کمکهای اولیه NSF 2021 برای گسترش مشارکت در تحقیقات مواد پیشرفته | NSF

Professor Nicholas Pinto at UPR-Humacao teaching high school students how to use a scanning electron microscope.


انتشار خبر 21-010

NSF به 2021 کمک می کند تا مشارکت در تحقیقات مواد پیشرفته را گسترش دهد

سرمایه گذاری 30 میلیون دلاری NSF مشارکت و همکاری بین موسسات آموزشی اقلیت و تاسیسات تحقیقاتی پیشرو را تقویت می کند

دانش آموزان دبیرستانی استفاده از SEM را یاد می گیرند.

12 جولای 2021

امروزه بنیاد ملی علوم ایالات متحده در حال توسعه تحقیقات ، آموزش و حرفه حرفه ای خود برای حمایت از هشت تیم تحقیقاتی مشترک در سراسر ایالات متحده است که با آخرین کمک های مالی ، تحقیقات مواد و آموزش همکاری می کند.

هر جایزه شش ساله نزدیک به 4،000،000 دلار-بیش از 30،000،000 دلار برای کل سرمایه گذاری NSF-فراهم می کند که از مشارکت تحقیقات مایع بین سازمان های خدمات اقلیت و تأسیسات تحقیقاتی وسیع با پشتیبانی NSF پشتیبانی می کند.

PREM علاوه بر حمایت از نوآوری ، حمایت های نهادی را برای افزایش ثبت نام ، حفظ و فارغ التحصیلی توسط گروه های کم نماینده ارائه می دهد و دسترسی به تحقیقات و آموزش مادی را برای جوامع محروم فراهم می کند. هدف از این جوایز حمایت و ایجاد انگیزه در دانشجویان از طریق تحصیل در مقاطع تحصیلی ، تحصیلات عالی و مشاغل پاداش دهی است.

Debasis Majumdar ، مدیر برنامه نخست NSF می گوید: “تمرکز PREM بر تنوع دانشجویان ، اساتید و شرکا ، همراه با از سرگیری تحقیقات کمبود منابع است و منبع بسیاری از نتایج موفق بوده است.” این ظرفیت ملی نوآوری را افزایش می دهد و رهبری ایالات متحده را در نیروی کار بسیار مورد نیاز و آموزش دیده به یک زمینه STEM متنوع هدایت می کند. ”

دانشکده تحقیقاتی PREM از ابتدای سال 2004 با موفقیت متنوع شده است و دانش آموزان و دانشجویان جوامع پایین را نمایندگی نکرده و دارای مدرک دکترا در زمینه تحقیقات مواد بوده است و پتانسیل خود را بهبود بخشیده است. این ابتکار که تحقیقات را بر روی دستگاههای کوانتومی و الکترونیک از مواد جدید گرفته تا تصاویر سلولهای زنده متمرکز کرده است ، طیف وسیعی از نتایج را به همراه داشته است. PREM بیش از 125 دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش داده است و به بیش از 1500 دانش آموز در مقطع لیسانس ، فوق لیسانس یا دکترا کمک کرده است – از گروه های اقلیت که نمایندگی چندانی ندارند.

در زیر جزئیات جوایز PREM 2021 آمده است.

 • تقاضای اصلی NSF برای برتری در استفاده از سنتهای ناواجو و درک تحقیق و آموزش در STM (فرصتهای اولیه NSF).
  دانشگاه فنی ناواجو (کرون پوینت ، نیومکزیکو)مرکز علوم و مهندسی تحقیقات مواد NSF دانشگاه هاروارد (کمبریج ، ماساچوست)NSF Prime Ventures راه هایی را برای دانش آموزان بومی STEM از K-12 تا مقطع کارشناسی ارشد ایجاد می کند و به مناطق تحقیقاتی که برای ملت ناواجو مهم هستند ، مانند نظارت بر ردیابی معادن ، کشاورزی ، مراقبت از بزرگسالان ، تولید و خدمات دامپزشکی ، می پردازد. این مشارکت توسط بخش تحقیقات مواد NSF و برنامه کالج ها و دانشگاه های قبیله ای NSF تأمین مالی می شود.

 • هدف NSF Prime پرورش نسل بعدی و موفقیت دانش آموزان در سیستم های نانوالیاف است
  دانشگاه تگزاس در ریو گراند ولی (ادینبورگ ، تگزاس) مرکز تحقیقات و مهندسی مواد NSF ، دانشگاه مینه سوتا (مینیاپولیس ، مینه سوتا) دانشگاه ریو گریند ولی ، تگزاس بیش از 31000 دانشجو استخدام می کند که 89 درصد آنها اسپانیایی زبان هستند و تمرکز اصلی NSF بر پرورش نسل بعدی سیستم های نانوالیاف و موفقیت دانش آموزان حفظ و نمایندگی فارغ التحصیلان اقلیت است. به دانش آموزان اسپانیایی در مقطع کارشناسی ارشد. تحقیقات بر توسعه سیستم های نسل بعدی نانوالیاف با عملکرد بیشتر و اکتشاف برنامه های جدید ، به ویژه در زمینه های مرتبط با انرژی متمرکز است.
 • NSF Prime برای مواد رابط پیشرفته
  دانشگاه کلارک آتلانتا (آتلانتا ، جورجیا)کالج اسپلمن (آتلانتا ، جورجیا)پلت فرم نوآوری مواد NSF برای شواهد سریع ، تجزیه و تحلیل و کشف در دانشگاه کرنل (ایتاکا ، نیویورک) و دانشگاه جان هاپکینز (بالتیمور ، مریلند).چارچوب NSF برای مواد رابط پیشرفته بر طراحی ، سنتز و مشخصه واسطه های جدید مبتنی بر اکسید برای نسل بعدی الکترونیک الکترونیکی ، مغناطیسی و نوری متمرکز است. از آنجا که دانشگاه کلارک آتلانتا و Spellman College Black در طول تاریخ به عنوان کالج ها و دانشگاه های سیاه طبقه بندی شده اند ، این چارچوب NSF تعداد مدارک STEM کارشناسی و کارشناسی ارشد (فوق لیسانس و دکترا) را که برای آمریکایی های آفریقایی تبار در دسترس است افزایش می دهد.
 • مشارکت NSF Prem Southwest Pacific در طراحی ، سنتز و کاربردهای یادگیری ماشین در زیست توده ترکیبی متالورژی.
  دانشگاه Highlands نیومکزیکو (لاس وگاس ، نیومکزیکو)دانشگاه کالیفرنیا ، سانتا باربارا و دانشگاه کالیفرنیا ، لس آنجلس NSF Biopolymer ، زیرساخت های سلولی خودکار ، جریان و بستر نوآوری مواد شیمیایی.NSF Prime Southwest-Pacific Machine Plans Learning Machine، Synthesis and Application Metallic Hybrid hydragradable applications، Learning Machine، Material Synthesis، High Performance شیمیایی اتوماتیک / تمرکز مصنوعی بر سنتز فیزیکی و مواد آلی این مشارکت توسط بخش تحقیقات مواد NSF و برنامه ایجاد شده NSF برای تحریک تحقیقات رقابتی تامین مالی می شود.

 • NSF PREM برای سیستم های مقیاس نانو ترکیبی
  دانشگاه مرکزی کارولینای شمالی (دورهام ، کارولینای شمالی)دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا (پارک دانشگاه پنسیلوانیا)حق بیمه NSF برای سیستم های مقیاس نانو ترکیبی بین پن ایالت و دانشگاه مرکزی کارولینای شمالی ، یک موسسه تاریخی سیاه در این ایالت ، تعداد زنان و دانشجویان اقلیت کم بضاعت را که در مقاطع و مباحث مربوط به مایع دنبال می کنند ، افزایش می دهد. این تحقیق مشارکتی بر سیستم های سیال ترکیبی متشکل شده است که ابعاد یا کلاسهای مختلف مواد را برای کشف پدیده های جدید و مهندسی فعالیت جدید ترکیب می کند. این مشارکت توسط بخش تحقیقات مواد NSF و برنامه کارشناسی دانشگاه و کالج های تاریخی سیاه NSF تامین می شود.

 • مرکز مونتاژ مواد هوشمند NSF Prime (NSF Prime Sima)
  دانشگاه ایالتی تگزاس (سن مارکوس ، تگزاس) مرکز کنترل دینامیک و مواد ، NSF MRSEC ، دانشگاه تگزاس در آستین.دانشگاه ایالتی تگزاس به 38000 دانشجو ، از جمله 39٪ اسپانیایی تبار و 11٪ آفریقایی آمریکایی ، خدمات ارائه می دهد و مشاغل NSF Prime Sima و مشاغل کارشناسی را برای دانشجویان اقلیت ارائه می دهد. NSF Prime Sima در مورد مواد نرم و نانوساختارهای تکرارپذیر تحقیقاتی را برای توسعه مواد پیشرفته برای زیست پزشکی ، انرژی ، الکترونیک و کاربردهای زیست محیطی انجام خواهد داد.

 • NSF Prime برای نوآوری دستگاه از طریق تحقیق و آموزش
  دانشگاه پورتوریکو ، هوماکائودانشگاه پورتوریکو در کیمرکز تحقیقات و علوم و مهندسی مواد NSF ، دانشگاه پنسیلوانیا (فیلادلفیا ، پنسیلوانیا)هیپونیک NSF Prem برای نوآوری دستگاه از طریق تحقیقات و آموزش شامل زنان و دانشجویان آفریقایی-لاتین-دانش آموزان کم درآمد ، دانش آموزان نسل اول کالج و کسانی که در مناطق روستایی زندگی می کنند-شامل فیزیک و مهندسی است. به این تحقیق بر روی نانوذرات فعال شده روی سطح برای حساس کردن دینامیک بار و کاربردهای فلزات انتقالی و مواد مبتنی بر کربن متمرکز شده است.
 • تأثیر قاب NSF برای مواد فناوری کوانتومی ، فرایندها و نوآوری در برنامه (تأثیر قاب NSF)
  دانشگاه بین المللی فلوریدا (میامی ، فلوریدا)کنسرسیوم پنل 2 ای کریستال (پارک دانشگاه پنسیلوانیا)NSF Prime Impact بر جنبه های اساسی و عملی مواد و فرآیندهای جدید دو بعدی تمرکز می کند که می توانند در زمینه علم کوانتوم تغییر شکل دهند. تقریبا 80 درصد از دانشجویان آن از اقلیت هستند و FIU ، یک سازمان خدماتی اسپانیایی ، به طور منحصر به فردی برای جذب و آموزش جمعیت متنوع دانش آموختگان فارغ التحصیل برای نیروی کار علوم کوانتومی آینده آماده است.

-NSF-

روابط رسانه ای
امور رسانه ای ، NSF ، (703) 292-7090 ، پست الکترونیک: [email protected]

بنیاد ملی علوم ایالات متحده کشور را از طریق تحقیقات اساسی در تمام زمینه های علم و مهندسی رهبری می کند. NSF با ارائه امکانات ، تجهیزات و بودجه به تحقیقات و افراد کمک می کند تا ایالات متحده را به عنوان یک رهبر جهانی در تحقیق و نوآوری حفظ کرده و از برتری آنها حمایت کند. با بودجه 8.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 ، بودجه NSF از طریق کمک های مالی نزدیک به 2000 کالج ، دانشگاه و موسسه به 50 ایالت می رسد. NSF هر سال بیش از 40،000 نامزد رقیب دریافت می کند و حدود 11،000 جایزه جدید را اهدا می کند. این جوایز شامل حمایت از تحقیقات مشارکتی با صنعت ، تحقیق و عملیات قطب شمال و قطب جنوب و مشارکت ایالات متحده در تلاش های علمی بین المللی است.

نماد پستی اخبار را از طریق ایمیل دریافت کنید

به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید
وب سایت NSF: nsf.gov
اخبار NSF: nsf.gov/news
برای رسانه های خبری: nsf.gov/news/newsroom
آمار: nsf.gov/statistics/
پایگاه داده جایزه: nsf.gov/awardsearch/

ما را از نظر اجتماعی دنبال کنید
توییتر: twitter.com/NSF و twitter.com/NSFspox
فیس بوک: facebook.com/US.NSF/> اینستاگرام: instagram.com/nsfgovدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *