گروهبان NYPD دبورا دانر را به ضرب گلوله به قتل رساند تا با جلسه انضباطی روبرو شود

گروهبان NYPD دبورا دانر را به ضرب گلوله به قتل رساند تا با جلسه انضباطی روبرو شود


پنج سال پس از مرگ زن برانکس ، یک گروهبان NIPD ممکن است در رابطه با مرگ مرگبار دبورا دانر ، و ارزیابی مجدد نقش پلیس در پاسخگویی به تماس های بهداشت روانی در سطح شهر با مجازات انتظامی روبرو شود.

گروهبان هیو بری قرار است سه شنبه جلسه هفتگی خود در بخش را آغاز کند. او به اتهامات اداری به دلیل ناتوانی در نظارت بر قتل در سطح بالا و قضاوت تاکتیکی ضعیف متهم خواهد شد.

این هزینه ها معمولاً معادل از دست دادن تعطیلات است ، اما تصمیم نهایی کمیته درموت شیا ممکن است مجازات بیشتری را در پی داشته باشد. پرونده جنایی بری تبرئه شد و سه سال پیش آزاد شد.

دانر ، یک زن 66 ساله سیاه پوست با سابقه اسکیزوفرنی ، هنگامی که بری در 19 اکتبر 2016 به محل اقامت خود در قلعه هیل رسید ، با سه افسر پلیس ، دو پزشک EMT و بحران سلامت روبرو شد. خواهر دانر.

گفته می شود که او در تلاش برای بیرون آوردن زن از آپارتمان به خفاش بیس بال ضربه زده است. بری ، گروهبان سفیدپوست 32 ساله در آن زمان ، دو گلوله به بدن این زن زد و او را کشت. او بعداً گفت که از جان خود می ترسد.

شهردار بیل دی بلازیو و جیمز اونیل ، کمیسر پلیس وقت ، اقدامات این افسر را محکوم کردند. دی بلاسیو گفت: “بدیهی است که ما در این مرحله شکست خوردیم.”

اعتراض به نمایندگی دبورا دانر در سال 2016

فلش

این درگیری باعث اعتراضات و افزایش آموزش مداخله در بحران در بین افسران عالی رتبه پلیس شد ، که طبق گزارشات دوره ارتقاء را ندیده اند. انجمن مهربانی گروهبان از اقدامات بری دفاع کرد و او را متهم به راه اندازی “شکار جادوی سیاسی” علیه شهردار کرد.

(وکیل بری ، SBA و اندرو کوین به سوالات پاسخ ندادند.

با اعتراض به عدالت نژادی و ترور دانیل پرود توسط پلیس در روچستر ، تقاضا برای رویکرد جدیدی در پاسخ به تماس های بهداشت روانی تابستان گذشته تشدید شد. در اوایل سال جاری ، بلاسیو یک برنامه آزمایشی را برای اعزام متخصصان بیشتر برای مقابله با بحران به پلیس برای برخی تماس های 911 سلامت روان آغاز کرد.

وکلا با تمجید از خلبان می گویند فاصله پنج ساله بین مرگ دانر و محاکمه دپارتمان بری نشان دهنده عدم موفقیت شهر در اجرای مقررات به موقع شهر است.

جو هیون کانگ ، مدیر انجمن اصلاحات پلیس در مصاحبه ای در روز دوشنبه گفت: “این در واقع بهانه ای برای ادامه کار نیست. آنها این کار را زمانی انجام می دهند که NYPD نیاز به سرعت دارد. اینها تصمیمات سیاسی هستند که در بالاترین سطوح دولت گرفته شده اند و برای حفاظت از مقاماتی که کشته شده اند یا به طرز وحشیانه ای کشته شده اند ، گام برداشته اند. ”

در موارد اخیر ، از جمله محاکمه دانیل پانتالیو ، وی از روند انضباطی کند NIPD دفاع کرد و گفت که شهر باید تا پایان محاکمه جنایی منتظر بماند.

در اوایل سال 2018 ، بری تبرئه شد و توسط قاضی دادگاه عالی ایالت به اتهام قتل درجه دوم آزاد شد. در آن زمان ، کمیسر اونیل گفت که تحقیقات انضباطی خود را در مورد تصمیمات تاکتیکی و نظارتی که منجر به رهاسازی سلاح گرم شد ، آغاز خواهد کرد. در این مورد.”

در همان سال ، شهر با پرداخت 2 میلیون دلار به خانواده دانر موافقت کرد.

پس از تبرئه بری ، به او اجازه داده شد به عنوان گروهبان به نیرو بازگردد. او در سال 2020 دستمزد 152،000 دلار دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *