کمردرد و مراقبت های کایروپراکتیک


درمان کایروپراکتیک رایج ترین جایگزین برای افراد مبتلا به کمردرد است. سالانه حدود ۲۲ میلیون آمریکایی به پزشکان کایروپراکتیک مراجعه می کنند. سه چهارم آنها یا ۷۷ میلیون نفر به دلایل مختلف از جمله تصادفات، آسیب های ورزشی و کشیدگی عضلانی دچار آسیب دیدگی کمر می شوند. سردرد و درد در ناحیه گردن، پاها و بازوها نیز از شکایات رایج هستند.

چه کسی می تواند از مراقبت های کایروپراکتیک بهره مند شود؟

پزشکان کایروپراکتیک بیماران را با دستکاری ستون فقرات و روش های جایگزین درمان می کنند. هنگامی که ستون فقرات و سایر ساختارهای اسکلتی عضلانی در بدن به درستی در یک راستا قرار گیرند، قابلیت های طبیعی درمانی بدن بدون نیاز به جراحی یا درمان دارویی آغاز می شود. هنگامی که یک مفصل به دلیل آسیب‌های مکرر یا ضربه‌ای مانند زمین خوردن یا استرس مداوم مانند نشستن بدون حمایت مناسب سفت می‌شود، می‌توان آن را برای بازگرداندن حرکت دستکاری کرد.

متخصص کایروپراکتیک معمولا عضلات، اعصاب، استخوان ها و سایر بافت های نرم از جمله رباط ها، غضروف ها و تاندون ها را برای تسکین درد درمان می کند. برخی از کایروپراکتیک ها نیز درمان های سنتی مانند دارو را ارائه می دهند.

یک متخصص کایروپراکتیک در شهر ردوود با نام “DC” معمولاً مدرک کاردانی و برنامه چهار ساله کایروپراکتیک را به پایان رسانده است.

کمردرد را می توان به روش های مختلفی توسط پزشکان کایروپراکتیک درمان کرد.

در مورد کمردرد، کایروپراکتیک ممکن است یک بررسی کامل از تاریخچه پزشکی، معاینه فیزیکی یا آزمایشات تصویربرداری بالینی به منظور تعیین مناسب ترین درمان کایروپراکتیک انجام دهد.

پزشکان ممکن است از نیروهای کنترل شده و ناگهانی برای کنترل مفاصل استفاده کنند تا دامنه حرکت و کارایی حرکت را به عنوان بخشی از یک برنامه درمانی کلی افزایش دهند. مراقبت کایروپراکتیک ممکن است شامل مشاوره تغذیه و ورزش/توانبخشی نیز باشد. پزشکان کایروپراکتیک در تلاش هستند تا با درمان های خود درد کمر را تسکین داده و عملکرد خود را بازگردانند و از آسیب جلوگیری کنند.

مراقبت کایروپراکتیک چگونه برای شما مفید است و به شما آسیب می رساند؟

درد غریزی در قسمت پایین کمر ناشی از بلند کردن یا دست زدن به اجسام سنگین را می توان به طور ایمن و موثر با دستکاری ستون فقرات و مراقبت های کایروپراکتیک درمان کرد. درد مزمن بیش از ۶ هفته ادامه دارد، در حالی که کمردرد حاد با سرعت خود ناپدید می شود.

درمان کایروپراکتیک نیز در درمان گردن درد و بی حسی موثر است. آرتریت مزمن و فیبرومیالژیا را نیز می توان با فشار متوسط ​​توسط کایروپراکتیک ها و ماساژورهای بافت نرم درمان کرد.

یک مطالعه نشان داد که هیچ مدرکی مبنی بر موثر بودن پلوریت یا اسکلروتراپی در درمان کمردرد مزمن در متخصصان کایروپراکتیک، استئوپات یا پزشکان وجود ندارد، دردی که ناگهان یا آهسته شعله ور می شود و برای سه ماه یا بیشتر ادامه می یابد. امید است بتوان رباط های خلفی را از طریق تزریق مواد بی حس کننده یا آب قند تقویت کرد.

در بیماران مبتلا به استئوآرتریت، گیر افتادن ستون فقرات یا آرتریت التهابی و همچنین کسانی که داروهای ضد انعقاد مصرف می کنند، به هر قیمتی از دستکاری ستون فقرات خودداری کنید. همچنین قبل از انجام دستکاری ستون فقرات برای افراد دارای سابقه سرطان، باید با پزشک مشورت شود.

قبل از شروع درمان باید کمردرد به طور دقیق تشخیص داده شود. علاوه بر تاریخچه پزشکی فعلی شما، پزشک کایروپراکتیک شما باید از هر گونه تجربیات تروماتیک/جراحی در گذشته و همچنین شیوه زندگی شما آگاه باشد. در موارد نادر، درمان باعث تشدید پارگی دیسک یا دررفتگی یا آسیب نخاعی ناشی از دستکاری گردن شده است. قبل از استفاده از ماساژ درمانی یا سایر گزینه ها برای تسکین درد با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که برای شما مناسب هستند.

اگر پست را دوست داشتید به ما اطلاع دهید، این تنها راهی است که می توانیم آن را بهبود ببخشیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/