کام توماس ستایش زیادی از جیمز هوردن ، ستاره نتز دریافت می کند

کام توماس ستایش زیادی از جیمز هوردن ، ستاره نتز دریافت می کند


وقتی جیمز هاردن به کام توماس نگاه می کند ، تعدادی از او را می بیند – به جز نت روکی ، که از زمان ورودش به NBA پیشرفته تر بود.

هاردن روز پنجشنبه گفت: “بدیهی است که کام بازیکنی بود که وقتی از دانشگاه خارج بودم خیلی بهتر از من گل زد.”

توماس 6 پا-5 ، زمانی که اولین انتخاب از LSU (در مجموع بیست و هفتم) بود ، در اولین بازی خود در تدارکاتی فصل یکشنبه پس از درخشش در لیگ تابستانی 21 امتیاز کسب کرد. توماس MVP لاس وگاس بود و با داویان میچل ، مدافع Kings Point که در اردوی تمرینی جایی که توقف کرد انتخاب شد ، افتخار داد.

در پایان تمرین روز پنجشنبه ، او با توماس هاردن و کوین دورانت کار می کرد ، دو فوق ستاره ای که امیدوار است روزی از او تقلید کند. توماس هوردن نه تنها مجذوب مهارت های تهاجمی اش می شود بلکه اخلاق کاری او نیز مجذوب او می شود.

هاردن در مورد توماس ، که سال گذشته در کالج یک ساله خود به طور متوسط ​​23.0 امتیاز کسب کرده است ، می گوید: “شما به ندرت پسرانی پیدا می کنید که بتوانند به هر شکل یک سطل دریافت کنند.” “اما او جوان است ، یاد می گیرد ، گوش می دهد ، خوب کار می کند. این تنها چیزی است که باید در نوجوانی بپرسید. ”

کام توماس
NBAE از طریق Getty Images

هوردن در مورد D’Andre Bembury ، جیمز جانسون و Jevon Carter تازه وارد در سطح بسیار بالایی قرار دارد و سه بازیکن با افکار دفاعی هستند که باید به محافظت از تورها کمک کنند.

هاردون می گوید: “آنها قطعاً چیزی را که سال گذشته نداشتیم به تیم می آورند و این همه کاره بودن به عنوان یک بال و به عنوان یک مدافع مدافع است.”


سرمربی استیو نش از بازی های فصل گذشته پل میلساپ مقابل لیکرز دیدن کرد. میلساپ ، جانباز 6.7 پا که در اوایل سپتامبر به نتز پیوست ، در 18 دقیقه 10 ، 10 ، 10 ، 3 و 2 را به ثمر رساند.

نش گفت: “او کارهای زیادی برای تیم ما انجام می دهد و چیزهای زیادی ارائه می دهد و من فکر می کنم کمی تطبیق پذیری مشخصات کمی متفاوت به او می دهد.”

نش از گفتن اینکه چه کسی در بازی پیش فصل جمعه در بارکلیز سنتر مقابل بوکس بازی خواهد کرد ، خودداری کرد. در موقعیت اولیه ، هوردن ، دورانت ، کیری ایروین ، بلیک گریفین ، جو هریس ، پتی میلز و جانسون همه بیرون بودند. نش گفت می توانید انتظار داشته باشید که تعدادی از آنها مانند جانسون بازی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *