کاهش ۶.۹ درصدی قیمت e-Gulden در ۷ روز گذشته (EFL) – Big 24 Newse-Gulden (EFL) در دوره ۲۴ ساعته منتهی به ساعت ۰:۰۰ بامداد ET در تاریخ ۱۴ ژوئیه، ۲ درصد بالاتر در برابر دلار آمریکا معامله شد. طی هفته گذشته، e-Gulden در برابر دلار آمریکا ۶.۹ درصد کاهش یافت. ارزش کل بازار e-Gulden 917382.21 دلار است و در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۴۸.۰۰ دلار e-Gulden در صرافی ها معامله شده است. در حال حاضر، e-Gulden را می توان با ۰.۰۵۳۴ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۲۵۹ BTC در صرافی های اصلی خریداری کرد.

در اینجا نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال مشابه در ۲۴ ساعت گذشته آمده است:

  • دوج کوین (DOGE) 1.7 درصد بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۰۶۲۵ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۳۰۳ بیت کوین معامله می شود.
  • UNUS SED LEO (LEO) 5.8 درصد در برابر دلار معامله شد و اکنون با قیمت ۵.۵۳ دلار یا ۰.۰۰۰۲۶۷۹۳ بیت کوین معامله می شود.
  • DEI (DEI) در برابر دلار ۰.۵ درصد کاهش یافت و اکنون با ۰.۵۵ دلار یا ۰.۰۰۰۰۲۶۷۹ BTC معامله می شود.
  • لایت کوین (LTC) 3.9 درصد در برابر دلار افزایش یافته است و اکنون با قیمت ۵۱.۳۵ دلار یا ۰.۰۰۲۴۸۹۲۷ BTC معامله می شود.
  • EAC (EAC) 35.5 درصد بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۲۶ دلار یا ۰.۰۰۰۰۶۱۹۰ بیت کوین معامله می شود.
  • واحد پول یونان (HNC) در برابر دلار ثابت معامله می شود و اکنون با قیمت ۳.۶۸ دلار یا ۰.۰۰۰۱۰۸۹۲ بیت کوین معامله می شود.
  • SpaceMine (MINE) در برابر دلار ۴.۱ درصد کاهش یافت و اکنون با ۰.۳۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۱۴۹۳ بیت کوین معامله می شود.
  • Polymath (POLY) 2.2 درصد بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۲۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۹۵۱ BTC معامله می شود.
  • ConstitutionDAO (مردم) ۰.۵ درصد بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۰۲۳۷ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۱۱۵ بیت کوین معامله می شود.
  • Syscoin (SYS) 0.8 درصد بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۱۶ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۷۵۶ BTC معامله می شود.

E. مشخصات سکه طلا

EFL یک سکه اثبات کار (PoW) است که از الگوریتم هش Scrypt استفاده می کند. در ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ عرضه شد. مجموع عرضه ای گلدن ۲۰۹۹۲۳۸۰ سکه و عرضه در گردش آن ۱۷۱۷۰۲۲۳ سکه می باشد. حساب رسمی توییتر e-Gulden است جاسازی توییت. وب سایت رسمی ای-گلدن www.e-gulden.org است.

با توجه به CryptoCompare، “طلای الکترونیکی (EFL) از نام Gold Florgen، یک ارز هلندی قرون وسطایی نامگذاری شده است. بار دیگر مانند SpainCoin، Scotcoin، CryptoEscudo و سایر ارزهای رمزنگاری الهام گرفته شده ملی، Electronic Gulden یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال برای توزیع در ملیت خاص است – در این حالت هلندی ۵۰ درصد از سکه را می‌تواند توسط هر کسی استخراج کند و ۵۰ درصد آن به خانوارهای هلندی اختصاص داده می‌شود و با دو مدرک نشانی تأیید می‌شود – ۲ قبض آب و برق ELF Coin یک ارز دیجیتال جایگزین PoW با حداکثر ۲۱,۰۰۰,۰۰۰ پاداش نیم بلوک است. هر ۲۱۰۰۰۰ بلوک، مشکل در تنظیم هر ۴۵۰۰ بلوک، پاداش بلوک از ۲۵ سکه در هر بلوک شروع می شود.

خرید و فروش e-Gulden

معمولاً در حال حاضر امکان خرید مستقیم ارزهای دیجیتال جایگزین مانند e-Gulden با دلار آمریکا وجود ندارد. سرمایه گذارانی که به دنبال تجارت e-Gulden هستند باید ابتدا بیت کوین یا اتریوم را با استفاده از صرافی هایی که به دلار آمریکا معامله می کند مانند Gemini، Coinbase یا GDAX خریداری کنند. سپس سرمایه گذاران می توانند از بیت کوین یا اتریوم تازه خریداری شده برای خرید e-Gulden با استفاده از یکی از صرافی های ذکر شده در بالا استفاده کنند.

اخبار و به روز رسانی ها را برای e-Gulden Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه رایگان CryptoBeat ما از MarketBeat.com، خلاصه‌ای از آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های مربوط به e-Gulden و ارزهای دیجیتال را دریافت کنید.