کیت هشدار می دهد که یک تصمیم “بیش از حد نابخردانه” می تواند به سرعت برای دوشس نتیجه معکوس داشته باشد.


کیت میدلتون می گوید که در دستان خوبی است

دوشس کمبریج امروز صبح میزبان یک میزگرد با تعدادی از کارشناسان رشد اولیه دوران کودکی و همچنین سیاستمداران ارشد بود. این نشست بر اشتراک گذاری نتایج یک نظرسنجی ملی با مقامات دولتی و نشان دادن “اشتهای واقعی” برای اولویت دادن به سلامت روان کودکان متمرکز بود.

با این حال، مفسر سلطنتی کریستوفر ویلسون معتقد است که برای خانواده سلطنتی جوانی مانند کیت ملاقات با سیاستمداران “غیرعاقلانه” است.

او در توییتر نوشت: «با تمام احترامی که برای خانواده‌های سلطنتی قائل هستم، در شرایط کنونی عاقلانه نیست که خانواده‌های سلطنتی جوان در کنار سیاستمداران بنشینند، حتی اگر دلیل موجهی داشته باشند.

وی افزود: بدون مشارکت نمایندگان مجلس و وزرا می توان کارهای خوبی انجام داد.

از جمله مقامات کلیدی دولتی که امروز با کیت صحبت کرد، وزیر بهداشت ساجد جاوید بود.

کیت میدلتون، دوشس کمبریج نیوز ساجد جاوید در اوایل کودکی

عکس گروهی در طول جلسه (عکس: PA)

کیت میدلتون، دوشس کمبریج نیوز ساجد جاوید در اوایل کودکی

کیت صبح امروز با مقامات بریتانیایی و کارشناسان دوران کودکی دیدار کرد (عکس: PA)

در طول بحث میزگرد، کارشناسان نگاهی به نظرسنجی Ipsos Early Childhood Center، که دوشس تابستان گذشته راه اندازی کرد، انداختند.

در میان یافته‌های نظرسنجی، این نظرسنجی نشان داد که ۵۵ درصد از ۴۶۸۲ بزرگسال مورد بررسی، سلامت روان آینده را بخشی از زندگی بزرگسالی دانستند که احتمالاً تحت تأثیر تجربه اولیه قرار می‌گیرد.

علاوه بر این، از هر ۱۰ نفری که مورد بررسی قرار گرفتند، هفت نفر معتقدند که تمرکز بر رشد اولیه و سلامت روان باید اولویت بالاتری برای جامعه باشد.

کیت گفت: “تجارب اولیه دوران کودکی ما اساساً بر کل زندگی ما تأثیر می گذارد و پایه و اساس چگونگی رشد ما به عنوان افراد، با یکدیگر، به عنوان یک جامعه و به عنوان یک جامعه را می گذارد.”

بیشتر بخوانید: خانواده سلطنتی باید برای حفظ “جذابیت سلطنت” تلاش کنند

کیت میدلتون، دوشس کمبریج نیوز ساجد جاوید در اوایل کودکی

در این دیدار کیث وزیر بهداشت و ساجد جاوید حضور داشتند (عکس: PA)

“نتایج منتشر شده امروز به ما فرصت بزرگی می دهد تا نشان دهیم که تمایل واقعی مردم برای مطرح کردن این موضوع در تمام برنامه های ما وجود دارد.

همه ما می‌توانیم کارهای بیشتری انجام دهیم – همه افراد جامعه می‌توانند نقش مهمی را ایفا کنند، چه مستقیماً با یک کودک یا با سرمایه‌گذاری روی بزرگسالان اطراف آنها – والدین، مراقبان، سال‌های اولیه و غیره.

“اگر برای بالا بردن اهمیت رشد کودکی دور هم جمع شویم، به زودی شاهد افراد سالم و شاد خواهیم بود که دنیایی سالم تر و شادتر خلق می کنند.”

به همین دلیل است که هر ثانیه ای که با یک کودک می گذرانیم سرمایه ای برای آینده جمعی ماست.

از دست نده

کیت میدلتون، دوشس کمبریج نیوز ساجد جاوید در اوایل کودکی

کیت بنیاد سلطنتی اوایل دوران کودکی را در ژوئن سال گذشته راه اندازی کرد (عکس: PA)

کیت میدلتون، دوشس کمبریج نیوز ساجد جاوید در اوایل کودکی

برای یک دهه، کیت بر رشد اولیه دوران کودکی تمرکز کرده است (عکس: PA)

کیت سال ها رهبری موسسه سلطنتی را بر عهده داشت.

پس از تعمیق درک خود از موضوع، کیت یک تیم رهبری با متخصصان تشکیل داد تا راه‌هایی را برای ایجاد تفاوت مثبت در زندگی کودکان بررسی کنند.

در ژانویه ۲۰۲۰، او یک نظرسنجی بزرگ به نام «پنج سؤال بزرگ برای کودکان زیر پنج سال» را تبلیغ کرد تا دریابد که بریتانیایی ها چقدر معتقدند پنج سال اول زندگی برای رشد کودکان مهم است.

این یافته ها به همراه تحقیقات تخصصی و مطالعات موردی، در نوامبر ۲۰۲۰ در یک انجمن آنلاین به میزبانی بنیاد سلطنتی رونمایی شد.

کیت میدلتون، دوشس کمبریج نیوز ساجد جاوید در اوایل کودکی

کیت و پرنس ویلیام سه فرزند دارند (عکس: EXPRESS)

کیت در سخنرانی اصلی خود تاکید کرد که رشد دوران کودکی فقط مربوط به مادرانی مانند خودش نیست، بلکه مربوط به کل کشور است، زیرا رفاه امروز کودکان به شکل گیری جامعه فردا کمک خواهد کرد.

تابستان گذشته، او یک مرکز دوران کودکی را برای انجام کارهای میراثی خود راه اندازی کرد.

و در ژوئن ۲۰۲۱، او به نیروهای بانوی اول جیل بایدن پیوست تا یک مقاله تئوری بنویسد که در آن آنها متعهد شدند که در فراسوی مرزها کار کنند تا “روش کشورهای ما را به سال های اول زندگی تغییر دهند.”

آنها به CNN نوشتند: “اگر ما به عملکرد کودکان در مدرسه، موفقیت شغلی آنها در سنین بالا و سلامت ذهنی و جسمی مادام العمر آنها اهمیت می دهیم، باید به چگونگی رشد مغز آنها اهمیت دهیم.” تجربیات و روابط آنها در سالهای اولیه قبل از مدرسه.”

کیت میدلتون، دوشس کمبریج نیوز ساجد جاوید در اوایل کودکی

کیت در بازدید از کپنهاگ (عکس: PA)

او گفت: «این باید برای والدین و غیر والدین مهم باشد.

همه ما می‌توانیم با ارزیابی نقش مادر، پدر و مراقب نقش خود را انجام دهیم.

اگر ما خواهان اقتصادهای قوی و جوامع قوی هستیم، باید اطمینان حاصل کنیم که کسانی که کودکان را بزرگ می کنند و از آنها مراقبت می کنند، حمایت لازم را دریافت می کنند.

به عنوان بخشی از کار خود، در ماه فوریه، کیت همچنین یک بازدید انفرادی بزرگ از کپنهاگ انجام داد، که بر روی یادگیری بیشتر در مورد رویکرد پیشرو در جهان دانمارک به رشد دوران کودکی تمرکز داشت.