کیمپین به دلیل داروهای خاص به ارزش 10 پوند به همراه برخی از دوستانش به زندان افتاد

کیمپین به دلیل داروهای خاص به ارزش 10 پوند به همراه برخی از دوستانش به زندان افتاد


رهبر یک باند مواد مخدر “سازمان یافته” که از خط تلفن مملو از کوکائین و هروئین بین منچستر بزرگ و یورکشایر شمالی استفاده می کرد ، همراه با همکارانش به زندان افتاد.

جک اسمودلی ، 24 ساله و 7 نفر دیگر در ارتباط با تحقیقات پلیس 18 ماهه در مورد یک تجارت غیرقانونی که 10 قرارداد را تبلیغ می کرد ، متهم شده اند.

توطئه عبور شده توسط پن توسط پلیس های متصل به عملیات خانه اختصاص داده شده در مسجدساعت شکست خورده است. افسران پلیس یورکشایر شمالی و واحد جنایت سازمان یافته منطقه ای هامبر نیز در این امر دخیل بودند.

تحقیقات در ماه مه 2020 آغاز شد.

بیشتر بخوانید:مرد عصبانی ماشین اسپورت را از جاده بیرون انداخت زیرا فکر می کرد راننده پونتو نارنجی رنگ کوچکش را به تمسخر گرفته است

کارآگاهان کشف کردند که شبکه مواد مخدر آنها به عنوان “خط جوان” شناخته می شود.

بیشتر معاملات آنها بین آوریل و ژوئن سال گذشته انجام شد.

پلیس می گوید که معتقد است از افراد آسیب پذیر ، از جمله کودکان ، برای نگهداری مواد مخدر در مرغداری در یورک استفاده شده است.جورجیا لی

در ماه اکتبر ، پلیس به 10 ملک در منچستر ، اولدهام ، تامساید و یورک حمله کرد.

سپس اتهاماتی علیه اشخاص مربوط مطرح شد.

امروز (پنجشنبه) اسمدلی از سرنوشت خود مطلع شد.

هفت نفر دیگر نیز در کشتی ظاهر شدند.

اسمدلی “خط خردسال” را که با نام اشتباه ثبت شده بود کنترل کرد.

دادگاه تاج خیابان مینسول شنیده است که او پیامک های مقیاس بزرگی برای فروش هروئین و کوکائین در یک معامله 10 ارسال کرده است.

دیگران قبلاً به عنوان پیک و گردآورنده کار می کردند.

دبورا اسمیتس ، متهم ، می گوید: “این خط در ابتدا توسط جک اسمودلی استفاده می شد و بعداً به دانیل هالفورد واگذار شد.دانیل هالفورد

سه روز پس از فعال سازی آن مسیر ، متن بزرگی مبنی بر فروش مواد مخدر ارسال شد. “

سیدلی ، در موستون ، تعدادی مرد را استخدام می کند. برخی مواد مخدر را به یورک بردند ، در حالی که برخی دیگر پول جمع آوری کردند تا آنها را به منچستر برگردانند.

یکی از پیک ها ، جورجیا لی 23 ساله ، گاهی با قطار و گاهی با شخص دیگری به یورک رفت و آمد می کرد.

قبل از آمدن به اولدهام ، او برای مدت کوتاهی در یورک می ماند – شاید به اندازه 20 دقیقه.

خانم اسمیتی می گوید: “سایمون پاتر در گوشه ای از یورک قرار داشت و از آپارتمانی که در آن مشترک بود به عنوان پایگاهی استفاده می کرد که مشتریان می توانستند به داروها بفروشند.”

“دانیل هالفورد در منچستر مستقر است و به یورک سفر کرد تا در عملیات فروش آن کمک کند.سیمون پاتر

نیکول کرایتون 4 بار با منچستر بزرگ به گرجستان و برگشت با جورجیا لی سفر کرد.

“سیمون دیویس در 18 مه در یک مرحله درگیر بود. او دو نوجوان را از اولدهام به یورک برد که هر دو آنها توسط اسمدلی به خدمت گرفته شده بودند.

“سپس مارک و میشل سیمپسون در دو مورد درگیر شدند و آنها دو جوان را از یورک به اولدهام و از هالفورد به یورک به اولدهام بردند.”

موارد متعددی وجود داشته است که لی از اولدهام ، شاید دو بار در روز ، برای توقف توزیع به یورک سفر می کرد.

او بعداً به پلیس اعتراف کرد که به مدت دو ماه روزانه در سفر بوده است.

پلیس ارتباطات تلفنی گسترده ای بین “خط جوان” که توسط سیدلی ، لی و پاتر اداره می شود ، پیدا کرد.

اسمدلی همچنین دو نوجوان زیر 18 سال را برای حمل مواد مخدر به خدمت گرفت.نیکول کریتون

یکی از آنها به اسمدلی پیام داد: “ما چقدر حقوق می دهیم برادر؟ ابتدا فکر کردم که تو روزی 150 دلار به من می دهی.”

در عرض چند دقیقه ، “خط خردسال” یک خط بزرگ ارسال کرد و گفت “برگرد”.

دیویس پسران را از لیمیده ، اولدهام ، به یورک در جگوار خود ، به آپارتمان پاتر در یورک برد.

یادداشتی که در تلفن یک نوجوان یافت می شود به عنوان “لیست تیک” توصیف می شود – جزئیات هروئین و کوکائین با حروف “W” و “B” و همچنین به صورت عمده و نقدی نوشته شده است.

نوجوانان توسط مارک و میشل سیمپسون به منچستر منتقل شدند.

در طول سفر ، از یک مرد عکاسی شد که یک کیف پول در پشت ماشین در دست داشت.دادگاه تاج در خیابان مینشول

اسمدلی در اکتبر سال گذشته دستگیر شد و پس از ضبط و تجزیه و تحلیل تلفن وی ، افسران لیستی از اسامی و ارزش بدهی به دست آوردند.

پس از تحقیقات گسترده 18 ماهه پلیس ، هیچ گونه مواد مخدر کشف نشد.

مقیاس عملیات مشخص نیست ، اما یک کارآگاه گفت که خط جوان 4108 کت و شلوار تبلیغ می کند.

به مقامات گفته شد که آنها یک بار یک بسته “به اندازه توپ گلف” دیده اند.

دادگاه منچستر یکی از شلوغ ترین دادگاه های این کشور است و هر هفته به تعداد زیادی پرونده رسیدگی می کند.

در خبرنامه هفتگی رایگان MEN Courts که توسط خبرنگاران دادگاه ما اندرو باردسلی و امی واکر گردآوری شده است مشترک شوید تا از نحوه اجرای عدالت در منچستر بزرگ مطلع شوید.

چگونه ثبت نام کنم؟

 1. ابتدا روی این لینک به مرکز ثبت خبرنامه ما کلیک کنید.
 2. هنگامی که آنجا هستید ، آدرس ایمیل آن را در کادر بالا قرار دهید و کادر اخبار نقل قول MEN را علامت بزنید. در صورت تمایل خبرنامه های دیگری نیز وجود دارد.
 3. پس از انتخاب خود ، روی دکمه ذخیره تغییرات در زیر کلیک کنید.

هیو بارتون که به نمایندگی از اسمدلی می گوید: “از سن 16 سالگی ، وی تحت تأثیر یک گروه جنایت سازمان یافته در ارتباط با جرایم خط دولتی قرار داشت.

“او معتقد است که افراد دیگری بالاتر از او در سازمان بودند.”

قاضی جان پاتر گفت: “این به خوبی سازماندهی و برنامه ریزی شده بود و افراد مختلف نقش های متفاوتی ایفا می کردند و اطمینان حاصل می کردند که عرضه مواد مخدر یورک در خیابان های یورک انجام می شود.

جک اسمدلی افراد معتمد را برای انجام فعالیتها ، از جمله حمل مواد مخدر جک به منچستر ، استخدام کرد.

قاضی گفت که او نقش بسیار مهمی در انتقال خون داشته است و اگر او داروها را حمل نمی کرد ، جراحی امکان پذیر نبود.

 • جک اسمودلی این جوان 24 ساله اهل هپلتون ، که قبلاً متهم قاچاق مواد مخدر بوده است ، تا 13 سال زندان از جمله هشت سال و نیم حبس و چهار و نیم سال زندان روبرو است. آن دسته از داروها در ماه آوریل برای تحویل بیشتر به یورک تحویل داده شد. او به دلیل توطئه برای تأمین مواد مخدر کلاس A ، گناهکار شناخته شد. و گرفتن یک وسیله نقلیه تشدید جرم جداگانه
 • دانیل هالفورد ، 36 ساله از بانک جنگلی HMP به دلیل توطئه برای توزیع مواد مخدر کلاس A به سه سال زندان محکوم شد
 • سیمون پاتر یک مرد 49 ساله از لستر وای ، یورک ، که دارای 52 محکومیت برای 159 جرم است ، پس از اعتراف به جرم توطئه برای اداره مواد مخدر در آن کلاس ، به دو سال و 10 ماه زندان محکوم شد.
 • مارک سیمپسون این مرد 55 ساله ، که به اتهام توطئه برای ارتکاب قاچاق مواد مخدر محکوم شده بود ، در خیابان ویلبورفوس ، یورک ، به دو سال زندان محکوم شد ، جایی که قبلاً به 19 مورد محکوم شده بود.
 • جورجیا لی این جوان 23 ساله از Bowling Green Close در اولدهام به اتهام توطئه برای تأمین آن دسته از مواد مخدر به چهار سال و دو ماه زندان محکوم شد ، از جمله 10 ماه حبس برای تحویل نامه های “لیست” A به دسته A ، مواد مخدر ، تلفن همراه ، ماری جوانا و تنباکو.
 • نیکول کریتون ، 22 ساله ، به دلیل سهل انگاری در تهیه داروهای کلاس A در ویلسون وی ، اولدهام ، به دو مورد قبلی محکوم شد و به دو سال حبس و دو سال تعلیق محکوم شد. و همچنین 150 ساعت کار بدون حقوق
 • سیمون دیویس ، 48 ساله ، در بخش عالی خانه اولدم ، که در آن 25 محکوم وجود داشت ، دستور دوساله جامعه را صادر کردند. 150 ساعت کار بدون حقوق ؛ توانبخشی 17 روز پس از پذیرش برای شرکت در فعالیتهای گروه های جنایت سازمان یافته
 • میشل سیمپسون ، 48 ، خیابان ویلبرفورس ، یورک ، یک دستور دو ساله برای جامعه صادر کرد. 9 ماه توانبخشی ؛ و پس از تصدیق مشارکت در فعالیتهای یک گروه جنایت سازماندهی شده ، 20 روز بدون حقوق کار کنید
 • استفانی ریش ، 27 ساله ، کارمند دولتی GMP در بخش اداری در خیابان دامفریس ، اولدهام – به داشتن داروی کنترل شده متهم شناخته شد و در ماه اوت با شرایط دو ساله آزاد شد. GMP می گوید که او از سپتامبر 2020 تا محاکمه جنایی آینده تعلیق می شود.

“این نتیجه گیری را با یک تحقیق جامع و پیچیده به پایان می رساند”

کریس براون ، کارآگاه تیم GMP Oldham’s Challenger ، گفت:

“سوء رفتار مرزی یک مشکل جدی است که در سراسر کشور بین نیروهای و سازمان های شریک برای هدف قرار دادن جنایتکاران ، حضور در خیابان ها و محافظت از قربانیان استثمار حل شده است.

ما معتقدیم که افراد آسیب پذیر برای تسهیل این توطئه قربانی شده اند و ما اطمینان داریم که از نوجوانان 16 ساله و همچنین بزرگسالان آسیب پذیر در برابر استثمار آینده محافظت می کنیم.

این علاوه بر زندانی کردن پنج نفر و پخش تعداد قابل توجهی از مواد مخدر کلاس A در خیابان های دو ایالت ما ، چه در سراسر شبه جزیره و چه در خارج از آن.
“من می خواهم از همه کارآگاهان ، افسران ، آژانس های محلی و شرکای پلیس در شمال یورکشایر به خاطر تعهد و حمایت آنها در 18 ماه گذشته در کمک به خلاص شدن از شر جنایتکاران جدی تشکر کنم. جوامع.”

میشل فالکینهم ، کارآگاه پلیس یورکشایر شمالی ، میشل فالکینهم افزود: “نتیجه این پرونده نشان می دهد که چرا هنگام از بین بردن باندهای مواد مخدر دولتی همکاری با نیروهای دیگر در مرز ضروری است.

“این باند خشونت و بدبختی را برای شهر ما به ارمغان آورده است و خوب است که عدالت با آنها درگیر شود.

“این پرونده در زمینه عملیات مشابه پلیس یورکشایر شمالی در خط Junior برای محاکمه 10 مظنون ، از جمله Smedley ، که هشت سال پیش در سال جاری به زندان افتاده بود ، صورت می گیرد. از همه کسانی که در این زمینه دخیل بودند تشکر می کنم.”

با دریافت به روزرسانی های ایمیل ، آخرین اخبار دادگاه و جرم را در منطقه خود مشاهده کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *