گاوین نیوسام. ۲۰ خبرگزاری برتر


رئیس‌جمهوری که زمانی توسط رسانه‌های لیبرال به عنوان محبوب‌ترین رئیس‌جمهور تمام دوران توصیف می‌شد – جو بایدن – تبدیل شده است کمتر معروف تنها در یک سال در حالی که برخی در رسانه ها بودند آنها مصمم هستند که از کشتی ها پایین بروندبیشتر آنها به دنبال راهی برای خروج هستند.

توافق بر سر روش یا انتخاب خلاص شدن از دست بایدن: جو پیر. اکنون، اگر شما یک ناظر CNN هستید، باید باور کنید که طول عمر جو در یک سال بسیار سریعتر از عمر متوسط ​​انسان است. همین سال گذشته، ذکر سن و هوش (یا عدم هوش) جو بایدن، محرک شورش ها بود. اما واضح است که رسانه ها این کار را کردند فقط بیاموزید که یک پیرمرد ۷۹ ساله بعد از ۸۰ سالگی باهوش تر نمی شود.

این پدیده عجیب باعث شد دموکرات ها به شدت به دنبال رقیب جدیدی برای حمل مشعل چپ افراطی باشند. اشتباه نکنید که فکر کنید دموکرات ها همان سیاست هایی را که جو بایدن را تحت تاثیر قرار داد کنار خواهند گذاشت. هدف این است که سیاست ها دست نخورده باقی بماند، اما پیدا کردن یک سخنران جذاب تر.

شرکت کننده شماره ۱ شرکت کنید: گاوین نیوسام.

گاوین نسخه کوچکتر، شیک تر و صاف تر بایدن است که می تواند یک تله پرومتر کلاس پنجم را بخواند و بدون چرخ های آموزشی دوچرخه سواری کند. با این حال، یک مشکل کوچک وجود دارد: دستاورد اصلی گاوین به عنوان فرماندار این است که افراد بیشتری را از کالیفرنیا خارج کند تا پوتین با بمباران جمعیت غیرنظامی در اوکراین.

اما در حزب دمکرات، یک شکست بزرگ هرگز یک حرکت محدودکننده شغلی نبود. به عنوان مثال، سوزان رایس، که سیاست خارجی ایالات متحده را خراب کرد در دوره اوباما، اکنون است او مسئول برنامه داخلی بایدن است. هدف دموکرات ها جبران خسارت وارده به کشور نیست و به این ترتیب سوزان رایس راه به جایی نمی برد. هدف رفع “پیام” است – و هیچ کس بهتر از گاوین نیوسام “پیام” نمی دهد. از آنجایی که او اکنون نامزد ریاست جمهوری است، “دیدگاه” خود را در کالیفرنیا تغییر می دهد تا برای رای دهندگان عمومی قابل قبول تر باشد.

برای مثال، گاوین کشف کرد که «طرفدار زندگی» در جاهایی غیر از کالیفرنیا چیزی است. بنابراین، گاوین در اقدامی شگفت‌انگیز از تملک فرهنگی، خود را «طرفدار زندگی» اعلام کرده است. در مورد اینکه ادعا کنید واقعاً زنده نیستید مگر اینکه تمام نیازهای شما توسط ایالت کالیفرنیا پوشش داده شود. در اینجا، گاوین طرح عظیم سوسیالیستی خود را توضیح می دهد، که در میان چیزهای دیگر، شامل الزام رعایای وفادار خود به پرداخت هزینه سقط جنین، مراقبت های بهداشتی و پوشش جهانی پیش از مهدکودک است. سفر بایدن به مهاجران غیرقانونی:

در همان سخنرانی، گاوین تعریف خود از «طرفدار زندگی» را برای سیاست‌های کووید خود گسترش داد. او می بالد که از آنجایی که ایالت را تنها به منظور رزرو سریعتر در لباسشویی فرانسوی تعطیل کرده است، تعداد مرگ و میر ناشی از کووید در کالیفرنیا بسیار کمتر از مکان هایی مانند فلوریدا است.

شایان ذکر است که با توجه به سن جمعیت و تعداد جوانانی که به دلیل خودکشی و مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست داده اند، مدیریت کالیفرنیا با کووید در مقایسه با فلوریدا فاجعه بار است. و این حتی ویرانی اقتصادی را شامل نمی شود، زیرا کالیفرنیا از بقیه کشور بسیار عقب است.

گاوین نیوسام همه چیز را به راحتی پاک می کند. او همچنین این واقعیت را نادیده می گیرد که حزبش در گذشته اعلام کرده بود که آزادی برای آدمک هاست:

این تبلیغ چنان جریانی از درآمد را برای کمپین انتخاب مجدد رون دیسانتیس ایجاد کرد که گاوین به این نتیجه رسید که اصطلاح «آزادی» برای استفاده مناسب است. اینجا گاوین در شبکه های محافظه کار ظاهر می شود و به دوستان سابق کالیفرنیا توضیح می دهد که کل ماجرا یک سوء تفاهم بزرگ بود.

RWR ویدیوی تبلیغاتی زیر را برای کمک به گاوین نیوسام در پیشنهاد خود برای نامزدی حزب دموکرات ایجاد کرده است:

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.