کارکنان Trans Netflix قصد دارند در مراسم ویژه Dave Chapel قدم بزنند

کارکنان Trans Netflix قصد دارند در مراسم ویژه Dave Chapel قدم بزنند


مشکلات تجاری ناشی از کمدی جنجالی دیو چاپل به وضوح مسخره است.

کارکنان تراجنسی Netflix در نظر دارند در 20 اکتبر از خدمات استریم بازنشسته شوند و در پاسخ به مجموعه ای از مسائل جاری که به فیلم “The Closer” 48 ساله Chapel پیوست پیوست.

مهمترین مشکل تعلیق Terra Fields ، مهندس ارشد نرم افزار در Trans بود. موضوع توییتربه

یک منبع به فیلد گفت که فیلد نه به دلیل توییت کردن ، بلکه فقط به دلیل دخالت مدیران اجرایی با دو نفر دیگر در جلسه تعلیق شده است.

این رشته “پس از اینکه متوجه شد او قصد آمدن ندارد” دوباره برقرار شد ، او اعلام کردبه

فیلد در توئیتر خود نوشت: “چند روز مرخصی می گیرم تا تجزیه شوم و بفهمم کجا هستم. حداقل احساس عادلانه می کنم.”

به گفته Verge که پیام داخلی خود را دریافت کرده است ، با این وجود ، تیم منابع کارکنان انتقالی Netflix در هفته آینده با یک برنامه ریزی پیشرو حرکت می کند.

«زندگی ترانس ها اهمیت دارد. موضوع حقوق انتقالی به عنوان یک سازمان ، Netflix به طور مستمر به رسالت ما در انتشار مکرر محتواهایی که به جامعه ترانس آسیب می رساند و ایجاد محتوایی که نمایانگر و تقویت کننده محتوای ترانس است ، توجه نکرده است. آنچه ما می توانیم و باید بهتر انجام دهیم! گزارش شده است که رهبر جنبش نوشت.

تد ساراندوس ، مدیرعامل شرکت ، با افزودن سوخت به آتش ، در میان شکست های این هفته در ایمیلی به کارکنان از کلیسای کوچک دفاع کرد.

تد ساراندوس ، مدیرعامل Netflix ، در حفظ دیو چپل به عنوان بخشی از Netflix قاطع بود.
آمون ام. مک کورمیک / گتی ایماژ

سراندوس نوشت: “باید توجه داشته باشید که برخی از افراد با استعداد ممکن است به اشخاص ثالث بپیوندند تا از ما بخواهند کنسرت را در روزهای آینده حذف کنیم و ما آمادگی انجام این کار را نداریم.” به “

ساراندوس ، که فروشگاه را ردیابی کرد ، همچنین در ایمیلی گزارش داد: “این آخرین موضوعی نیست که باعث می شود برخی از شما فکر کنید آیا هنوز می توانید Netflix را دوست داشته باشید. از صمیم قلب امیدوارم بتوانید. ”

در پاسخ ، به نقل از روزنامه Werger ، گفته شد که سازمان دهندگان این پیاده روی با مافوق خود تند صحبت کرده اند و به گفته روزنامه “Werge” ، “رهبری ما به ما نشان داده است که آنها از ارزشهایی که ما حمایت می کنیم ، دفاع نمی کنند. “

به تازگی ، بسیاری از افراد در هالیوود بال علاقه زیادی به “لغو” خود چپل داشته اند و می گوید: “من آن را دوست دارم”.

او گفت: “من مادر بدی هستم و نمی دانم به شما چه بگویم.”

به گزارش TMSD ، دامون وینز کمدین 61 ساله مورد تمجید قرار گرفت و از شوخی های چپل توسط کمدین تراجنسیتی شعله مونرو دفاع شد.

مونرو می گوید: “همه این” آنچه می توانید بگویید و آنچه نمی توانید بگویید “مضحک است … من هرگز فکر نمی کنم که گونه ها باید از Netflix حذف شوند.”

خانواده چاپل همچنین از او به عنوان “کمدین ترنس جنسیتی دافنه دورمان” ، “دوست LGBTK” یاد می کردند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *