کندی تناسب اندام – چرا می خواهید به کارکنان خود عضویت بدنسازی بدهید؟


این شرکت مزایای مختلفی را برای کارکنان خود ارائه می دهد ، اما یکی از منحصر به فرد ترین آنها عضویت در باشگاه بدنسازی است که توسط این شرکت حمایت می شود. چندین دلیل خوب برای ارائه این به عنوان پاداش وجود دارد و راه های مختلفی وجود دارد که می تواند برای تجارت و کارکنان شما مفید باشد. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای یک برنامه تناسب اندام شرکتی در South Jersey مهم است و ما می توانیم به تیم شما در کار بر روی آن در Kennedy Fitness کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سالم و سالم

ورزش منظم بخشی از یک فرهنگ کلی سالم تر و سالم تر است که به کارکنان شما کمک می کند تا بیشتر کار کنند و وفاداری شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند به طور کلی شادتر هستند و این به نوبه خود روحیه عمومی را در محل کار شما افزایش می دهد. همچنین به همکاران کمک می کند تا بر تمام ابتکارات بهداشتی ، از جمله تمرکز بر سلامتی و به حداقل رساندن شیوع بیماری در محل کار ، نظارت بیشتری داشته باشند.

بهبود روحیه کارکنان

با نشان دادن این که به رفاه روحی و جسمی کارکنان خود به عنوان کارفرما اهمیت می دهید ، کارکنان احساس می کنند که آنها مهم هستند و وقتی مردم چنین احساسی دارند ، کارایی آنها بهبود می یابد. همچنین ، ممکن است متوجه شوید که کارکنان “دوستان سالن بدنسازی” می شوند که می تواند همکاری اداری و کار تیمی را افزایش دهد.

می تواند داروی پیشگیرانه باشد

ورزش منظم و تشویق کارکنان به حرکت نیز می تواند به شما در جلوگیری از برخی بیماری های مزمن بهداشتی که بسیاری از افراد شاغل تجربه می کنند ، مانند سردرد و کمردرد ، کمک کند. این به تقویت سیستم ایمنی بدن و محافظت در برابر بیماری کمک می کند ، بنابراین زمان از دست رفته برای مشاغل را کاهش می دهد.

مقرون به صرفه است

اغلب ، یک برنامه تناسب اندام شرکتی که شامل عضویت در باشگاه بدنسازی است ، می تواند به صورت اجاره کسر شود ، در نتیجه هزینه های شرکت را پوشش می دهد و به کارکنان بدون منابع مالی اجازه می دهد تا به باشگاه های بدنسازی و تناسب اندام دسترسی داشته باشند. تا زمانی که کارفرمایان چندین ساعت در هفته به باشگاه می روند ، چندین گزینه وجود دارد که کارفرمایان می توانند از آنها استفاده کنند ، مانند پرداخت حق عضویت کامل ، تخفیف کارکنان یا پرداخت بخشی از عضویت.

همچنین عضویت در سالن بدنسازی به شرکتها این امکان را می دهد تا حق بیمه را کاهش دهند ، زیرا کارکنان سالمتر ویزیت پزشک کمتر و نسخه های کمتری خواهند داشت که این امر هزینه بیشتری برای شرکتهای بیمه خواهد داشت.

چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت بدنسازی بدهید؟

بیایید شروع کنیم!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید یا وب سایت ما را بررسی کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه تناسب اندام شرکتی از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود در رسیدن به اهداف تناسب اندام و فراتر از آن کمک کنیم!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *