کریکت بنگلادشی شماره یک است – Big 24 News


در سال های اخیر، کریکت بانوان توجه زیادی را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. کریکت ها کمک زیادی به این ورزش کرده اند. آنها در نهایت به عنوان طرفداران شایسته کریکت شناخته می شوند. نه تنها زنان کریکت شبیه به نظر می رسیدند، بلکه زیبایی و ظرافت آنها بینندگان را در سراسر جهان گیج می کرد. در اینجا لیستی از ۱۰ مورد برتر آورده شده است زیباترین زنان کریکت باز از دنیایی که در آن محبوبیت شما در نوسان است.

۱. جهان آرا علم

کریکت زن زیبای جهان آرا

جهانارا علم، بازیکن کریکت بنگلادشی، یکی از زیباترین زنان کریکت در سال ۲۰۲۲ محسوب می شود. عالم، متولد ۱ آوریل ۱۹۹۳، برای تیم ملی زنان بنگلادش بازی می کند. او در بسیاری از مسابقات مهم برای بنگلادش بازی کرد. به عنوان یک پرتاب کننده سریع، او یکی از بازیکنان کلیدی تیم کریکت بنگلادش بود. یکی از جدیدترین دستاوردها فینال جام ملت های آسیا ۲۰۱۸ آسیا است که جهان آرا بخشی از آن بود. جهان آرا به مهارت های زیبایی و مد معروف است و به عنوان مدل نیز فعالیت داشته است.

۲. سارا جین تیلور

کریکت زن زیبا سارا جین تیلور

سارا جین یکی از بهترین مربیان کریکت انگلیسی است. او به دلیل ضربه آزاد و کمک به این ورزش به عنوان بتمن شناخته می شود. سارا که در سال ۱۹۸۹ به دنیا آمد، جوانترین بازیکن کریکت بود که موفق به کسب امتیاز ۱۰۰۰ در ODI شد. او دو بار در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ به عنوان بهترین بازیکن کریکت انتخاب شد. سارا جین همچنین به عنوان بانوی دهه ICC نامزد شد. این یکی است کریکت زن عالی. جین در بین طرفدارانش به خاطر زرق و برق و اعتماد به نفسش معروف است. او همچنین توانایی بی نظیری در بازی کریکت دارد.

۳. ثنا میر

سینا میر کریکت زن زیبایی است

سانا میر یک زن سابق کریکت و مفسر پاکستانی است. او در طول دوران حرفه ای خود در مجموع ۲۲۶ بازی انجام داد و در بسیاری از مسابقات به عنوان کاپیتان بازی کرد. کریکت باز ۳۶ ساله یکی از زیباترین زنان در کریکت و نماد کریکت زنان است. او همچنین یک بازیکن موفق و حداقل ضربه زن بود. او در فوریه ۲۰۱۷ رکورد ۱۰۰ ویکت ODI را به نام خود ثبت کرد. ثنا میر اولین بازیکن کریکت پاکستانی شد که این عنوان را کسب کرد. او به خاطر شخصیت جسور و قوی خود مشهور است که در بازی او کاملاً منعکس شده است.

۴. ایزوبل جویس

ایزوبل جویس کریکت یک زن زیبا

ایزوبل جویس، بازیکن سابق کریکت ایرلندی، بیشتر به خاطر ضربه زدن و بولینگ شهرت دارد. او بیش از ۱۳۵ مسابقه در دوران حرفه ای کریکت خود انجام داده است و اکنون در دوران بازنشستگی خوشحال و مادری پرمشغله است. او بیش از ۶۲ مسابقه به عنوان کاپیتان تیم کریکت زنان ایرلند انجام داد. جویس هنوز هم یکی از بهترین ها محسوب می شود کریکت زن زرق و برق دار در تاریخ کریکت زنان

۵. دنیل وایت

دانیل وایت یک زن کریکت زیبا است

دانیل وایت یک بازیکن کریکت انگلیسی ۳۱ ساله است. او بازیکنی همه کاره است که بیشتر به خاطر دومین زنی است که در دو قرن در سن ۲۰ سالگی در دو تورنمنت بین المللی گلزنی می کند. دانیل یکی از اعضای تیم برنده ای بود که در جام جهانی کریکت زنان ۲۰۱۷ در انگلستان شرکت کرد. دانیل اخیراً به عنوان یکی از اعضای تیم منتخب سال زنان ICC T20I انتخاب شد. او یکی از اعضای موفق تیم ملی کریکت زنان بریتانیا است. این بازیکن جوان یکی از موفق ترین زنان در کریکت. او همچنین به دلیل زیبایی در بین طرفدارانش بسیار محبوب است.

همچنین بخوانید – ۱۲ گلف باز زیبا در جهان

۶. کائنات را ثبت کنید

به دنیای کریکت زن زیبا اشاره می کند

کاینات امتیاز یک بازیکن کریکت پاکستانی ۳۰ ساله است. او به خاطر عملکردش در مسابقات محلی شناخته شده است. امتیاز کاینات برای تیم زنان ZTBL. او اولین بازی ملی خود را مقابل ایرلند انجام داد. اسکور اولین بازی بین المللی کریکت خود را در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۱ در برابر ایرلند در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۱ انجام داد.

به نظر می رسد او بیشتر یک مدل باشد تا یک کریکت باز بین المللی. The Outstanding Universe به خاطر ظاهر جذابش مشهور است و اغلب در میان آنها ذکر می شود زیباترین زنان در کریکت. یکی از زیباترین بازیکنان کریکت

۷. هالی فرلینگ

کریکت زن زیبای هالی فیرلینگ

هالی فرلینگ یک بازیکن کریکت استرالیایی است که یک بولر موفق است. او اولین زنی است که برنده جایزه کوئینزلند بهترین بازیکن کریکت شده است. این بازیکن ۲۶ ساله در خانه بازیکن بسیار موفقی است. او برای دو تیم بازی می کند، به عنوان مثال، ستاره های ملبورن و کوئینزلند فایر. یکی از زیباترین کریکت زن. فرینگ اکنون به عنوان یک دارایی برای تیم کریکت استرالیا در حال ظهور است.

۸. الیزا پری

الیز زن زیبای پری کریکت

یک بازیکن استرالیایی دیگر نیز به این لیست پیوستزیباترین کریکت باز زنان در جهان ۲۰۲۲پری الیزه او یک ورزشکار استرالیایی متولد ۳ نوامبر ۱۹۹۰ است. او یک بازیکن برجسته است که اولین بازی خود را با تیم فوتبال زنان استرالیا و تیم کریکت زنان استرالیا در سن ۱۶ سالگی انجام داد. بری یکی از جذاب ترین کریکت بازهای جهان است. او بسیار با استعداد، جذاب و ظاهری عالی است. وی همچنین به دلیل عملکرد عالی خود در مسابقات داخلی و بین المللی چندین کاشی دریافت کرده است.

۹. کاترین کراس

کاترین از طریق کریکت زن زیبا

کاترین لورا کراس یک فوتبالیست انگلیسی است که به خاطر فرمش در کریکت خانگی شناخته شده است. او اولین بازیکنی بود که وارد آکادمی لنکاوی شد. او به دلیل زحمات خود موفق به دریافت جایزه بهترین کریکت جوان ارشاد شد. کیت در نهایت یکی از مهم ترین بازیکنان تیم انگلیس است و علیرغم رقابت شدید بین بول ها، او موفق شده است که متمایز شود. او میزبان پادکست های کریکت است و در بین دوستداران کریکت که از زیبایی و بازی قوی بازیکن می ترسند بسیار محبوب شده است.

۱۰. ناتالی اسکوایر

ناتالی اسکوایر یک زن زیبا در کریکت است

یکی دیگر از بازیکنان زیبای کریکت انگلیسی که به لیست ما ملحق می شود، ناتالی اسکوایر است. او با زیبایی خیره کننده خود قلب های بسیاری را به دست آورده است. این بازیکن ۳۰ ساله که در توکیو به دنیا آمده است، به دلیل تجربه بازی خوب، اغلب برای تیم ملی انگلیس بازی می کند.

او در مجموع ۶۴ ODI و ۶۵ T20I در انگلستان را نمایندگی کرد. او در هر فرم به ترتیب ۱۰۰ ویکت و ۳۰۰۰ دوش گرفت.