کایلا نیکول با افتخار “بدن سم زدایی” خود را در اینستاگرام نشان می دهد


کایلا نیکول لحن فوق العاده خود را در ورزشگاه روز سه شنبه نشان داد.

این مدل 29 ساله که دوست پسر تراویس کلز ، رئیس کانزاس سیتی است ، بدن خیره کننده خود را در اینستاگرام برای 583000 دنبال کننده به نمایش گذاشت. نیکول تقریباً 15 روز در هفته در حال سم زدایی است و مفتخر است که نتایج آن را دیده است.

کیلا نیکول با افتخار سموم خود را دفع می کند.
کیلا نیکول با افتخار سموم خود را دفع می کند.
اینستاگرام

نیکول از سوتین ورزشی جدید و پاهای آبی روشن استفاده می کرد و برای جلسه بدنسازی خود جلوی دوربین تصویر خود را تحسین می کرد.

او در زیرنویس عکس نوشت: “سلام Detox Abe ، از آشنایی با شما خوشحالم.” من افتخار می کنم که هدفی دارم و به آن پایبندم.

نیکول اعلام کرد که در 25 و 15 سپتامبر در Detox شرکت می کند و برنامه Detox برای خرید در دسترس پیروانش قرار داشت. نیکول با الهام از اهمیت مثبت اندیشی و خوبی بدن ، برند خود را در سال 2020 با تمرکز بر تناسب اندام راه اندازی کرد. در بیوگرافی اینستاگرام مجری روی دوربین سابق آمده است: “من معتقدم که سکسی قوی است ، بنابراین من برای آن یک مارک ساختم.” صفحه تناسب اندام حرفه ای او Strongsex.

نیکول نقل قول های انگیزشی ، ایده های ورزش در خانه و نکات تناسب اندام را با 79000 دنبال کننده در حساب خود به اشتراک می گذارد. تعداد انگشت شماری از WAG های شریک که از علاقه نیکول به تناسب اندام حمایت می کنند ، از این نام تجاری حمایت کرده اند. بریتانی ماتیوس ، سیدنی پژو ، دانته مور و کایلا آدنیجی با پیگیری حساب به آن ملحق می شوند.

کایلا نیکول و تراویس کلسی از سال 2017 با هم دوست هستند. در سال 2020 ، زوج کمی بعد از پایان سال برای کار جدا شدند. نیکول حمایت از دوست پسر فوق ستاره خود را در اولویت قرار می دهد و با شرکت در هر رشته ورزشی به طور فعال با طرفداران رئیس شرکت می کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *