دستور غذا

  • دستورهای چاپی خود را مرور کنیدبه بی رحم باشید – و با خودتان صادق باشید. در قلب خود می دانید که هرگز ، هرگز دستور تهیه کیک رقابتی سطح چهار را که خارج از مجله هستید تهیه نمی کنید؟ از عمه خود برای دستور تهیه سالاد ماکارونی او قدردانی کنید اما واقعاً یک دستور غذا نیست؟ آنها را بیرون بیاورید (دستور دست خط احساس را در جای دیگر ارسال کنید).
  • دستور العمل های آنلاین مورد علاقه خود را چاپ کنید. رفتن به همان صفحه وب و سپس دستور العمل ها؟ دوباره چاپ کنید. (من حتی گل زدم مانند موارد مورد علاقه من از وبلاگ من!)
  • موارد دلخواه کتاب آشپزی را کپی کنید. آیا می خواهید به مجموعه کتاب آشپزی خود پایبند باشید؟ موارد دلخواه خود را کپی کرده و برای دیگران کتاب ارسال کنید.
  • دستور غذا را روی یک آستین محافظ قرار دهید که به راحتی پاک می شود. دست های پلاستیکی از پاره شدن و لکه دار شدن دستور جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید آستین هایی با اندازه کامل مانند این برای دستور العمل هایی که چاپ می شوند و تقسیم بندی به شرح زیر است برای کارت دستور غذا
  • دسته ای را تهیه کنید که برای خانواده شما منطقی باشد. آنها فکر می کردند منظور از “بدون گوشت” ، “ماهی” و “ماکارونی” است. یا می تواند “اشتها” ، “سوپ” و “غذای اصلی” باشد. شامل “دوست دارم امتحان کنم” برای افرادی که می خواهیم باشیم. برای پخت ، برگه های من شامل “پای” ، “کیک” و “کوکی ها” است.
  • اتصال دهنده را مجاز کنید. من یک طرز تهیه 2 اینچ برای پخت دارم که برای پخت نیست (من از این اتصال دهنده ها استفاده می کنم)به فکر کردی به چیز بزرگتری نیاز داری. گزینه های دیگر: برخی از چسب ها کوچکتر هستند و دسته شما را حتی بیشتر تخصص می دهند ، مانند چسب های جداگانه برای “دستور العمل های با گوشت گاو” و “دستور العمل های ماکارونی”.
  • از تقسیم ها و برگه ها استفاده کنیدبه تقسیم کننده اندازه استاندارد بسیار باریک است و من به راحتی تابنا را نمی بینم. بالاخره فهمیدم این تقسیم کننده گسترده تر است، و آنها بهتر عمل می کنند.

چگونه می توان چسبنده دستور غذا را منظم نگه داشت

به صورت دوره ای ویرایش کنید. هر چند وقت یکبار ، دستور العمل خود را بررسی کنید و دستوراتی را که دیگر برای نظم و مرتب نگه داشتن آنها استفاده نمی کنید ، بکشید. یاد آوردن: فقط دستور العمل هایی را که واقعاً تهیه می کنید و دستور العمل ها را در آن بگنجانید.

یک دستور جدید اضافه کنیدبه هنگامی که مورد دلخواه جدیدی پیدا کردید ، آن را به ترکیب اضافه کنید. قانون کلی من: اگر من حداقل دو بار دستور تهیه کرده بودم و تصمیم می گرفتم که یک دروازه بان باشد ، یک نکته (که مطلوب است!) در چسبانده می شد.

بسته بندی بسته بندی نسخه ای
همراه عالی برای چسبنده دستور شما

من آن را توسعه دادم برنامه ریزی شام مادر-تغذیه واقعی مادر برای کمک به تصمیم گیری برای خستگی و خوردن ترس یکبار برای همیشه.

در اینجا تفاوت آن با سایر سیستم های برنامه ریزی غذا ذکر شده است:

  • این غذا در وعده های غذایی مورد علاقه شما خانواده ساخته شده است.
  • آنها غذا را در یک مکان قرار می دهند تا قبل از شروع هر شب مغز را برای ایده ها اذیت نکنید.
  • این موضوع بر اساس آنچه می تواند برای شما در هفته فناوری اطلاعات مفید باشد ، ویژه است و شبهای دیوانه کننده ، یکشنبه های آرامش بخش و همه چیز در بین آنها را نشان می دهد.

در یک فایل PDF فوری در دسترس است ، بنابراین می توانید آن را به تنهایی یا به عنوان دفترچه کار که با مارپیچ چاپ شده است چاپ کنید. در اینجا برنامه شام ​​بدون استرس تهیه کنید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *