کیت ماس ​​در حالی که سعی می کند از دخترش محافظت کند از تجربیات آسیب زا خود در مدلینگ صحبت می کند.


Met Gala 2022: کیت ماس ​​روی فرش قرمز

اکنون، ستاره متولد لندن، که به ندرت مصاحبه می‌کند، می‌گوید که زندگی سخت خود را در مراکز باغ، زمان خواب زودهنگام و مدیتیشن عوض کرده است. او حتی مهمانی را “خسته کننده” می داند و دیگر نمی خواهد “خارج از کنترل” باشد. مصاحبه او در رادیو ۴ در دیسک های جزیره کویر که ساعت ۱۱ صبح امروز پخش شد، افشاکننده ترین مصاحبه او تا به امروز بود.

کیت ماس ​​قصد دارد از دخترش در برابر شکارچیان در صنعت محافظت کند

کیت ماس ​​قصد دارد از دخترش در برابر شکارچیان در صنعت محافظت کند (تصویر: گتی)

وقتی از او پرسیده شد که چرا اخیراً در دادگاه درباره دوست پسر سابق جانی دپ در نبرد حقوقی او با امبر هرد شهادت داده است، او گفت: “من حقیقت را در مورد جانی می دانم.”

کیت، که در کرودون بزرگ شده است، اعتراف می کند که وقتی والدینش در سن ۱۳ سالگی طلاق گرفتند، “غمگین” بود. او سپس با مادرش زندگی کرد در حالی که برادرش نزد پدرش، آژانس مسافرتی PanAm، رفت.

سپس در مدرسه شروع به قاطی کردن کرد، سیگار کشیدن، با پسران بزرگتر و در سوهو رفت و آمد کرد.

پس از امضای قرارداد توسط آژانس مدلینگ طوفان در سال ۱۹۸۸، او به تنهایی و با یک A تا Z به بازیگری در لندن رفت. اما در یک موقعیت، دختر خود را با پسری دید که از او خواسته بود. آماده نیست برای

او به خاطر می‌آورد: «تجربه‌ای وحشتناک برای کاتالوگ سوتین داشتم.

من احتمالا فقط ۱۵ سال داشتم و او گفت: “سرت را بلند کن” و من پیراهن را در آوردم و در آن زمان واقعاً از بدنم خجالتی بودم.”

کیت ماس ​​گفت در جوانی تجربه وحشتناکی داشته است

کیت ماس ​​گفت در جوانی تجربه وحشتناکی داشته است (عکس: Calvin Klein)

گفت: «سوتینت را در بیاور» و با احساس اینکه چیزی اشتباه است، وسایلم را برداشتم و دویدم. “

“فکر می کنم غرایز من را تقویت کرد – می توانم یک مایل به شما اشتباه بگویم.”

در سال ۲۰۱۶، او آژانس کیت ماس ​​(KMA) را با مشتریانی از جمله دختر لیلا، ریتا اورا، جردن بارت و اسمی کرید مایلز تأسیس کرد.

“بهت گفتم [Lila] شما مجبور نیستید کاری را که نمی خواهید انجام دهید.”

“اگر نمی خواهید آن عکسبرداری را انجام دهید، اگر احساس راحتی نمی کنید، اگر نمی خواهید مدل شوید، این کار را نکنید. من از مدل هایم مراقبت می کنم.”

کیت گفت که وقتی دوستش و عکاس فقید کورین دی در سن ۱۶ سالگی از او عکس های برهنه ای برای مجله Face گرفتند، “من خیلی گریه کردم چون او برهنه بود.” اما این منجر به اولین کمپین تبلیغاتی بزرگ او برای طراح لباس زیر کالوین کلاین در سال ۱۹۹۲ شد.

با بازیگر و خواننده رپ مارک والبرگ، معروف به مارکی مارک، فیلمبرداری شده است. او گفت: او بسیار مرد بود و همه چیز در مورد او بود، او اصحاب بزرگی داشت.

او که برهنه بود، احساس تردید و «ترس» کرد و افزود: «فکر می‌کنم روی ضعف من بازی کردند، من خیلی جوان و بی‌گناه بودم».

او قبل از فیلمبرداری اضطراب شدیدی داشت و برای کمک به او والیوم تجویز کرد.

کیت که اکنون اعتماد به نفس بیشتری دارد، گفت که سبک زندگی او پس از ترک لندن به مقصد کوتسولدز به شدت تغییر کرده است: “اوه خدای من، من در باغبانی وسواس دارم.”

“من عضویت در مرکز باغ دارم، با مادرم به آنجا می روم و بهترین اوقات را داریم.”

او درباره مهمانی های پر سر و صدا می گوید: «این برای من خسته کننده است. یعنی من عاشق رقصم اما دیگه از کنترل خارج نمیشم…

“من دوست دارم به رختخواب بروم، دوست دارم زود از خواب بیدار شوم و قبل از اینکه دیگران از خواب بیدار شوند، مراقبه هایم را انجام دهم، و دوست دارم کنترل داشته باشم.”

کیت ماس ​​و جانی دپ

کیت ماس ​​و جانی دپ (تصویر: گتی)

کیت در پاسخ به سوالی درباره زمان‌های سخت پس از رها کردن او توسط H&M هنگامی که عکس‌هایی از مصرف کوکائین در سال ۲۰۰۵ منتشر شد، گفت: “من مریض بودم و کاملا عصبانی بودم، زیرا همه کسانی که می‌شناختم مواد مخدر مصرف می‌کردند.

“بنابراین برای اینکه آنها روی من تمرکز کنند و سعی کنند دخترم را ببرند، فکر کردم واقعاً ریاکارانه است. یعنی باید واقعاً عذرخواهی می کردم. “اگر مردم به من نگاه می کردند باید عذرخواهی می کردم.”

او همچنین از ایستادن در کنار دوستش، طراح جان گالیانو، که در سال ۲۰۱۱ به آزار نژادی محکوم شد، و جانی دپ، که همسر سابقش او را به آزار و اذیت متهم کرده است، صحبت کرد.

گفت: من به حق ایمان دارم و به عدل و داد معتقدم. می دانم که جان گالیانو آدم بدی نیست – او مشکل الکل داشته است و مردم آن را نادیده می گیرند. مردم وقتی مشروب می خورند خودشان نیستند و چیزهایی می گویند که وقتی هوشیار بودند هرگز نمی گفتند.

وی افزود: من حقیقت را در مورد جانی می دانم. می دانم که او هرگز مرا از پله ها پایین نگذاشت. من باید این حقیقت را می گفتم.”

او از عکس های جنجالی ووگ از دی در آپارتمان کیت در اوایل دهه ۱۹۹۰ دفاع کرد – که منتقدان ادعا می کردند یک “قهرمان شیک” بود.

کیت گفت: “من قبلاً هرگز بی اشتهایی نداشته ام و هرگز آن را احساس نکرده ام.” من هرگز هروئین مصرف نکردم.

من لاغر بودم چون سر صحنه و برنامه‌ها سیر نمی‌شدم و همیشه لاغر بودم.»

“این یک فیلم مد بود، در آپارتمان من فیلمبرداری شد و می دانید که من می توانستم زندگی را در آن زمان تحمل کنم.”

“این یک شوک بود زیرا من یک گیک نبودم، من فقط یک دختر معمولی بودم.”