کیم کارداشیان SNL یک طرفه ، Halsey + Lindsay Buckingham و موارد دیگر

کیم کارداشیان SNL یک طرفه ، Halsey + Lindsay Buckingham و موارد دیگرآیا وارد سیستم می شوید؟ SNL‘S Timers Fiber Music به عنوان مهمان ، یا باشگاه فقط میزبان را به عنوان عضو قبول می کند؟ همچنین درخواست با Halsey و یک مهمان ویژه که در این هفته برنده بازگشت. در واقع توجه همه بر روی مجری برنامه کیم کارداشیان وست و نحوه عملکرد او به عنوان کمدین متمرکز بود. آیا او می تواند عمل کند؟ آیا او عمل خواهد کرد؟ روزنامه Tabloid با هوش خود به ما اطلاع داد: کانی وست او را آموزش داد! او 20 ساعت در روز آماده می شد! بیست ساعت در روز …؟ این ممکن است منطقی به نظر نرسد ، اما باز هم ، وقتی در مورد کارداشیان صحبت می کنیم ، منطقی صحبت نمی کنیم.

در واقع ، کیم کار بسیار خوبی انجام داد! بسیار بهتر از بسیاری از پیشگویی ها. 30 سال نوری بهتر از ایلان ماسک یا تعدادی از مهمانان دیگر است که تجربه تئاتر را به راک نمی رسانند. اگرچه لورن مایکلز ، تهیه کنندگان و نویسندگان او چند قدم اضافی برداشتند تا این فصل به هیچ وجه فراموش نشود.

معامله برای آن چیست؟ SNL آیا هوا برای 10/9/2021 باز است؟

اولین مورد از دو سکسکه ای که از این قسمت می شنویم با ما شروع می شود ، با تهیه کننده پدر ، استیو هیث ، جلد C-Span در سنای ایالات متحده در مورد فیس بوک.

هایدی گاردنر در نقش فرانسیس هوگان افشاگر فیس بوک بازی می کند اما ما به سنای قدیمی و دست نخورده تکیه می کنیم تا به این تابلو لبخند بزند. در زندگی واقعی ، سناتور ریچارد بلومندل احمق فینستای ما است. در این پست ، مایکی دو بلومنتال صدای خود را به طور منطقی بلند می کند و کمیته سنای او حماقت آنها را آشکار می کند ، در حالی که سیسیلی استرانگ و کایل مونی با تشویق دایان فاینشتاین و جان N. کندی و تد کرویز در مورد این موضوع صحبت می کنند. حتی قبل از جدایی ، کریس به ما یادآوری کرد به عنوان رد کوری بوکر که بوکر هنوز در رابطه با رزاریو داوسون بود و جیمز آستین جانسون نقش لیندسی گراهام را از کیت مک کینون (هنوز AWOL ، لا کارول بسکین) بر عهده می گیرد. ماف در نقش مارفر زاکربرگ و پیت دیویدسون در نقش تام در مای اسپیس عشق عجیبی را احساس می کنند. همه اینها باید سخت تر بود و موضوع باید سریعتر و سرگرم کننده تر می شد ، اما من فکر می کنم آنها می خواستند تا آنجا که ممکن است عشق را به بازیگران بیشتری برسانند؟ چون بازیگرانی که از روی صحنه تماشا می کردند بیشتر شب پشت صندلی می نشستند …

چگونه SNL میزبان مهمان نوازی کیم کارداشیان وست دو؟

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

کیم تمام این مدت زمان تمرین را صرف چهار دقیقه در اجرای انفرادی کوتاه و نه چندان انفرادی خود کرد و خواهران ، مادرش ، نامادری سابقش کیتلین ، باکره سابق و بیشتر مشکوک را به تمسخر گرفت. مهمتر از همه ، شوخی در مورد OJ Simpson باعث توهین به آسیب شد. اما او باور کرد SNL نویسندگان ، او تمام خطوط مشت آنها را با علاقه فراوان خواند!

در میان بهترین برش ها ، به اصطلاح:

  • “من خیلی بیشتر از آن عکس مرجع هستم که خواهرانم جراحان پلاستیک خود را نشان دادند.”
  • مادرش نام تمام دخترانش را ذکر نمی کند ، اما نام کارنز را دارد. من نمی دانم او چگونه آن شخص را دید ، نه کیتلین.
  • “من در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نمی کنم. ما نمی توانیم سه سیاستمدار شکست خورده را در یک خانواده داشته باشیم. ”

اولین بازی واقعی او در یک فیلم یاس ممکن است بیقراری او باشد علاءالدین پیت علیه دیویدسون شوخی کرد و تمام توجه خود را به شوخی های دیک معطوف کرد ، و حتی بوئن یانگ فقیر کوتاه مدت نیز امشب در نقش جنی با رنگ آبی ظاهر شد. سیسیلیا به اندازه خواهر یاسمن جوردنی قوی نیست و دوست پسرش ، دالاس کابویز (کانن تامپسون) ازکیل الیوت ، نمی توانند بیش از این کار کنند. بزرگترین واکنش زمانی رخ داد که پیت و کیم بوسیدند و تماشاگران فریاد کشیدند.

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

بهترین بازی کیم در یک موزیک ویدیو برای “آهنگ شب خانم ها” با استرانگ ، پانکی جانسون و ایگو نودیم بود. وحشیان دوران “پیری” خود.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

اجازه دهید مروری اجمالی بر این رویداد کلاسیک افزایش بیوگرافی کمیک طرح “طراحی لوتو” داشته باشیم ، که بیشتر و بیشتر نتایج عجیب و غریب قرعه کشی را برای سرگرمی ، شوک و وحشت مجریان کیم و سیسیل قوی نشان می دهد. ادی برایانت)

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

البته معمولی ترین SNL بینندگان یا غیر بازدیدکنندگان بر سه تصویر دیگر تمرکز خواهند کرد ، که دو مورد از آنها خواهر کیم ، کلوئه و مادر آنها ، کریس جنر است.

کیم و ادی برایانت ابتدا با نمایش کوتاه از پیش ضبط شده “The Switch” ما را غافلگیر کردند که تصمیم گرفت به نقش جادویی ساعت جادویی اجازه دهد تا طلسم معکوس را از بین ببرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

متأسفانه ، وقتی کلویی و کروز بعداً مجموعه “دادگاه مردم” هولو را با یک یادداشت زنده ارائه کردند ، تعجب نکردیم. کیم وانمود کرد خواهرش کورتنی است و کریس رد آن را در نقش کانیه از شکست کامل نجات داد. اما بهتر است درباره کروز کمتر بگوییم. شاید وقتی مادر ناتوانی بازیگری مادرش را در پخش زنده تلویزیونی قربانی می کند ، به ما اجازه دهد بهتر از دختر گرانقدرش ظاهر شویم؟ با این روحیه ، این به خوبی کار کرد!

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

مهمان موسیقی Halsey چقدر مرتبط است؟

هفته گذشته مهمان موسیقی با اجرای برهنه خود همه ما را شگفت زده کرد.

این هفته تک آهنگ کیم به ما گفتگوی انفرادی داد اما هیچ پوستی نداشت. طرح ها ، لباس های سبک او.

به عنوان مهمان موسیقی این هفته ، هالسی هرگز در رفع تشنگی عصبی یا محتاط نبوده است ، اما به عنوان یک مادر تازه کار ، پمپاژ سینه های پشتی چیزی است که می تواند به دست آورد.

یک چیز مشترک هالسی با ماسگریوز بود. هر دو ماه گذشته در حمایت از آلبوم جدید Halsey فیلم های کامل را منتشر کردند اگر نمی توانم عاشق شوم ، به قدرت نیاز دارم در HBO Max).

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

او حتی لیندزی باکینگهام را از محبوبیت Fleetwood Mac برای دومین آهنگ هالسی آورد! منظورم بیل هاردر نیست. رئال لیندسی باکینگهام!

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

کدام یادداشت را به اشتراک می گذاریم: “مرد رویایی”

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

مواجهه با هر گونه سرماخوردگی سیاسی ، حتی در بزرگترین ماجراجویی این دوره اخیر ، SNL “تیم رویایی” را به این مورد اضافه کنید لیسانس “روشل” کیم مجبور شد کسی را حذف کند که می تواند این … دریافت چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، تایلر کامرون ، جسی ویلیامز ، جسی ویلیامز ، جان سینا و امی شومر ، آیا آنها خودشان بازی می کنند؟ با کایل مونی به عنوان یک فرد روانی ، فردی با طبیعت اصیل اما دارای اختلال گفتاری عشق پیدا کنید؟ همه اینجا بازی کردند تا آنجا که می توانستند لذت ببرند ، اما مرد ، اوه ، من مطمئنم که همه چیز در مورد ترفند است ، خوب ، تمام قسمت ها و کلیک ها را بگیرید ، اما من فکر می کنم با هر فرضی که آن لحظه نیست مطابقت دارد. کلاسیک مورد نظر شما لیسانسبه

چه کسی آپدیت آخر هفته را متوقف کرد؟

آیا می دانستید که کالین خوزه با مارک زاکربرگ به هاوارد رفت؟ بنابراین یوست نه تنها Facemash اصلی را دید ، بلکه در مورد گرمی یا بی تفاوتی همکلاسی های خود نیز رای داد. من به شما یادآوری می کنم که یوست در طول به روز رسانی به ما یادآوری کرد ، به طنز ، ای کاش او به موقع برگشته بود … یادداشت ها را بررسی می کرد … برای کار در فیس بوک؟ وف

حداقل دو شخصیت غریبه از کنار ما گذشتند و اولین نفر برنده ای ثابت شده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

همانطور که به راحتی می توانید به نیویورکی ها بگویید ، تری فینک (الکس موفات) منتقد فیلم به حالت کامل بازگشته است ، ادای احترام به سندی کنیون منتقد فیلم نیویورک در زندگی واقعی. این بار به تنهایی ، فینک حلقه خود را با استفاده از microSD LSD از دست داد تا بتواند همزمان 9 فیلم تهیه کند. به نظر شما این نقد و بررسی او را رنگ آمیزی کرد؟ شما قضاوت کنید!

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

آیا طاعون شما را تحقیر کرد؟ مهمانی نجات غریق کلی (هایدی گاردنر) اینجاست تا شما را نجات دهد! خواندن “من اهمیتی نمی دهم! من آن را دوست دارم! “و” مایکل چه خراب است ، آهنگ من را پخش کن! “

یادداشتی که شکاف “10 تا 1” را پر می کند چیست؟

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

در ساعت 12:55 بعد از ظهر ، کیم به عنوان ناشر جدیدترین لباس سبک SKIMS خود ، SKIMS for Dogs ظاهر شد.

وقتی شروع به تعجب کردم که کیم چقدر روی کمد و کمد کار کرده است ، آه ، بله ، درست است: کیم همه لباس هایش را انتخاب کرده است و در واقع او تعدادی از محصولات خود را خواهد پوشید. به تبلیغ برند کمک کنید. این همیشه در مورد مارک است ، عزیزم!

به جز در این پست ، هنگامی که SNL در مورد حداکثر توجه و سردرگمی در مورد بازگشت به گربه یا سگ در پایان شب صحبت می کند. کنان تامپسون و ملیسا ویلاسور (تولدت مبارک ، ملیسا!) به عنوان طراح اصلی خط ، با گواهی نامه صاحبان سگ ، سارا شرمن تازه وارد و ارسطو آتاری تازه وارد.

MVP این قسمت کیست؟

کیم نه تنها از خانواده خود ، بلکه از خانواده خود قوی ترین حمایتی را که می توانست انتظار داشته باشد دریافت کرد مخصوصا قوی! استرانگ دست ثابت خود را برای هدایت کیم در تقریباً همه چیزهایی که در اوایل کنسرت پخش می شد ، آورد. تصاویر کیم هر چه بود ، سیسیل مطمئن شد که لبخند بزرگی را به ارمغان می آورد.

PS و خیلی بیشتر

باید به کنسرت امشب اشاره کرد که اولین آن “لطفا ویدیو را خراب نکنید” بود SNL پانتئون کوتاه دیجیتال. در حالی که از اعضای این تیم طرح به عنوان بازیگر در معرفی رسمی دارل هاموند قدردانی نمی شود ، به نظر می رسد که افراد بیشتری مانند بن مارشال ، جان هیگینز و مارتین هرلی را خواهیم دید. نه فقط به خاطر پسر هیگینز SNL استیو هیگینز و هارلی ، که از طرف تهیه کننده و جیمی فالون فرار کردند ، پسران سابق هستند SNL نویسنده اصلی آدام سندلر و دوست سابق ساکن کالج و شریک نویسندگی طولانی مدت. دقیقاً همین است ، اما به همین دلیل است که آنها را می بینیم SNL اکنون. اولین ویدیو از نسل بعدی سه نفره با هدف مشارکت هر شرکتی در روند فروش سخت پخش می شود. با این حال ، طعم بصری گیفی لوب چگونه است؟

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

هفته آینده ، رامی ملک (بازیگر بدترین شرور باند دانیل کریگ) و مهمان موسیقی یونگ تاگور در آن حضور خواهد داشت.

شان ال. مک کارتی به عنوان کمدین در روزنامه دیجیتال خود کار می کند ، کمیک های کمدی؛ قبل از آن ، برای روزنامه های واقعی. مقیم نیویورک است اما برای قاشق به جایی می رود: بستنی یا خبر. او همچنین توییت می کند کامیک کامیک و کمدین ها قسمت های نیم ساعته پادکست را فاش می کنند که داستانهای ابتدایی را آشکار می کند: کمیک کمیک آخرین مورد را ارائه می دهدبه

قسمت 47 ، قسمت 2 را ببینید شنبه شب زنده روی طاووس هادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *