گاوین نیوسام از تهیه کنندگان هالیوود می خواهد فیلمی را در کالیفرنیا فیلمبرداری کنند – ۲۰ خبرگزاری برتر


مردی که آزادی را به عنوان ماسک رنگی که برای شام می پوشید تعریف می کند، گاوین نیوسام، به تلاش خود برای نامزدی ریاست جمهوری دموکرات ادامه می دهد. با این حال، یک چیز در راه او ایستاده است: در خرد او چیزهای بیشتری وجود دارد مردم و کسب و کار از اوکراین جنگ زده از کالیفرنیا فرار کنید. بنابراین، گاوین هر کسی را که به درخواست او برای بازگشت گوش کند، شکار می کند.

او را جستجو کنید یک روال کمدی که به عنوان تبلیغات سیاسی شناخته می شود با خنده ساکنان فلوریدا، نیوسام اکنون برای افرادی که در واقع “ارزش های” او را به اشتراک می گذارند، جذب می کند: هالیوود. در اینجا تلاش رقت انگیز نیوسام برای ناامید ساختن تولیدکنندگان هالیوود برای انجام تجارت در ایالت خود است:

مهم‌تر از همه، ما ارزش‌های شما را به اشتراک می‌گذاریم. زمان انتخاب فرا رسیده است.»

مردم هالیوود، گاوین شما را تحت پوشش قرار داد. اگر فوراً برای کمک به گاوین برای دستیابی به جاه‌طلبی‌های ریاست‌جمهوری خود به کالیفرنیا گزارش ندهید، او گذرنامه اولویت‌بندی لباس‌شویی فرانسوی شما را باطل می‌کند.

“امروز بیش از هر زمان دیگری، شما موظف هستید ارزش های خود و کارمندان خود را هنگام تجارت در آن کشورها بررسی کنید.”

در حالی که خیابان‌های کالیفرنیا مملو از جنایت و بی خانمانی است، گاوین نیوسام می‌خواهد به شما یادآوری کند که سایر ایالت‌ها (جایی که مردم همچنان ملزم به پرداخت پول برای چیزهایی هستند که در فروشگاه‌ها می‌خرند) “تجاوزی ظالمانه به حقوق قانون اساسی انجام می‌دهند.”

“طی چند سال گذشته، مجالس ایالتی مانند جورجیا و اوکلاهاما حمله وحشیانه ای به حقوق اساسی انجام داده اند. اکنون، در پی تصمیم خشم آلود دیوان عالی برای لغو پرونده Roe v. Wade، همین ایالت ها به سرعت در حال حرکت به سمت انکار هستند. آزادی باروری.»

به خاطر سپردن حمله وحشیانه گرجستان به حق رای بدون کارت شناسایی این منجر به حضور تاریخی رای دهندگان? ما نمی توانیم اجازه دهیم این اتفاق در کالیفرنیا رخ دهد. همچنین، شاید شنیده باشید که اکنون «حکومت های استبدادی» هستند اجازه دادن به والدین در برنامه درسی مدرسه. و اگر خون شما به جوش نیامد، از مدارس می‌خواهند که وقتی فرزند خردسالشان درخواست «مراقبت تأیید جنسی» یا سقط جنین می‌کند والدین را مطلع کنند. گاوین هرگز اجازه چنین “حمله ظالمانه ای به حقوق اساسی” در کالیفرنیا را نمی دهد!

“کالیفرنیا یک حالت آزادی است: آزادی برای گفتن داستان های خود.”

اگر یک شرکت سرگرمی بودید که در کالیفرنیا برای بچه ها محتوا تولید می کند، می توانید بگویید شما هستید “داستان” مهم نیست که چقدر از نظر جنسی تلقین کننده است. اگر یک متخصص پزشکی هستید، کالیفرنیا به شما فرصت زیادی می دهد تا بتوانید کودکانی را که مسدودکننده های بلوغ و جراحی های ناموفق دارند امتحان کنید. اگر شما یک دختر ۱۲ ساله هستید، کالیفرنیا به طور کامل از آزادی شما برای داشتن رابطه جنسی با مردان بالغ و سقط جنین بدون اطلاع والدینتان حمایت می کند. اگر شما یک مهاجر غیرقانونی هستید، تمام آزادی ها و حقوق یک مقیم قانونی کالیفرنیا را دارید، از جمله مراقبت های بهداشتی رایگان که توسط مالیات دهندگان سخت کوش پرداخت می شود. و اگر در سانفرانسیسکو یک جنایتکار بی رحم هستید، مجریان قانون هرگز آزادی شما را برای نفوذ به اتومبیل یا سرقت از فروشگاه ها نقض نمی کنند.

بنابراین، مردم هالیوود، وقت آن است که پول خود را کنار بگذارید و در کالیفرنیا تجارت کنید. و اگر «ارزش‌های کالیفرنیا» ارزش وقت شما را ندارد، «مشوق‌های مالیاتی» زیادی برای دریافت وجود دارد. کالیفرنیا مازاد بودجه هنگفتی دارد که تا حدودی هزینه‌های آن را «ایالت‌های نفرت‌انگیز» پرداخت می‌کنند که آزادی مردم برای پرداخت به خاطر کار نکردن را سرکوب می‌کنند. گاوین این پول را برای کمک به صاحبان مشاغل کوچک که در خشکشویی فرانسوی خود از دست داده اند، هدر نمی دهد. به هر حال، او انتظار دارد که برخی از این «مشوق‌ها» در ازای «آزادی‌ها» فوراً به کارزار سیاسی او بازگردد.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.