کیتی پرایس حجاب خواهر سوفی را در پشت صحنه کوتاه کرد – پاپ نیوز


کیتی پرایس پس از اینکه متوجه شد که این عروسی موفق بوده، عکسی شیرین از پشت صحنه عروسی خواهرش سوفی به اشتراک گذاشت. حبس به دلیل نقض ممنوعیت.

اوایل این هفته، این مدل کاریزماتیک در مراسم عروسی خواهرش سوفی با شریک قدیمی هری شرکت کرد. او پنج فرزندش را در این روز خاص با خود آورد.

ستاره واقعیت ۴۴ ساله کودکان – هاروی ۲۰ ساله، پسر ۱۷ ساله، پرنسس ۱۴ ساله، جت هشت ساله – را در عروسی، جایی که این زوج ازدواج کردند، همراهی کرد. در مراسم کلیسایی زیبا در شرق ساسکس.

کتی اکنون عکسی از پشت صحنه جشن بزرگ خواهر کوچکترش به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد او در زمینه حجاب به سوفی کمک می کند.کیتی پرایس لحظات شیرینی را در تنظیم حجاب خواهرش سوفی به اشتراک گذاشت
کیتی پرایس لحظات شیرینی را در تنظیم حجاب خواهرش سوفی به اشتراک گذاشت

او همچنین عکسی از سوفی و ​​پسر بزرگش هاروی به اشتراک گذاشت که با هم به کلیسا راه می‌رفتند، در حالی که هاروی با پیراهن سفید، کراوات قرمز و شورت رسمی باهوش به نظر می‌رسید.

کتی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت: «Sophie_pricey روز خوبی داشته باشید. هاروی بسیار باهوش به نظر می رسید. متشکرم لباسشان

برای این مناسبت، کیت، ساقدوش، یک لباس قرمز مایل به قرمز از ابریشم پوشید و مجموعه‌ای از گل‌های رنگارنگ را به عنوان بخشی از وظایف ساقدوش‌ها به همراه داشت.

عروس سوفی با لباس عروس ساده و شیک با آستین بلند و یقه بلند خیره شد. او موهایش را به زیبایی با گل تزئین کرده بود و در کنار لباس عروسش توری های خیره کننده ای روی زمین داشت.کیتی همچنین عکسی از خواهر سوفی به همراه پسر بزرگش هاروی به اشتراک گذاشت
کیتی همچنین عکسی از خواهر سوفی به همراه پسر بزرگش هاروی به اشتراک گذاشت

این امر پس از آن صورت می گیرد که یک مادر پنج فرزند در جلسه دادگاه روز جمعه در ازای ۱۸ ماه حبس اجتماعی در دادگاه لوئیس کراون به دلیل ۱۷۰ ساعت بدون حقوق و پرداخت ۱۵۰۰ تا ۱۵۰۰ پس از اعتراف به تخلف، از زندان فرار کرد. صادر شده. .

ستاره تلویزیون یک واقعیت بود متهم به نقض قرار منع تعقیب پس از ارسال پیام ناپسند، نامزد سابق او، کایران هلر، میشل پنتیکاست، در متن او را «مرد غارنشین» نامید.

نقض قرار منع تعقیب پس از آن رخ داد که کتی برای همسر سابق کایران پیامی ارسال کرد که در آن نوشته شده بود: «به دوست دخترت بگو از من شروع نکند.

او منع تعقیب دارد، بنابراین نباید سعی کند با من دشمنی کند زیرا او یک متخلف است و مطمئن هستم که او نمی خواهد مردم بدانند که او پشت سر من با شما رابطه داشته است. آن ناودان ** g.

اگرچه این پیام برای کایران فرستاده شد و نه برای میشل، اما علامت “به خودت بگو” به این معنی است که کتی دستور منع تماس او با میشل را نقض کرده است.کایران هلر با میشل پنطیکاست نامزد کرده است
کایران هلر با میشل پنطیکاست نامزد کرده است

در جلسه دادگاه در ماه مه، قاضی استفان مانی استار هشدار داد که او “در معرض خطر زندان قرار دارد”، اگرچه او اذعان کرد که کیتی “مسئولیت نقض را پذیرفته است.”

قاضی استفن مونی در جلسه روز جمعه به کیتی گفت: «من معتقدم که این جنایت از روی عصبانیت انجام شده است. کلماتی که استفاده کردید بسیار توهین آمیز و تحریک آمیز بود، بنابراین نمی توان تخلف را جزئی تلقی کرد.

به نظر من با ایجاد تعادل بین عوامل تشدید کننده و تخفیف دهنده، قضاوت صحیح در جامعه عادی است.»

همسر سابق کیتی و نامزدش میشل از این حکم «عمیقاً ناامید» شدند و در بیانیه‌ای مشترک گفتند: «ما عمیقاً از نتیجه دادگاه امروز ناامید هستیم.

ما احساس می کنیم که با توجه به جدیت جنایت خانم پرایس، حکم زندان پیام درستی را برای مردم ارسال می کرد.

این مدل ستاره روز چهارشنبه، ۲۷ آوریل در دادگاه دادگستری کراولی اعتراف به “بی گناهی” کرد و بعداً به جرم خود اعتراف کرد.

موارد زیر را بخوانید: