کالیفرنیا در پذیرش خودروهای الکتریکی پیشتاز است – بقیه آمریکا چگونه پاسخ خواهند داد؟


کالیفرنیا. چه سواحل زیبا و تفرجگاه های آفتابی باشد، چه جاده ها و کوه های طولانی، ایالت گلدن استیت مطمئناً شما را شگفت زده خواهد کرد. .

کالیفرنیا همچنین خانه برخی از سخت‌گیرانه‌ترین قوانین در ایالات متحده است – خواه قرنطینه COVID-19، رانندگی تحت تأثیر، سرعت غیرمجاز، رانندگی بی‌احتیاطی یا استفاده از اسلحه.

در اواخر آگوست، کالیفرنیا اعلام کرد که فروش خودروهای بنزینی جدید را تا سال ۲۰۳۵ ممنوع خواهد کرد. با این حال، یک هفته بعد، این ایالت از ساکنان خود خواست برای صرفه جویی در انرژی در طول موج گرما شدید، شارژ خودروهای برقی خود را متوقف کنند. بنابراین، با توجه به چنین سناریویی بیش از یک دهه دیگر، آیا همه کالیفرنیایی ها استفاده از حمل و نقل جمعی را متوقف خواهند کرد؟

قانون جدید، که واشنگتن و ماساچوست نیز بر اساس دستورالعمل‌های تایید شده توسط هیئت منابع هوایی کالیفرنیا قصد دارند از آن پیروی کنند، می‌تواند وابستگی به چین را افزایش دهد، چینی که در وهله اول بزرگترین بازار منابع مورد نیاز برای ساخت خودروهای الکتریکی را دارد و حاکمیت ایالات متحده را کاهش می‌دهد. .

تاثیر بر افراد کم درآمد و متوسط

هرگونه تعهد به حذف تدریجی خودروهای بنزینی و تمرکز بر فناوری گران‌تر می‌تواند بر ساکنان کالیفرنیایی خانواده‌های کم درآمد تا متوسط ​​تأثیر بگذارد. در واقع گزارش شده است که بیمه خودروهای برقی می تواند بسیار گرانتر از خودروهای بنزینی استاندارد باشد و در سال اول ارزش خودروهای برقی جدید تا ۲۰ درصد کاهش می یابد.

در یادداشت دیگری، مقاله فوربس که در ماه مارس منتشر شد، نشان داد که این کامیون الکتریکی می تواند با یک بار شارژ باتری ۱۵۰ مایل را طی کند و ۶۰۰۰ پوند بار را حمل کند. در همان ماه، وزارت انرژی ایالات متحده مطالعه ای را برای حمایت از این فرضیه منتشر کرد که کامیون های برقی تا سال ۲۰۳۵ هزینه آن به اندازه کامیون های دیزلی یا کمتر خواهد بود. تا آگوست، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، جیک اولین کامیون نیمه الکتریکی این شرکت با برد ۵۰۰ مایل در سال جاری حمل و نقل را آغاز خواهد کرد.

با این حال، یکی از مشخصه های خودروهای برقی تخریب باتری است. در حالی که باک خودروهای بنزینی با افزایش سن تغییر نمی کند، برد باتری خودروهای برقی با گذشت زمان کاهش می یابد و حداکثر مسافت پیموده شده قبل از نیاز به شارژ مجدد خودرو کاهش می یابد.

کاربرد عملی خرید ماشین برقی

این حکم باید در مورد کالیفرنیا باشد زیرا گلدن استیت بزرگترین واردکننده خالص برق در این کشور است که به طور متوسط ​​سالانه ۸۹ میلیون مگاوات ساعت دریافت می کند. علاوه بر این، یک وسیله نقلیه الکتریکی به طور متوسط ​​۶۶۰۰۰ دلار قیمت دارد، با افزایش سالانه ۱۳ درصدی که برای اکثر کالیفرنیایی های با درآمد متوسط ​​گزینه مناسبی نیست.

تصور اینکه افراد کم درآمد تا متوسط ​​که جدیدترین ها را می خرند، سخت است هوای تازه یا تسلا مدل اس این هزینه بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار است. اما، از سوی دیگر، اگر آنها به دنبال یک خودروی الکتریکی هستند که بتواند بیش از ۲۵۰ مایل را با یک باتری کاملا شارژ شده با کمتر از ۵۰۰۰۰ دلار طی کند، محدود، کشنده دامنه گزینه ها با این حال، از آنجایی که برخی از کالیفرنیایی ها ممکن است نیاز به سفر در سراسر کشور داشته باشند، این گزینه ها چقدر کاربردی هستند؟ طولانی ایالتی یا خارج از کشور؟

علاوه بر این، کالیفرنیا می‌خواهد فروش خودروهای الکتریکی «خنثی از کربن» را در نظر بگیرد. ۳۵ درصد برای همه وسایل نقلیه جدید تا سال ۲۰۲۶، و ۶۸ درصد تا سال ۲۰۳۰. با این حال، اندرو ویلر، مدیر سابق آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) در دوران ترامپ، او گفت ذره برای بدن مستقیم پایگاه خبری تماس گیرندگان روزانه این اهداف غیرعملی هستند.

ویلر گفت: «تا سال ۲۰۳۵ به ۱۰۰ درصد خواهد رسید، اما تا سال ۲۰۲۶ به ۳۵ درصد خواهد رسید، کالیفرنیا بین ۱۱ تا ۱۳ درصد از وسایل نقلیه الکتریکی را به عنوان کل وسایل نقلیه در اختیار دارد. این غیر واقعی است… آنها نمی توانند تا سال ۲۰۲۶ ۳۵ درصد خودروهای برقی داشته باشند چه برسد به ۶۸ درصد تا سال ۲۰۳۰.

آیا مشاغل سبز جایگزین کار مبتنی بر سوخت فسیلی خواهند شد؟

پیشنهادهایی وجود دارد مبنی بر اینکه کالیفرنیایی‌هایی که پس از شروع داوری آواره شده‌اند، ممکن است در آنجا موفق شوند. “شغل سبز” یا “کار انرژی پاک”. این تجارت ممکن است شامل تولید کالا و ارائه خدماتی باشد که بر تأمین یا کاهش استفاده از منابع طبیعی تمرکز دارد. مشاغل دیگر ممکن است شامل ساخت تجهیزات پنل های خورشیدی و اجزای توربین بادی باشد. فروش پنل های خورشیدی، نصب، نگهداری و تعمیر تجهیزات مورد استفاده در صنایع انرژی خورشیدی و بادی. با آن، ۲۰۲۱ مجله نیویورک تایمز مقاله – کالا او استدلال کرد که «شغل‌های سبز» پرخطر هستند، زیرا موقتی هستند و نسبت به مشاغل سنتی در صنعت سوخت‌های فسیلی دستمزد کمتری دارند.

علاوه بر این، اگرچه سه بزرگ در دیترویت خودروسازان آمریکای شمالی تأسیسات جدید مونتاژ باتری خودروهای الکتریکی ۱۷ میلیارد دلاری را راه اندازی کرده اند. ۹۰ درصد قطعات باتری عمدتاً از چین و پس از آن کره جنوبی و ژاپن وارد می شود.

تنها مجموعه ای از حداقل اجزای باتری EV شش شرکت مستقر در ایالات متحده سیستم‌های نرم‌افزاری وجود دارند که نظارت بر ایمنی و شارژ باتری را تضمین می‌کنند که تنها دو مورد از آنها در کالیفرنیا مستقر هستند.

بنابراین، جدای از مهندسی نرم افزار، چند “شغل سبز” برای کالیفرنیایی ها وجود خواهد داشت؟ مثلاً تسلا دارد گزارش شده است من بیش از یک میلیارد دلار برای آن سرمایه گذاری کردم کارخانه گیگا شرکتی که انتظار دارد ۱۰۰۰۰ شغل در تگزاس ایجاد کند. در مقابل، در اواخر آگوست، تسلا دو پروژه برای ساخت خط جدیدی از تجهیزات تولید باتری در شمال کالیفرنیا ارائه کرد. گزارش شده است ارزش کل ۲.۸ میلیون دلار چیزی است که ممکن است کمی آرامش را به همراه داشته باشد مقاله – کالا توسط فوربس اواخر ژوئن: کالیفرنیا رتبه سوم را در «شغل انرژی پاک» به خود اختصاص داد و حدود ۳۰۰۰۰ شغل جدید ایجاد کرد و در عین حال فرصت‌ها را در «تولید خودروهای کم کربن» افزایش داد.

این فقط کالیفرنیا نیست

علاوه بر واشنگتن و ماساچوست، نیویورک، اورگان و ورمونت نیز به دلیل استانداردهای آلایندگی مرتبط با قوانین کالیفرنیا، انتظار می رود ممنوعیت خودروهای بنزینی در کالیفرنیا را تصویب کنند.

در عین حال، به این ترتیب به گفته اسکات لمبرت، رئیس انجمن فروشندگان خودرو مینه سوتا، تفسیر این گروه از قوانین ایالتی و فدرال، قانون جدید کالیفرنیا را در ایالت آنها نیز اعمال می کند. لامبرت می گوید: «تکنولوژی باعث می شود خودروها در هوای سرد عملکرد خوبی نداشته باشند. همه ما در جنوب کالیفرنیا زندگی نمی کنیم.

برای این منظور فرماندار دموکرات مینه سوتا. تیم والز در بیانیه ای گفت: “ما کالیفرنیا نیستیم.” مینه سوتا برنامه خاص خود را دارد. وی افزود که برنامه ایالتی “روشی هوشمندانه برای افزایش انتخاب مصرف کننده به جای کاهش آن دارد” و اولویت این است که “کاهش هزینه ها و افزایش انتخاب ها به طوری که ساکنان مینه سوتا بتوانند هر ماشینی که برای آنها مناسب است رانده شوند.”

جمهوریخواهان ویرجینیا کنترل مجلس نمایندگان و فرماندار را در دست دارند. گلن یونگکین گفت که می خواهد آن را متوقف کند “احمقانه” و “شگفت انگیز” ممنوعیت رسمی خودروهای بنزینی و دیزلی و نقض قوانین خودرو در ایالت کالیفرنیا.

من تلاش می کنم تا از تحمیل این دستور مضحک به ویرجینیایی ها جلوگیری کنم. قوانین دور زده شده در کالیفرنیا جایی در کشورهای مشترک المنافع ندارند. یانگکین نوشت در بیانیه ای در توییتر بسیاری از آمریکایی ها از یانگکین حمایت می کنند، به خصوص زمانی که او بهتر از حرف هایش عمل می کند.

سناریوی فرضی

پرداخت یارانه به بازار آزاد برای خودروهای بنزینی در برابر خودروهای برقی یک موضوع است. اما سناریوی فرضی زیر را در نظر بگیرید. تصور کنید که تعداد زیادی از کالیفرنیایی ها شروع به صرفه جویی در بنزین یا گازوئیل برای استفاده بسیار ضروری در شرایط اضطراری کنند. او سپس تصور می‌کند که تعداد زیادی از کالیفرنیایی‌ها – بر اساس منطق و رضایت خودشان – تصمیم می‌گیرند پاهای خود را روی پا بگذارند و از پیروی از دستوری که احتمالاً کل معیشت آنها را مختل می‌کند، سر باز می‌زنند.

در نهایت تصور کنید اگر بگویند «نه، نمی‌کنیم» و طبق امکاناتشان رانندگی کنند. اگرچه برخی ممکن است تصمیم بگیرند خودروهای خود را با وسایل نقلیه الکتریکی جایگزین کنند، اما از یک سیاست اجباری از بالا به پایین پیروی نمی کنند. اقتصاد وابسته به سهمیه چند تا جریمه، چند نفر و تا کی متوقف می شود؟

به عنوان شهروندان و ساکنان خوب، پیروی از قانون اولویت اصلی است. اما با ادامه این قوانین چه می توان گفت سفت کردن قوانین در گلوی ما هستند، رک و پوست کنده، فرد را مجبور می کند تا از انتشار “کربن صفر” پیروی کند. دستور جلسه از مجمع جهانی اقتصاد؟

توسط: کامرون کیگان

کامرون کیگان یک محقق و نویسنده مستقل در زمینه سیاست، ایمان و فرهنگ آمریکاست که از طریق تمایلات محافظه کارانه بر جوانان تأثیر می گذارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کارهای کامرون به ادامه مطلب مراجعه کنید https://ckeeganan.substack.comبرای نظرات یا سوالات، یک ایمیل به [email protected].

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.