کوسینسکی آنتونی ک. او ۲۲۰۳ سهم در شرکت دوور را می فروشد. (NYSE: DOV) سهام – Big 24 Newsشرکت دوور (NYSE: DOV – Receive Rating)، معاون آنتونی کی کوسینسکی، ۲۲۰۳ سهم از سهام این شرکت را در معاملاتی در روز دوشنبه، ۲۴ اکتبر به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲۶.۱۸ دلار و در مجموع ۲۷۷۹۷۴.۵۴ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون صاحب ۵۳۵۳ سهم در شرکت به ارزش ۶۷۵۴۴۱.۵۴ دلار است. این معامله در سند ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است.

سهام دوور ۰.۲ درصد افزایش یافت

سهام NYSE DOV روز پنجشنبه با قیمت ۱۲۷.۵۶ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۷.۹۰ میلیارد دلار، نسبت PE 15.85، نسبت قیمت به درآمد ۱.۰۶ و بتای ۱.۳۲ است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA) شرکت ۱۲۵.۲۱ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۱۲۹.۲۰ دلار است. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۰.۷۱، نسبت معاملات ۱.۱۷ و نسبت سرعت ۰.۶۸ است. Dover دارای کمترین قیمت در یک سال اخیر ۱۱۴.۴۹ دلار و بالاترین سطح یک سال اخیر ۱۸۴.۰۴ دلار است.

Dover (NYSE: DOV – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه ۲۰ اکتبر منتشر کرد. این شرکت محصولات صنعتی ۲.۲۶ دلار سود به ازای هر سهم در سه ماهه اعلام کرد که بالاتر از برآوردهای ۲.۲۰ دلاری تحلیلگران تا ۰.۰۶ دلار بود. دوور بازده حقوق صاحبان سهام ۲۷.۶۲% و حاشیه خالص ۱۳.۹۳% داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۲.۱۶ میلیارد دلار بود، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۲.۱۵ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۱.۹۸ دلار گزارش کرد. درآمد این کسب و کار در سه ماهه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶.۹ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقاتی انتظار دارند که Dover Inc. برای سال جاری ۸.۴۴ سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

دوور سود سهام را افزایش می دهد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز افشا کرده است که در روز پنجشنبه ۲۴ شهریور پرداخت شده است. سهامداران رکورد در روز چهارشنبه، ۳۱ آگوست، ۰.۵۰۵ دلار سود به ازای هر سهم دریافت کردند. این یک تغییر مثبت نسبت به درآمد سه ماهه قبلی ۰.۵۰ دلاری Dover است. تاریخ تقسیم سود سه شنبه ۳۰ اوت بود. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۰۲ دلار و بازده سود سهام ۱.۵۸٪ است. نرخ پرداخت Dover در حال حاضر ۲۵.۰۹٪ است.

جریان های ورودی و خروجی نهادی

چندین صندوق تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی اخیراً دارایی های خود را در تجارت تغییر داده اند. Van ECK Associates Corp در سه ماهه اول ۱۰.۹ درصد رشد کرد. Van ECK Associates Inc. اکنون ۱۵۰۳۰ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی پس از خرید ۱۴۷۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۲۳۵۸۰۰۰ دلار است. Hallmark Capital Management Inc. در طول سه ماهه دوم، سهام جدیدی در Dover به ارزش ۳۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. ریموند جیمز تراست NA سهام خود در دوور را ۲.۲ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. ریموند جیمز تراست NA اکنون پس از خرید ۱۲۷ سهم دیگر در این دوره، مالک ۵۷۷۲ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۷۰۱۰۰۰ دلار است. خزانه داری کارولینای شمالی در سه ماهه اول سهام خود در دوور را ۱.۶ درصد افزایش داد. خزانه‌دار کارولینای شمالی اکنون مالک ۵۲۸۸۳ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی است که پس از خرید ۸۳۵ سهم دیگر در این دوره به ارزش ۸۲۹۷۰۰۰ دلار می‌باشد. در نهایت، Jones Financial Companies Lllp دارایی خود در سهام Dover را ۴۱.۱٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Jones Financial Companies Lllp پس از تصاحب ۱۰۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۳۴۷ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۵۴۰۰۰ دلار است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۸۳.۹۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تغییر رتبه تحلیلگران

چندین تحلیلگر سهام اخیرا گزارش هایی در مورد سهام DOV منتشر کرده اند. JPMorgan Chase & Co. در گزارشی در روز جمعه، ۲۱ اکتبر، قیمت هدف خود را برای سهام دوور از ۱۳۷.۰۰ دلار به ۱۴۰.۰۰ دلار افزایش داد. Mizuho قیمت هدف خود را برای سهام Dover از ۱۵۵.۰۰ دلار به ۱۴۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۱ اکتبر، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. بارکلیز هدف قیمت سهام دوور را از ۱۴۰.۰۰ دلار به ۱۲۸.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۸ ژوئیه، رتبه “برابر” را به سهام اختصاص داد. مورگان استنلی هدف قیمت سهام دوور را از ۱۳۹.۰۰ دلار به ۱۳۸.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارش تحقیقاتی روز دوشنبه، رتبه “برابر” را به سهام اختصاص داد. در نهایت، سیتی گروپ در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱۰ اکتبر، قیمت هدف خود را برای سهام دوور از ۱۵۶.۰۰ دلار به ۱۴۹.۰۰ دلار کاهش داد. شش تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی نگهداری و سه نفر نیز رتبه خرید را برای شرکت صادر کرده اند. طبق داده های MarketBeat.com، این سهام در حال حاضر دارای رتبه اجماع “Hold” و میانگین قیمت هدف ۱۴۷.۰۹ دلار است.

در مورد دوران

(رتبه گرفتن)

Dover تجهیزات، قطعات، مواد مصرفی، قطعات پس از فروش، نرم افزار، راه حل های دیجیتال و خدمات پشتیبانی را در سراسر جهان ارائه می دهد. بخش محصولات مهندسی مجموعه متنوعی از تجهیزات، قطعات، نرم‌افزار، راه‌حل‌ها و خدمات را در بازارهای پایانی خودرو، تصفیه زباله‌های جامد، اتوماسیون صنعتی، هوافضا و دفاع، بالابرهای صنعتی، جرثقیل‌ها و بازارهای توزیع مایع ارائه می‌دهد.

ادامه مطلب

دریافت اخبار و نظرات برای Dover Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Dover و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.