کووید -19 عملکردهای بیشتری را پس از حمله علاءالدین لغو کرد

کووید -19 عملکردهای بیشتری را پس از حمله علاءالدین لغو کرد


تولید برادوی “علاءالدین” در چند روز آینده پس از لغو برنامه های بیشتر پس از کارکنان اضافی و بازیگران بررسی می شود که شانس برنده شدن COVID-19 مثبت است.

تهیه کنندگان برنامه در پیامی در توئیتر گفتند که این برنامه که قرار بود از 1 تا 10 اکتبر اجرا شود ، لغو شده و برنامه بعدی 12 اکتبر است.

بازگشایی مجدد “علاءالدین” روز سه شنبه ، یک روز قبل از بسته شدن نمایش در روز چهارشنبه ، به دنبال افشای حوادث مختلف COVID -19 در شرکت انجام شد. این کنسرت پنجشنبه قبل از اعلام در روز جمعه ، پس از دو دور پرس و جو توسط کارکنان ، کارکنان و کارکنان ، بازگشایی شد.

سخنگوی علاءالدین در توئیتر خود گفت: “ما برای ناامیدی و ناراحتی ایجاد شده برای دارندگان بلیط عذرخواهی می کنیم ، اما امیدواریم بینندگان موافقت کنند که هنگام بازگشت به برادوی امنیت باید در خط مقدم باشد.” همه بلیط های کنسرت های لغو شده مسترد می شود.

مشکلات باز ماندن “علاءالدین” بر چالش های پیش روی محصولات پس از انتظار طولانی در برادوی در هفته های اخیر تاکید می کند. اگرچه علاءالدین اولین محصول برادوی بود که به دلیل COVID تعطیل شد ، اما چندین محصول برادوی دچار تصادفات شده اند. بر اساس گزارش نیویورک تایمز ، “پیشخدمت” قبل از اجرای افتتاحیه ، تست مثبت روی بازیگران خود انجام داد ، اما “توانست از این تست برای تعیین وضعیت خوب سایر بازیگران استفاده کند.”

انجمن تجارت لیگ برادوی همچنین اعلام کرد که شرایط واکسیناسیون فعلی برای بینندگان ، بازیگران ، کارکنان و کارکنان تا پایان سال باقی خواهد ماند.

مالکان و گردانندگان 41 41 سینمای برادوی در شهر نیویورک همچنان به واکسیناسیون تماشاگران ، بازیگران ، کارکنان صحنه و کارکنان تئاتر برای همه کنسرت ها تا پایان سال ادامه می دهند. تماشاگران حاضر در تئاتر به ماسک احتیاج دارند ، مگر کسانی که به طور فعال در مکان های مشخص غذا می خورند یا می نوشند. ”

به اعضای زیر 12 سال که قادر به دریافت واکسن نیستند باید آزمایش کووید 19 COVID-19 PCR توسط پزشک ظرف 72 ساعت از شروع اجرا انجام شود ، یا آزمایش سریع COVID-19 در مدت شش ساعت انجام شود. زمان شروع عملکرد

لیگ اعلام کرد که این الزامات را برای کنسرت های 2022 در ماه دسامبر تجدید نظر می کند.

فرماندار کتی هوچول گفت شیوع “علاءالدین” اهمیت واکسیناسیون را نشان می دهد.

“تنها پاسخ این است که افراد بیشتری را واکسینه کنند و افرادی که به نمایشگاه می روند واکسینه کنند ، افرادی که به کنسرت می روند واکسیناسیون کنند ، بنابراین وقتی دو یا سه ساعت روی صندلی می نشینند و در نهایت لذت می برند ، می توانند احساس اطمینان کنند. کارایی.” انجام این کار ایمن است. “هوچول روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *