کسب و کارهای کوچکی که با اعتبار مصرفی بالا مخازن اجاره می کنند – خبرگزاری ۲۰ برتر


بر اساس آخرین داده های کسب و کار کوچک ایالات متحده (SMB)، تقاضای نیروی کار دوباره در حال کاهش است، به طوری که از هر سه نفر (۶۳٪) دو نفر استخدام خود را کاهش می دهند زیرا نمی توانند کارمند اضافه کنند. تعلیق و ۱۰ درصد از آن گروه از کارگران اخراج می شوند.

این کاهش بسیار قابل توجه است و ۱۸ درصد بیشتر از ماه جولای (فقط ۴۵ درصد) است. علاوه بر این، اشتغال از ۶ درصد در ماه ژوئیه به ۱۰ درصد در این ماه افزایش یافت که از ۴ درصد در جولای افزایش یافت. این دو نتیجه کلیدی از گزارش استخدامی Alignable در سپتامبر است که امروز منتشر شد. این بینش ها بر اساس نظرسنجی از ۵۶۱۸ صاحب مشاغل کوچک در ماه اوت است. ۱۳، ۲۰۲۲، تا سپتامبر. ۶، ۲۰۲۲.

تنها با نگاهی به هزینه های نیروی کار، ۵۸ درصد از پاسخ دهندگان در نظرسنجی گفتند که هزینه های نیروی کار حداقل ۵۰ درصد بیشتر از قبل از کووید است. در میان این کارفرمایان، تقریباً نیمی (۴۹ درصد) از کسانی که استخدام خود را متوقف کرده‌اند، اکنون می‌گویند که در اوایل سال جاری استخدام می‌کردند، اما به دلیل عوامل اقتصادی، از جمله تورم عمومی، هزینه‌های نیروی کار و ترس از رکود، سرعت خود را کاهش دادند. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

مشاغل مشاغل کوچک 09-2022

علاوه بر این، حدود ۶۶ درصد از SME ها می گویند که ما قطعاً در یک رکود هستیم و ۲۸ درصد اضافه می کنند که بیشتر شبیه “افسرده” است. آنها ۹ درصد نسبت به میانگین کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​در آمریکا نسبت به اقتصاد بدبین تر هستند و ۵۷ درصد معتقدند که ما در رکود هستیم.

اکثر مشتریان SME چقدر خوب عمل می کنند؟ درآمد قابل تصرف در شرایط تورم بالا فعلی راکد است. برای تأمین مالی بسیاری از نیازهای آمریکایی ها، با افزایش موجودی اعتبار خود، از کارت های اعتباری خود بیشتر و بیشتر استفاده می کنند. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

اعتبار مصرف کننده 09-2020و این بدهی کارت اعتباری – نرخ درصد سالانه بالاترین در چند دهه است. این را در نمودار زیر ببینید.

نرخ کارت اعتباری 09-2022همه اینها در حالی است که فدرال رزرو با افزایش نرخ ها و آغاز تسهیل کمی با تورم بالای ۴۰ مبارزه می کند – اینجا را ببینید.

دولت بایدن می تواند هر طور که بخواهد با این موضوع برخورد کند، اما مردم آمریکا در صحنه چیز دیگری می دانند. در اینجا سیم صحیح را گزارش دهید ما ماه ها انتظار این را داشتیم. آیا ما بسیار باهوش تر از نخبگان مالی خود هستیم؟ به سختی… ما فقط حقیقت را می گوییم که آنها حاضر به انجام این کار نیستند.

تنها سوالی که باید بدانیم این است که نخبگان مالی در مرحله بعد چه اقدامی انجام خواهند داد و از چه مکانیزم هایی برای پنهان کردن آسیب خود استفاده خواهند کرد. این مقاله را بخوانید سیم صحیح را گزارش دهید ما سرنخ هایی از آینده ای بالقوه تاریک برای آمریکا ارائه کرده ایم.

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.