چگونه یک وکیل قصور پزشکی می تواند شما را به پزشکی معرفی کند که در دوران بارداری و جنین شما تایلنول را تجویز کرده است؟


وکیل قصور پزشکی

مطالعات نشان داده است که استفاده از تیلنول در دوران بارداری می تواند باعث اوتیسم و ​​سایر اختلالات مشابه مانند ADHD در کودکان شود. اوتیسم یک اختلال رفتاری است. علائم شامل مشکل در بیان احساسات، ارتباط، تعامل اجتماعی و مشکلات تمرکز است. تیلنول یک داروی بدون نسخه است که برای کاهش درد و تب استفاده می شود. پزشکان استفاده از Tylenol را در دوران بارداری به شدت محدود می کنند. اما اگر نسخه شما حاوی استامینوفن یا تیلنول است، حتما با یک وکیل آسیب تایلنول تماس بگیرید.

وکیل آسیب تایلنول یک وکیل قصور پزشکی است که می‌تواند به شما کمک کند تا در صورتی که به دلیل تجویز تایلنول در دوران بارداری دچار مشکل شده‌اید، جبران کنید. اگر کودک شما مبتلا به اوتیسم یا ADHD تشخیص داده شده است و می توانید دلیل استفاده از Tylenol را ردیابی کنید، باید با یک وکیل تماس بگیرید. یک وکیل قصور پزشکی که با آسیب Tylenol برخورد می کند، تمام پویایی های یک پرونده و نحوه ایجاد استراتژی را می داند که به شما کمک می کند تا در یک ادعا پیروز شوید.

این ادعا هزینه های پزشکی گذشته، حال و آینده فرزند شما را پوشش می دهد. همچنین می توانید برای خسارات غیراقتصادی مانند رنج روحی و روانی مطالبه غرامت کنید.

برای اثبات سهل انگاری دکتر به مدرک نیاز دارید.

اثبات اینکه پزشک شما تایلنول را در دوران بارداری برای شما تجویز کرده است حیاتی است زیرا ثابت می کند که پزشک در انجام وظیفه، دانش و مسئولیت خود سهل انگاری کرده است. برای اثبات این موضوع به مدارک زیر نیاز دارید:

  • نسخه حاوی تیلنول است که توسط پزشک متهم تجویز شده است.
  • سوابق پزشکی کودک شما که ادعا می کند اوتیستیک است یا ADHD دارد.
  • سوابق کتبی درمانگر کودک شما.
  • سوابق کتبی از پزشک مشاور فرزند شما.
  • سوابق کتبی پزشک دیگری مبنی بر اینکه اختلال فرزند شما به دلیل استفاده از Tylenol ایجاد شده است.

نتیجه

اگر سهل انگاری یک پزشک لبخند و شادی والدینی جدید را از شما سلب کند، حق دارید از پزشک شکایت کنید و مطالبه غرامت کنید. تنها چیزی که نیاز دارید ایمان و یک وکیل خوب آسیب تایلنول است. وکلا به شما اختصاص دارند و هر کاری برای شما انجام می دهند. آنها خود را وقف استراتژی وضعیت شما خواهند کرد و هر کاری که لازم است برای ایجاد یک تغییر مثبت کوچک در زندگی شما انجام می دهند.