کتاب می‌گوید تام پارکر از اد شیران که صورت‌حساب‌های پزشکی او را پرداخت کرد سپاسگزار است


کتاب تام پارکر در کتابش نشان می‌دهد که چگونه رفیقش اد شیران به پرداخت هزینه‌های درمانی او در طول نبرد شجاعانه‌اش علیه سرطان مغز کمک کرد.

تام ستاره تحت تعقیب در اکتبر ۲۰۲۰ به تومور مغزی غیرقابل عمل تشخیص داده شد و در ماه مارس سال جاری در سن ۳۳ سالگی درگذشت.

تام همسر محبوبش کلسی و دو فرزندشان اورلیا دو و یک ساله بودی را پشت سر می گذارد.

قبل از مرگ غم انگیز خواننده، تام کتابی در مورد سفر سرطان خود نوشت با عنوان امید: زندگی الهام بخش من که قرار است اواخر این ماه منتشر شود. و در این خاطرات او فاش کرده است که چگونه دوستش اد، ۳۱ ساله، مدت کوتاهی پس از تشخیص او برای ارائه کمک و حتی پرداخت هزینه های پزشکی با او تماس گرفته است.کتاب تام پارکر فاش می‌کند که چگونه اد شیران برای این خواننده فقید در بحبوحه مبارزه با سرطان، هزینه‌های پزشکی خصوصی را پرداخت کرده است.
کتاب تام پارکر فاش می‌کند که چگونه اد شیران برای این خواننده فقید در بحبوحه مبارزه با سرطان، هزینه‌های پزشکی خصوصی را پرداخت کرده است.

داستان های منحصر به فرد افراد مشهور و عکس های شگفت انگیز را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید خبرنامه روزانه OK!

در بخشی از کتاب که توسط The Sun به دست آمده است، چنین آمده است: «من قبلاً هرگز این را علناً نگفته بودم (و احتمالاً از این که الان دارم این کار را می‌کنم عصبانی خواهد شد)، اما اد مرد بسیار خاصی است. او حتی زمانی که به دنبال گزینه‌های درمانی دیگر و ایمونوتراپی خصوصی بودم، در قبض‌های پزشکی من کمک کرد.

او نیازی به انجام هیچ یک از این کارها نداشت، اما من و همسرم کلسی از او برای حمایتش بسیار سپاسگزاریم. به معنای دنیا بود.

یک شبه، تمام دنیای من زیر و رو شد و مجبور شدم ارزش خود زندگی را دوباره ارزیابی کنم. من کاملاً متحجر شده بودم – نمی توانستم از فکر کردن به مرگ دست بکشم.

تام، که هم گروه‌هایش قول داده‌اند در تربیت فرزندانش کمک کنند، و اد زمانی که خواننده Shape of You به تام و هم گروه‌های تحت تعقیبش در اتوبوس تور او در ایالات متحده پیوست، با یکدیگر آشنا شدند.تام در کتاب خود نوشت که او و همسرش کلسی چگونه بودند
تام در کتاب خود نوشت که چگونه او و همسرش کلسی از اد برای این حرکت “قدردان” بودند

اد یکی از اولین ستارگانی بود که پس از مرگ غم انگیز تام به او ادای احترام کرد.

خواننده اد عکسی از تام را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و در توضیح آن نوشت: “خیلی ناراحت کننده از شنیدن خبر درگذشت تام.

افکار و عشق با کلسی، فرزندان و خانواده اش است. روز بسیار غم انگیز، چه پسر دوست داشتنی x “.خواننده و پدر دو فرزند تام در ماه مارس در سن 33 سالگی درگذشت
خواننده و پدر دو فرزند تام در ماه مارس در سن ۳۳ سالگی درگذشتاد شیرن پس از خبر درگذشت تام به او ادای احترام کرد
اد شیرن پس از خبر درگذشت تام به او ادای احترام کردلیسی ترنر، ستاره REG WALL EastEnders، پسر جدید تریلبی فاکس را در حالی که پسرش نارس است را معرفی می کند.

خوب شوید! VIP و قفل دسترسی به تمام موارد انحصاری بزرگ ما را باز خواهید کرد…

اولین نفری باشید که با جدیدترین نوزادان نمایشی آشنا می‌شود، پرطرفدارترین عکس‌های عروسی سال را می‌بیند، یا در یک گشت راهنما در اطراف خانه مجلل چند میلیون پوندی ستاره مورد علاقه‌تان – همه به صورت رایگان!

اینجا ثبت نام کنید

تام که همسرش کلسی در آخرین روزهای اقامتش در یک آسایشگاه صحبت کرد، چند روز قبل از مرگش خبر انتشار آینده کتابش را به اشتراک گذاشت.

او یک مونتاژ ویدئویی در مورد آن منتشر کرد و تاکید کرد که این خاطرات “درباره مردن نیست” بلکه “کتابی درباره زندگی است”.

او افزود: «این کتابی است در مورد یافتن امید در هر موقعیتی که با شما روبرو می‌شوید، و بهترین زندگی‌تان را بدون توجه به هر چیزی داشته باشید.

“این به شما نشان می دهد که چگونه ایمان به امید و جسارت رویاپردازی به این معنی است که می توانید برخلاف همه شانس ها ادامه دهید.”

برای همه آخرین اخبار در مورد ستاره های مورد علاقه خود، در OK روزانه ما ثبت نام کنید! خبرنامه

رژیم لاغری سریع