کمتر از یک چهارم کودکان مدرسه دولتی نیویورک برای آزمایش COVID-19 در مدرسه انتخاب شده اند

کمتر از یک چهارم کودکان مدرسه دولتی نیویورک برای آزمایش COVID-19 در مدرسه انتخاب شده اند


کمتر از 200،000 دانش آموز که برای شرکت در برنامه آزمون کووید -19 در سیستم مدارس دولتی نیویورک واکسینه نشده بودند ، در جلسه شورای شهر روز چهارشنبه مشخص شد.

192،705 دانش آموز در کلاس های K-12 امسال تصمیم گرفته اند بخشی از بازرسی هفتگی مدارس باشند و آنها فقط بخش کوچکی از کل جمعیت واجد شرایط هستند. اپیدمیولوژیست ها می گویند که با بررسی همه دانش آموزان واجد شرایط می توان تصویر دقیق تری از انتقال COVID به دست آورد.

مارک ترگر ، رئیس هیئت مدیره این شورا گفت: تقریباً 500000 کودک دبستانی در سیستم مدارس وجود دارد و همه آنها زیر 12 سال سن دارند ، بنابراین واکسن تزریق نمی شود. دانش آموزان قبل از K و 3K به هیچ وجه مورد آزمایش قرار نمی گیرند و همچنین دانش آموزان واکسینه نمی شوند. تعداد پذیرش امسال تا پایان ماه اکتبر اعلام نمی شود ، اما سال گذشته 960،000 دانش آموز ثبت نام کردند.

علاوه بر این ، تعداد نامعلومی از دانش آموزان واجد شرایط واکسن هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند – در سراسر شهر ، 74 درصد از کودکان بین 12 تا 17 سال واکسینه شده اند ، اما این داده ها هیچ تداخلی با عموم ندارد. دانش آموزان مدرسه ، بخش در آزمون گفت.

ترگر در مورد درصد کودکانی که موافقت کردند آزمایش شوند ، گفت: “این اعداد چندان قابل اعتماد نیستند.”

شهردار بیل دی بلاسیو از بازگشایی مدارس برای آموزش خصوصی بدون گزینه از راه دور به شدت دفاع کرده و بر این باور است که آزمایش ها ، پروتکل های مدرسه و واکسیناسیون “استاندارد طلایی” ایمنی مدارس شهر نیویورک هستند. پس از بسیاری از چالش های حقوقی ، شهر دوشنبه دستور واکسیناسیون خود را برای همه کارکنان DOE با معافیت های محدود مذهبی و پزشکی اجرا کرد.

اما دستور واکسیناسیون برای دانش آموزان مدارس دولتی در شهر وجود ندارد و در عوض ، آزمایشات تصادفی هفتگی بر روی 10 درصد از دانش آموزان بدون واکسن در هر مدرسه ای که مجوز آن پر شده بود ، انجام شد.

این یک قدم عقب تر از پروتکل آزمون سال گذشته بود و هر مدرسه ای را ملزم می کرد که 20 درصد از دانش آموزان و کارکنان خود را آزمایش کند. تا دسامبر 2020 ، 90 students از دانش آموزان شرکت کننده در یادگیری شخصی (کمتر از 20 of از سیستم 960،000 دانش آموز در آن زمان ثبت نام می کردند) با آزمون هفتگی موافقت کردند.

در ماه آگوست ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با صدور یک دستورالعمل ، توصیه کرد دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده هر هفته بررسی شوند تا مناطق محلی مدارس بتوانند اطلاعات خاصی در مورد نحوه غربالگری دانش آموزان تعیین کنند.

ناتانیل استیر ، سخنگوی DOE ، در بیانیه ای گفت: “سطح آزمایش ما عملیاتی است و 100 درصد کارکنان خصوصی واکسینه شده اند و مدارس ما از امن ترین مکان ها در شهر هستند.” “ما مشتاقانه در حال جمع آوری رضایت نامه هستیم ، بیش از 20000 را در هفته گذشته جمع آوری کرده ایم تا به والدین همه دانش آموزان بدون واکسینه فرم های رضایت نامه را ارسال کرده و مدارس خود را ایمن و باز نگه داریم.”

تروگر این سوال را مطرح کرد که آیا DOE در هر مدرسه از 10 درصد محدودیت آزمون برخوردار است یا خیر ، و شنیده است که مدارسی با کمتر از 10٪ دانش آموزان با این آزمون موافقت کرده اند.

“ما والدین و دانش آموزان را تشویق می کنیم که هر روز گام به گام کار کنند و والدین را به امضای قرارداد تشویق می کنیم. این چیزی نیست که ما نادیده بگیریم. ما هر روز فشار می آوریم. ” ”

Troiger گفت که DOE باید اطلاعات اساسی مانند ثبت نام ، میزان حضور و واکسیناسیون را در بین دانش آموزان بیشتر کند.

وی گفت: “اگر حقایق اولیه ای که امروز در اختیار ندارید در اختیار کمیته و عموم مردم باشد ، این غیرقابل قبول است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *