چگونه هتل های دبی را بررسی کنیم؟ – ۲۰ خبرگزاری برتر


هتل های دبی

برای تعطیلات جدید یا جلسه کاری در دبی برنامه ریزی می کنید؟ در طول سفرم به دبی واقعا کنجکاو بودم که کجا بمانم. در کدام هتل رزرو کنم یا دنبال هتل آپارتمان بگردم؟ همچنین آیا من فقط به کدامیک دسترسی آسان دارد و شما هم مانند هتل های نزدیک من را چک می کنم یا هتل ها را چک و رزرو می کنید؟ نظرات منفی از تیم بازاریابی و نظرات مثبت از تیم بازاریابی وجود دارد. بنابراین، من متعجب بودم که به کدام یک اعتماد کنم و از طریق بررسی تجربه مشتری متوجه شدم.

حتی با یک اشتباه جزئی، برخی از مشتریان بی ادب، نظرات را ۱ از ۵ قرار می دهند، بنابراین مشتریان جدید با جستجو در سایت نقد، اعتماد واقعی پیدا نمی کنند. ممکن است بازدید یک رقیب باشد که باعث شده است نظرات منفی باشد. زیرا اینترنت در دست ماست و هرکسی می تواند از آن استفاده کند.

برای یافتن بهترین هتل های دبی چه می کنید؟

شما فقط باید راحتی خود را از نظر هزینه، امکانات و امنیت ارائه شده توسط هتل بررسی کنید. نیازی به مقایسه آنچه دیگران تجربه می کنند وجود ندارد و اگر در حال سفر هستید یا می خواهید در تعطیلات کاوش کنید، این امر ثانویه است. ممکن است یک روز کامل و تمام وقت را در هتلی که قرار است رزرو کنید سپری نکنید، درست است.

  • معاملات معقول را بررسی کنید.
  • آسایش خانواده/دوست خود را بررسی کنید.
  • دریابید که چگونه شما را راضی خواهد کرد.
  • آنچه را که در مورد هتل در ذهن دارید بررسی کنید.

اگر عضو یک شرکت یا باشگاه هستید، قبل از سفر به دبی چک کنید. اگر شریک هستید یا در یک باشگاه تجاری هستید، فرصت های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. حتی بلیط های هواپیما برای شما کمک هزینه های زیادی دریافت می کنند.

نظرات نیز در نظر گرفته می شوند – اما ۱۰۰٪ اعتماد نکنید

هر کسی می‌تواند از Trip Advisor، Trust Pilot و Google Reviews به صورت آنلاین درباره هر چیزی نظر بدهد. بله، اگر تلفن هوشمند یا لپ‌تاپ دارید و می‌توانید افکار خود را به صورت آنلاین در مورد چیزی یا کسب‌وکاری به اشتراک بگذارید، باز است. به علاوه، این یک مکان رایگان با بررسی سریع ورود است که ممکن است خراب شود.

اما، می‌پرسیدم، چرا باید نظرات Google، بررسی‌های Trusted Pilot، یا Trip Advisor را برای مشتریان تأیید شده در نظر بگیرید؟ درست در سفر من است، به آن فکر می کنم. اخیراً چند پلتفرم بررسی پیدا کردم که همین کار را انجام می دهند. در نتیجه قابل اعتماد می شود و به افرادی که می خواهند هر جایی را که می خواهند رزرو یا مراجعه کنند کمک می کند. اگر در حال رزرو هتل در دبی هستید، فقط به نظرات اعتماد نکنید، بررسی کنید که آیا با شرایط و هزینه ها راحت هستید یا خیر.

نتیجه

امیدوارم اطلاعات ارزشمندی پیدا کرده باشید و در سفر بعدی خود به دبی مفید واقع شده باشید. داستان های شگفت انگیز و محتوای آموزشی بیشتری را به زودی از اینجا با quintdaily دریافت کنید.