کمیسیون اخلاق ایالتی ، معاینه شخصی JCOPE پیرامون قرارداد کتاب کیومو را تأیید کرد

کمیسیون اخلاق ایالتی ، معاینه شخصی JCOPE پیرامون قرارداد کتاب کیومو را تأیید کرد


کمیسیون عالی اخلاق ایالت نیویورک قرار است یک شرکت حقوقی خارجی را استخدام کند تا نحوه رسیدگی به درخواست اندرو کوومو فرماندار سابق برای نوشتن خاطرات در دوران طاعون را بررسی کند. بحران آمریکابه

در تابستان سال 2020 ، با تأیید وکیل کمیسیون مشترک اخلاق عمومی ، وجوه مالیات دهندگان کوئومو از 200،000 دلار فراتر رفت و او توانست قراردادی 5.1 میلیون دلاری را با گروه انتشاراتی Crown تأمین کند.

اما فرآیند تصویب شامل معامله کتاب و ماه ها محرمانه بودن بود. تیم های حکومتی خوب پرچم های قرمز را در مورد آن برافراشتند و این نگرانی پس از آنکه گزارش های مختلف نشان داد که منابع دولتی در فرآیند پیش نویس و ویرایش استفاده می شود ، افزایش یافت.

قرارداد کتاب کیومو توسط دفتر لتیتیا جیمز دادستان کل و همچنین ایالت بررسی می شود.

در طول جلسه اجرایی ، که بیش از دو ساعت بعد از ظهر سه شنبه به طول انجامید ، کمیسیونرهای یعقوب به استخدام مشاوران خارجی برای بررسی این موضوع رای دادند و سپس رئیس جدید منصوب یعقوب ، خوزه نیوز ، این توافق را مبهم توضیح داد.

نیوز با اشاره به اینکه تحقیقات در این باره چیست یا آیا یافته ها در اختیار عموم قرار می گیرد ، گفت: “کمیسیون به تصویب بازداشت وکلای مستقل برای بررسی عملیات قانونی و رویه ای کمیسیون رای داد.” روز دوشنبه ، فرمانداری کتی هوچول در خانه را کوبید تا جانشین موقت موقت کیومو شود.

دیوید مک نامارا ، که پیش از جلسه غیرعلنی ماراتن به کمیسیون جمهوری خواهان منصوب شد ، به دنبال توضیح این موضوع در یک گزارش عمومی بود و از رهبری کمیسیون خواست تا در مورد چگونگی این اجازه به کیومو تحقیق کند. به منظور دستیابی به منافع شخصی به فعالیت های انتشار کتاب بپردازید بحران آمریکابه “

قبل از اینکه بتواند کار خود را تمام کند ، مک نامارا توسط News قطع شد و در کمتر از پنج دقیقه ، بدون اظهار نظر عمومی دیگر ، کمیسیون بلافاصله به جلسه غیرعلنی رفت. سخنگوی یاکوپ از اظهارنظر بیشتر درباره آنچه نیوز در مجمع عمومی گفت ، خودداری کرد.

ریچ آسوپاردی ، سخنگوی کمپین Cuomo روز سه شنبه در جریان رای گیری در مورد JCOPE گفت: “اگر یعقوب می خواهد در مورد جیکوب تحقیق کند ، آن را دریافت کنید.”

رای یعقوب را می توان تلاشی برای بازپس گیری حاکمیت و اعتبار کمیسیون در پی ادعاهایی مبنی بر تأثیر بیش از حد کومو دانست. سرنوشت هیئت مدیره نامشخص است و هوچول اعلام کرده است که می خواهد اصلاحات اخلاقی گسترده تری را تحت فشار قرار دهد.

این دومین بار در ماه های اخیر است که کمیسیون خواستار تحقیق درباره اقدامات خود شده است. در جریان رأی گیری اوت ، جیکوب از دفتر دادستان کل جیمز خواست در مورد نشت اطلاعات محرمانه به کوئومو در مورد دستیار عالی و دوست نزدیکش ، جو پرکو ، که اکنون به اتهام فساد در زندان فدرال است ، تحقیق کند.

گری لاین ، جمهوری خواهی که به کمیسیون JCOPE منصوب شد و منتقد دیرینه روند تصویب کتاب کوئومو بود ، گفت که این کتاب “در حال پیشرفت” است. “س questionال این است ،” آیا پیشرفت آنقدر کند است که به یک پیچید complex پیچیده فراگیر تبدیل می شود؟ “

هنگامی که او بهار سال گذشته به دلیل ادعاهای مربوط به آزار و اذیت جنسی به کیومو پشت کرد ، کتاب سودآور او ، اوج محبوبیت همه گیر او ، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت.

برای نوشتن خاطرات اپیدمی کیومو در تابستان گذشته ، او ابتدا به امضای یعقوب ، داور قوانین اخلاقی ایالت نیاز داشت. اما کل کمیسیون هرگز به این درخواست رای نداد.

چند ماه بعد ، جودیث مغول ، دادستان اجرایی در تبادل نامه ، در ژوئیه 2020 درخواست مجوز کرد ، اما مشخص نکرد که چقدر فرماندار دریافت می کند ، اما قول داد که از هیچ منبع دولتی استفاده نخواهد کرد. این درخواست یک هفته بعد توسط معاون مشاور JCOPE مارتین لوین تأیید شد ، که در طول جلسات کامل کمیسیون و بدون رای کمیسر ، جمهوری خواهان را به ماه ها در این کمیسیون متهم کرد. کارکنان JCOPE ، از طریق سخنگوی خود ، مرتباً معتقدند که درخواست های درآمد خارجی به طور منظم بدون رای کمیسیون کامل بررسی و تأیید می شود.

مک نامارا در رأی گیری گفت: “از فرماندار نشسته خواسته شد که در خارج فعالیت کند و در نتیجه مبلغ بسیار قابل توجهی به او پرداخت شود تا مشکلات مربوط به امور وی به عنوان فرماندار را گزارش دهد.” “این موضوعی است که باید قبل از کمیسیون کامل مطرح شود.”

هفت ماه پس از انتشار خاطرات ، فرماندار سابق از افشای پرداخت 5.1 میلیون دلاری خود تا انتشار اظهارنامه مالیاتی خود در ماه مه خودداری کرد. فروش کتاب او به دلیل پیشرفت حرفه ای سیاسی کیومو در اوایل سال جاری کاهش یافت. به گزارش نیویورک تایمز ، کمتر از 50 هزار نسخه فروخته شده است.

به محض این که کیومو قرارداد کتاب را در تابستان گذشته تأمین کرد ، دولت او انتشار اطلاعات مربوط به مرگ و میر ناشی از COVID-19 در خانه سالمندان را به تعویق انداخت ، از جمله تغییر گزارش وزارت بهداشت برای کاهش تعداد کشته شدگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *