کوین قیمت هدف Cummins (NYSE:CMI) را به ۲۶۷.۰۰ دلار کاهش داد – Big 24 Newsکامینز (NYSE: CMI – رتبه‌بندی دریافت شده) به گزارش فلای، در گزارش روز پنجشنبه، قیمت هدف Cowen از ۲۸۱.۰۰ دلار به ۲۶۷.۰۰ دلار کاهش یافت.

تعدادی دیگر از تحلیلگران سهام نیز اخیرا گزارش هایی در مورد سهام منتشر کرده اند. گروه UBS در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۸ مارس، رتبه سهام کامینز را از رتبه خرید به رتبه خنثی کاهش داد و هدف قیمت خود را برای این شرکت از ۲۶۰.۰۰ دلار به ۲۱۴.۰۰ دلار کاهش داد. دویچه بانک هدف قیمتی Aktiengesellschaft خود را برای سهام کامینز از ۲۵۶.۰۰ دلار به ۲۳۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۴ آوریل، یک رتبه بندی برای سهام تعیین کرد. مورگان استنلی در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۳ ژوئن، پوشش سهام کامینز را آغاز کرد. آنها رتبه بندی وزنی برابر و هدف ۲۰۵ دلار برای هر سهم را صادر کردند. Credit Suisse Group در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۴ می، قیمت هدف خود را برای سهام کامینز از ۳۰۴.۰۰ دلار به ۲۷۰.۰۰ دلار کاهش داد. در نهایت، سیتی گروپ در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۲ آوریل، قیمت هدف خود را برای سهام کامینز از ۲۶۰.۰۰ دلار به ۲۲۰.۰۰ دلار کاهش داد. چهار تحلیلگر سهام را با رتبه نگهداری و شش تحلیلگر رتبه خرید سهام این شرکت را صادر کرده اند. طبق داده های MarketBeat، این شرکت دارای رتبه بندی اجماع از میانگین خرید و میانگین قیمت هدف ۲۴۸.۵۰ دلار است.

سهام کامینز روز پنجشنبه در ۲۰۰.۵۳ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت سریع ۱.۰۷، نسبت معاملات ۱.۶۸ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۷ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۲۸.۲۹ میلیارد دلار، نسبت PE 14.92، نسبت P/E/G 1.30 و بتا ۱.۰۱ است. این شرکت دارای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ۲۰۰.۶۲ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۲۰۸.۰۹ دلار است. کامینز دارای کمترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۸۴.۲۷ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۲۴۷.۴۸ دلار است.

کامینز (NYSE: CMI – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۳ مه منتشر کرد. این شرکت درآمد ۴.۰۴ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۳.۵۵ دلاری تحلیلگران با ۰.۴۹ دلار بود. حاشیه سود خالص کامینز ۸.۰۰ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۲۳.۱۹ درصد بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۶.۳۹ میلیارد دلار در مقایسه با انتظارات تحلیلگران ۶.۰۶ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۴.۰۴ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴.۸ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران سهام انتظار دارند کامینز ۱۷.۵۸ سود هر سهم را برای سال مالی جاری گزارش کند.

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را که در روز پنجشنبه ۲ ژوئن پرداخت شده است، افشا کرده است. در روز جمعه، ۲۰ می، سهامداران رکورد ۱.۴۵ دلار سود سهام صادر کردند. این نشان دهنده سود سهام ۵.۸۰ دلار در سال و بازدهی ۲.۸۹٪ است. تاریخ تقسیم این سود روز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت بود. نسبت سود سهام کامینز (DPR) در حال حاضر ۴۳.۱۵ درصد است.

در اخبار مرتبط، کارگردان فرانکلین آر. چانگدیاز در معامله ای که در روز چهارشنبه ۲۵ می رخ داد، ۱۵۶۰ سهم از سهام خود را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۹۹.۶۲ دلار معامله شد و در مجموع ۳۱۴۰۷.۲۰ دلار معامله شد. پس از این معامله، مدیر اکنون صاحب ۴۸۴۲ سهم در شرکت به ارزش ۹۶۶۵۶۰.۰۴ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. همچنین، نماینده شارون آر. بارنر در معامله ای که در روز سه شنبه ۱۰ می رخ داد، ۴۷۵۰ سهم از سهام خود را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۰۵.۰۰ دلار و در مجموع ۹۷۳۷۵۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۱۶۳۴۸ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۳۳۵۱۳۴۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در سه ماهه گذشته، خودی ها ۱۱,۳۱۰ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۲,۳۰۶,۸۵۷ دلار فروختند. خودی ها ۱.۰۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تعدادی از صندوق های تامینی اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در CMI ایجاد کرده اند. Cyrus J. Lawrence LLC سهام جدیدی از کامینز را در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. مدیریت ثروت تایلر استون در سه ماهه اول سهام جدیدی در کامینز به ارزش تقریبی ۲۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. Mystic Asset Management Inc. سهام جدیدی در Cummins در سه ماهه چهارم خریداری کرد که ارزش آن تقریباً ۲۷۰۰۰ دلار بود. KRS Capital Management LLC یک سهام جدید در کامینز را در طول سه ماهه چهارم به قیمت تقریبی ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Steward Financial Group LLC سهام جدیدی از کامینز را در طول سه ماهه چهارم به قیمت تقریباً ۳۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۸۰.۵۰ درصد سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

درباره کامینز (رتبه گرفتن)

کامینز طراحی، تولید، توزیع و خدمات دیزل، گاز طبیعی، پیشرانه های الکتریکی و هیبریدی و قطعات مرتبط را در سراسر جهان انجام می دهد. این در پنج بخش فعالیت می کند: موتور، توزیع، قطعات، سیستم های قدرت و انرژی های جدید. این شرکت موتورهای دیزلی و گاز طبیعی را با نام تجاری کامینز و سایر مارک ها به مشتریان برای کامیون های سنگین و متوسط، اتوبوس، وسایل نقلیه تفریحی، وسایل نقلیه سبک، ساخت و ساز، معدن، دریایی، ریلی، نفت و گاز و دفاع ارائه می دهد. بازارهای کشاورزی؛ قطعات و خدمات جدید و همچنین قطعات و موتورهای بازسازی شده را ارائه می دهد.

ادامه مطلب

آرم پرواز

توصیه های تحلیلگر برای کامینز (NYSE: CMI)

اخبار و نظرات کامینز را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای کامینز و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.