کمبا واکر هنگام شکست پیسرز در فصل گذشته نکس متحیر شد

کمبا واکر هنگام شکست پیسرز در فصل گذشته نکس متحیر شد


آزمایش کمبا واکر در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

پس از یک فروپاشی تهاجمی بدون حضور او در ورزشگاه آتلانتا ، نیکس تحت هدایت کمبا به عنوان مدافع تیم برانکس پوینت در حین پیش فصل به نوبه خود برای تیم روستایی خود در پارک پیش رفت.

پس از استقبال گرم سه شنبه شب ، واکر 12 امتیاز و چهار چهار در 21 دقیقه به دست آورد و نیکس هنگام شکست پیسرز در اولین بازی تدارکاتی خود قبل از فصل 125-104 ، 5 از 10 را در زمین شوت کرد. نمره واکر بین 3 تا 3 و 2 تا 5 بود.

NBA.com ، که پیسرز را در نیکس در کنفرانس شرقی رتبه بندی می کند ، پس از نمایش مبهم در نظرسنجی سالانه جنرال موتورز ، 27 امتیاز پیش افتاد.

واکر به دلیل ترس از آرتریت زانوی چپ ، پس از اینکه توسط بوستون به نیکس برای مذاکره تبدیل شد ، در شهر اوکلاهما استخدام شد. اما او در برابر قدم به قدم بسیار کوتاه به نظر می رسید.

قبل از بازی ، تام تیبودو در مورد واکر گفت: “این یک فرصت برای او بود. او دوست دارد اینجا بازی کند و برای او منطقی است زیرا از اینجا آمده است. اما او همچنین درک می کند که ما به عنوان یک تیم کجا هستیم. بنابراین این یک امر فردی نیست ، بلکه یک کار گروهی است. ”

کمبا واکر سه شنبه شب در بازی افتتاحیه پیش از فصل نیکس 12 امتیاز کسب کرد.
کوری زیپکین

واکر در نیمه اول 9 امتیاز و 2 پاس گل داشت ، در حالی که نیکس در وقت استراحت 67-55 پیش افتاد. جولیوس راندال (20 امتیاز ، 9 ریباند) در نیمه اول یک حرکت 14 متری تاچ داون را انجام داد.

اما بیشتر افراد برجسته متعلق به واکر هستند که دو ضربه اول خود را در نقش نیک به ثمر رساند.

در کوارتر اول ، لولا مالکوم بروگدن بلند شد و واکر به سرعت دست به کار شد. او خدمه دفاعی پیسرز را در آن مسیر با 8 پا و کشیدن آرنج پیدا کرد.

مهاجم 31 ساله سابق رایس High نیمه اول خود را با Brogdon 3 پشت سر گذاشت و در وقت نیمه 4 بر 7 شد.

در اولین بازی خود در نیکس ، ایوان فورنیر اولین ضربه خود را-3 راست دست-شکست. او 12 امتیاز (3 از 8 ، 1 از 3) کسب کرد و پس از اضافه شدن بازیکن جدید با واکر ، زمین را آغاز کرد.

بهترین شب واکر حتی کمکی هم نکرد. مدافع سریع سابق یوکون پوینت از خط عبور کرد و در پاس تومان گیبسون که توسط دومانتوس سابونیس مسدود شد به پاس برگشتی نامرئی برخورد کرد.

نیکس در کوارتر اول 36 امتیاز کسب کرد و در آخرین دیدار خود به دادگاه زندگی گناه کشنده ای را نشان داد-شکست دور اول مقابل آتلانتا.

سرمربی سال اول ریک کارلیسل در پاسخ به این س ifال که آیا نیکس مانند نسخه 41-31 فصل گذشته سازگار بود ، گفت: “خوب ، آنها کمبا واکر و [Evan] Fournier ، بنابراین روی کاغذ به نظر می رسد آنها بهتر شده اند. امیدوارم – این منبع خوبی از استعداد ، مهارت ، بازی و گلزنی باشد. بنابراین آنها را سخت می کند. ”

RJ Barrett علاوه بر واکر و فورنیر ، 17 امتیاز اضافه کرد ، در حالی که بازیکنان سال دوم نیکس ، امانوئل کوئیکلی و اوبی وان ، با اشتیاق بازی می کردند-مرکز جدید جریکو سیمز و دو خط.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *