گرمایش جهانی دروغی است که می خواهد آمریکا را به یک کشور سوسیالیستی تبدیل کند


دولت بایدن اعلام کرده است که گرمایش جهانی درست است، علیرغم اینکه بیش از یک دهه اطلاعات خلاف آن را ثابت می کند. اداره ملی اقیانوسی و جوی ایالات متحده (NOAA) ثابت کرده است که گرمایش جهانی به دلیل دمای سردی که دانشمندان در دهه گذشته ثبت کرده اند، نادرست است. با این حال، از آنجایی که با روایت سوسیالیستی جور در نمی آید، اکثر شهروندان آن را نمی دانند. به همین دلیل گرمایش زمین به تغییر اقلیم تغییر نام داده است. آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا بایدن در حال جنگ با سوخت های فسیلی است؟ همه اینها بخشی از فریب گرمایش جهانی است.

مشکل این است که این بحران جهانی آب و هوا، هر چه می خواهید نامش را بگذارید، یک فریب تمام عیار است که تنها هدفش نابودی آمریکا و نظام سرمایه داری ماست. بنابراین، من از اولین بحران آب و هوایی از همان لفاظی های اشتباه استفاده می کنم. همان پیام ضد سرمایه داری تا زمانی که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها آن را باور کنند تکرار می شود.

تقریباً غیرممکن است که بگوییم گرمایش جهانی نادرست است زیرا بسیاری از آن از بدو تولد ریشه در این فرض دارد.

علاوه بر این، این واقعیت که هر کسی بخواهد این را نشان دهد در اکثر رسانه ها به عنوان انکار علمی یا خاموشی کامل شناخته می شود. خوشبختانه، سایت‌های زیادی مانند Right Wire Report وجود دارند که امکان بحث و گفتگوی منصفانه و حقایق را فراهم می‌کنند تا آمریکایی‌ها بتوانند بهتر مطلع شوند.

با این حال، از اوایل دهه ۱۹۷۰، یک فاجعه زیست محیطی از این نوع در ایالات متحده رخ داده است که توسط اکثر رسانه ها و توسط بسیاری از مربیان حفظ شده است. آنقدر موفق بود که سوسیالیست ها از آن ترفند استفاده کردند و در واقع آن را تبلیغ کردند.

شما باید در دهه ۶۰ خود باشید تا باور نکنید که انسان ها با استفاده از سوخت های فسیلی در حال تخریب محیط زیست هستند. این تز توسط کسانی تکمیل شده است که از ابتدا از ارزش های آمریکایی حمایت نمی کنند.

ذهنیت بحران اکولوژیک هدف نهایی حمله مستقیم به سرمایه داری بود. در دهه ۱۹۷۰، ایالات متحده هنوز آماده شنیدن چنین دروغ هایی نبود. امروز به خاطر مربیان کمونیست و سوسیالیست است که با تبلیغات دروغین خود از کودکستان تا دبیرستان جوانان ما را آماده می کنند.

تنها هدف این بحران‌های زیست‌محیطی، از بین بردن سرمایه‌داری به دلیل ترس از مرگ بر اثر «طمع شرکت‌ها» بود. می دانید، لفاظی های معمول سوسیالیستی. امروز ما جوانانی را می بینیم که با افراد مسن روبرو می شوند زیرا آنها یاد گرفته اند که این سالمندان بوده اند که این بحران ها را به وجود آورده اند. در حالی که آنها حقایق را انکار می کنند، واقعاً معتقدند که زمین به پایان می رسد مگر اینکه کاری جدی برای جلوگیری از این اتفاق انجام شود. آنها آنقدر بی سواد هستند که از محیط زیست چیزی نمی دانند و این کار عمدا برای گمراه کردن آنها انجام شده است.

این طوفان عالی برای بیسوادانی است که توسط کسانی که سعی در ایجاد ترس کافی از حکومت توتالیتر دارند، «به نفع خود» محاکمه می شوند. اینگونه بود که یک جامعه سرمایه داری آزاد به یک جامعه سوسیالیستی توتالیتر تبدیل شد. شما به اندازه کافی افراد بی سواد را می ترسانید که شما را در این مسیر خطرناک دنبال کنند.

این ترس حداقل پنج دهه است که ادامه دارد. گور در ۲۷ ژانویه ۲۰۰۶ به حامیان خود گفت که جهان ده سال فرصت دارد تا به اعتیاد خود به سوخت های فسیلی پایان دهد یا به آن پایان خواهد داد. گور به تازگی یک «مستند» درباره بحران گرمایش زمین ساخته بود و آن مربوط به آن فیلم بود. هم فیلم و هم پیش‌بینی‌هایش از عذاب ۱۰۰% اشتباه بودند.

گور حتی برای این فیلم برنده جایزه نوبل شد. با این حال، گور اولین کسی نبود که اعلام کرد آسیب های زیست محیطی ناشی از انسان به جهان پایان خواهد داد، مگر اینکه استفاده از سوخت های فسیلی را به طور چشمگیری کاهش دهیم. این یک تاکتیک ثابت چپ حداقل از سال ۱۹۷۱ بوده است.

در سال ۱۹۷۱، دکتر. موری میچل، از اداره ملی اقیانوسی و جوی، گفت که دمای سیاره از زمان جنگ جهانی دوم به “نیم درجه فارنهایت” کاهش یافته است. در مقاله ای در سال ۱۹۷۱ در Parade به نام “عصر یخبندان جدید؟” میچل گفت از سال ۱۹۴۰ زمستان طولانی تر و سخت تری در اروپا وجود داشته است.

هواشناس آلمانی Dr. مارتین رودوالد با پیش بینی این که اگر این الگوی اقلیمی ادامه یابد، اروپا “در آغاز قرن جدید با یخچال های طبیعی جدید پوشیده می شود”، این فرضیه سرد شدن جهانی را پیش بینی کرد.

چپ سوسیالیست به سرعت به این نظریه پی برد و به سرعت آن را به یک بحران انسانی ناشی از استفاده بیش از حد ایالات متحده از سوخت های فسیلی تبدیل کرد. رسانه‌ها به سرعت این نظریه را پذیرفتند و هر آنچه را که چپ افراطی می‌گفتند اجرا کردند، سپس حقایق نیمه‌حقیقت یا دروغ‌های آشکار را به عنوان حقیقت به اشتراک گذاشتند.

با گنجاندن اروپا در این دنیای سرد و هیستریک، کسانی که به دنبال تبدیل ایالات متحده به یک مدل سوسیالیستی بودند، تمرکز خود را بر یک هدف واحد و یک جنگ صلیبی گسترش دادند. سپس در دهه هشتاد همه چیز فرو ریخت. این سیاره خیلی سرد نبود و دانشمندان توانستند آن را ثابت کنند. در آن زمان، هنوز در میان دانشمندان و رسانه‌ها غرور وجود داشت و اکثر آمریکایی‌ها به اندازه کافی تحصیل کرده بودند تا واقعیت را از داستان متمایز کنند. در واقع، این کمبود آموزش زمانی افزایش یافت که انجمن ملی آموزش (NEA) بودجه بیشتری را در اختیار سیاستمداران قرار داد و در نتیجه، جوانان بی سواد ما را قادر ساخت.

با این حال، سوسیالیست ها راهی برای آسیب رساندن به آمریکا از طریق یک هدف بین المللی که علیه ایالات متحده جشن می گرفتند، پیدا کردند. دلایل زیست محیطی یک راه آسان برای آسیب رساندن به ایالات متحده، هم در سطح داخلی و هم در سطح جهانی بوده است. سوخت‌های فسیلی به دلیل اینکه رگ حیات صنعت هستند، به مقصر شماره یک تبدیل شده‌اند. نابودی استفاده از سوخت های فسیلی و نابودی سرمایه داری.

با سقوط فریب جهانی سرمایش، سوسیالیست ها در میان جمعیت سبز به سرعت به «باران اسیدی» روی آوردند. در طول دهه ۱۹۸۰ و اوایل دهه ۱۹۹۰، این به دلیل جهانی شدن در برابر سلطه صنعتی ایالات متحده بود. علت باران اسیدی به گفته چپ رادیکال، استفاده از سوخت های فسیلی بوده است. و سپس، جایی در اوایل دهه ۱۹۹۰، تهدید باران اسیدی از فیلمنامه ناپدید شد.

هیچ کس دلیل آن را نپرسید، و اگر امروز برای یافتن پاسخ آنلاین می‌رفتید، جستجوی زیادی انجام می‌دادید تا متوجه شوید که همه اینها یک فریب است. بله، درست است، هرگز باران اسیدی نیامده است. فقط در ذهن سوسیالیست های رادیکال می خواستند سرمایه داری آمریکا را سرنگون کنند. باران اسیدی چنان به دست آنها برخورد کرد که به گفته سوسیالیست ها، این یک اتفاق طبیعی برای شبکه های تولید و انرژی آمریکا بود. درست مانند تلاش بعدی، “حفره” در لایه اوزون.

هشدار: شما نمی توانید این حقایق را در اینترنت پیدا کنید.

از آنجایی که چپ به طور کامل اکثر رسانه ها، از جمله ویکی پدیا را کنترل می کند، برای یافتن حقیقت باید عمیق کاوش کرد. با این حال، اگر به اندازه کافی در اینترنت و در چاپ کاوش کنید، می توانید دانش پنهانی در مورد آن را آشکار کنید.

در حین تحقیق در مورد علل محیطی، متوجه خواهید شد که یک صنعت کامل برای پنهان کردن این واقعیت ایجاد شده است که هرگز باران اسیدی یا سوراخ ازن توسط انسان از سوخت های فسیلی یا هر علت دیگری ایجاد نشده است. اما برای درک آن، باید عمیقاً کاوش کنید. زیرا در ضمیر ناخودآگاه به عنوان گرم شدن کره زمین تعبیه شده است.

با این حال، زمانی که این ترفند شروع شد، صنعت بی اعتبار کردن تجارت به دلیل بلایای زیست محیطی بهترین تاکتیک برای آسیب رساندن به آمریکا و سرمایه داری مشخص شد.

چپ دوباره به سرعت دنده را عوض کرد، این بار به سمت گلخانه. ببینید، مهلت پس از سرمای جهانی، جایی که سوسیالیست‌های رادیکال یاد گرفتند که چگونه آمریکا را در سطح جهانی بدنام کنند، با بحران باران اسیدی محدود شده است.

چپ آمریکا و جهان برای بحران ضدآمریکایی بعدی آماده بودند.

در آن زمان، استانداردهای آموزشی در بسیاری از ایالات متحده به اندازه کافی پایین بود که دیگر نیازی به حقایق علمی برای اثبات ادعای خون آمریکایی ها، یعنی سوخت های فسیلی نبود. در واقع خود برخی از علما آنقدر فاسد بودند که توانستند این دروغ را مطرح کنند و حتی برخی از دروغ ها را تداوم بخشند.

حتی سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا (ناسا) شواهدی دارد که نشان می‌دهد گرمایش جهانی دروغ بوده است و تصاویر فضای بیرونی از یک صفحه یخی در حال رشد قطب شمال را نشان می‌دهد در حالی که رسانه‌های اصلی ما این ایده را مطرح کردند. آنها می گویند اکوسیستم هنر در اثر گرم شدن کره زمین در حال نابودی است.

شاید برخی به یاد داشته باشند که ناسا توسط باراک حسین اوباما از یک آژانس فضایی به بازوی گرمایش جهانی تبدیل شد. آنچه در پی آن رخ داد کاهش ویرانگر دسترسی ایالات متحده به فضا/ماهواره و وابستگی به کشورهای دیگر بود. سپس سرمایه داری به دنیا نشان داد که وقتی دولت شهروندان خود را شکست می دهد، تجارت مستقل حاکم می شود. این زمانی بود که ایلان ماسک اسپیس ایکس را پرتاب کرد. امروزه فقط پروازهای سرنشین دار آمریکایی و اکتشافات فضایی را انجام می دهد. سرمایه داری در بهترین حالتش

با این حال، سوسیالیست ها کنترل برخی از علما، بسیاری از آنها در رسانه ها، و تعداد زیادی از سیاستمداران و مربیان را به دست گرفتند. در حالی که این دانشمند تصاویری از یک خرس قطبی تنها را دیده است که روی جریان کوچکی از یخ شناور است، اگر دوربین به عقب کشیده شود، ممکن است اقیانوس کاملی از یخ یخی در حال گسترش را ببینید. با این حال، به ما دروغ گفته شده و کمتر کسی حقیقت را می داند. کسانی که حقیقت را می دانستند ساکت شدند. در واقع، سکوت حقیقت امروز توسط دولت ما و از طریق رسانه های اجتماعی ادامه دارد.

تامین مالی این اسطوره از طریق سازمان هایی که توسط جهانی گرایان مانند جورج سوروس ایجاد شده بودند در سراسر جهان گسترش یافت. مشکل این است که هر کسی می تواند درک کند که از طریق این ترفند ببیند. بنابراین، واقعیت گرمایش زمین با کنترل درآمد دروغگویان و تامین نکردن بودجه برای کسانی که حقیقت را می گویند، پنهان شد. فقط کسانی موفق شدند که دروغ می گفتند.

و چرا سوخت های فسیلی هدف هستند؟

پاسخ ساده این است که گاز خون صنعت است. در واقع ما به سوخت های فسیلی نیاز داریم تا ایالات متحده بتواند با دشمنان ما در سراسر جهان مبارزه کند. زیرا به همان اندازه که بر صنعت ما تأثیر می گذارد، بر ارتش ما تأثیر می گذارد. دولت بایدن توانایی ارتش ما برای جنگ را به دلیل تمایلش به توقف تولید سوخت های فسیلی فلج می کند.

در واقع، سوخت‌های فسیلی اساس تقریباً همه چیزهایی هستند که ما روزانه لمس می‌کنیم.

تنها ۵۰ درصد از هر بشکه نفت مورد استفاده در ایالات متحده به سوخت یا نفت گرمایشی تبدیل می شود. بقیه تقریباً در همه چیز در زندگی روزمره ما وجود دارد. از یک چاقوی عاج مصنوعی، کره را با کره روی ریمل اسپری، ژل موجود در نرم کننده مو، داخل کیسه داخل سطل زباله می مالیم.

فراموش نکنیم که شلوار، پیراهن، بلوز، سوتین، دامن و شورت بیشتر از الیاف ساخته شده از روغن فر ساخته شده است. تقریباً همه چیزهایی که ما به صورت روزانه لمس می کنیم از سوخت های فسیلی می آید. هر چیزی که از پلاستیک ساخته شده است از سوخت های فسیلی ساخته شده است. استحکام این پلاستیک از نفت از سوخت های فسیلی تولید می شود.

تقریباً هر کالایی که تولید می شود محصول بنگاهی است که به دلیل اقتصاد سرمایه داری فعالیت می کند. و عذرخواهان سوسیالیست محلی شما، برنی می خواهد سرمایه دار من را تعطیل کند. جوزف بایدن در فهرست سوسیالیست ها قرار دارد. او می خواهد استفاده از سوخت های فسیلی را متوقف کند زیرا عقل سلیمی ندارد.

حقیقت ساده این است که آب و هوا ثابت نیست، در حال تغییر است و از همان ابتدا این کار را انجام داده است. داده های هسته یخ نشان می دهد که آب و هوای زمین دارای چرخه هایی است که هر صد سال یکبار تکرار می شود. آیا یک انسان استوارت می تواند خوب و مطمئنا محافظه کار باشد. اما تا به امروز، هیچ شواهد علمی توافق شده ای وجود ندارد که نشان دهد معرفی سوخت های فسیلی به این چرخه ها منجر شده است. سطح دی اکسید کربن روی زمین بالاتر از سطح امروزی قبل از راه رفتن انسان روی زمین بود. علاوه بر این، سطوح هزینه‌ای که نه تنها مدل اقتصادی ما را تغییر می‌دهد، بلکه شیوه زندگی ما را نیز مختل می‌کند، نرخ بهره‌وری را نشان نمی‌دهد که بر چرخه‌های آب و هوایی عادی فعلی تأثیر بگذارد.

داستان گرمایش جهانی برای ترویج ترس و ایجاد فرصت برای قدرت طراحی شده است.این یک دروغ است. دستور کار چپ استفاده از این دروغ برای تبدیل آمریکا به یک کشور سوسیالیستی است. بنابراین عمیق شیرجه بزنید و حقایق را بیاموزید تا قربانی کلاهبرداری گرمایش جهانی از سمت چپ یا تکرار بعدی نشوید. همه اینها برای صدمه زدن به شما و آزار دادن من انجام می شود.

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این مقاله متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات این نشریه نیست.

جوزف راگونز، کهنه سرباز نیروی هوایی ایالات متحده، افسر پلیس بازنشسته با مدرک عدالت جنایی، تاجر، روزنامه نگار، سردبیر، ناشر و داستان نویس. آخرین کتاب او، “سیف محمد” می توان آن را از Amazon.com به صورت جلد شومیز یا نسخه Kindle خریداری کرد.

جوزف را در پارلر دنبال کنید (https://www.parler.com/writerworks9)

به جو در گاب بپیوندید (https://www.gab.com/jragoneseو هوای جتر (https://gettr.com/user/joeragonese)

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع اصلی RWR Guild.