کریستیانو رونالدو برای جوانان منچستریونایتد الگویی است

کریستیانو رونالدو برای جوانان منچستریونایتد الگویی استپل مک شین ، سرمربی زیر 23 سال منچستریونایتد از مزایای تمرین با کریستیانو رونالدو برای بازیکنان جوان این باشگاه آگاه است.

پنج بار برنده توپ طلا در برد 5 بر صفر پرتغال مقابل لوکزامبورگ عصر سه شنبه در آخرین روز پنجره نقل و انتقالات تابستانی به اولدترافورد رسید. برای تقویت جدی حمله یونایتد.

رونالدو تا به حال شروع قدرتمندی در حرفه خود در انگلستان داشته است و در 6 بازی ابتدایی خود 5 گل به ثمر رسانده است ، از جمله 3 گل در لیگ برتر.

آمدن به یونایتد هدف اصلی او بود ، اما بار دیگر کمک به چالش اجتماعی باشگاه برای کسب جام ، ماکسین – که تابستان امسال به ایالات متحده بازگشت ، اشاره کرد که بازیکنان جوان باشگاه از تمرین با بازیکنان چقدر یاد می گیرند. همیشه.

مک شین به اسکای اسپورتس گفت: “فکر می کنم خوب است که حدود 20 پیراهن رونالدو را که امضا کردم از من بخواهند.

“من فکر می کنم او بزرگترین بازیکن جهان است و بازگشت او به اینجا شگفت انگیز است.

“جوانان ، وقتی می روید و با او تمرین می کنید ، می توانید شدت را در او و برنده ببینید. او در هر کاری که انجام می دهد یک جهان عالی است.

“وقتی او برای اولین بار به باشگاه آمد ، من اینجا بودم. من اولین بار دیدم که چگونه هر روز کار می کرد ، این مانند این است که در باشگاه بدنسازی بسازید و بعد از تمرین و موارد دیگر در کوه ها سریع اجرا کنید. او نشان می دهد که ذهنیت مورد نیاز برای ایجاد مکان. “

رونالدو با وجود 36 سال سن ، رکوردها را شکست و تأکید کرد که تلاش و فداکاری در دوران جوانی می تواند در شکل گیری آینده هر بازیکنی بسیار موثر باشد.

برای جلوگیری از بروزرسانی های اولدترافورد در این مدت ، در خبرنامه Associated ما ثبت نام کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *