گروه خدمات مالی نیوبریج خرید ۱۰۳ سهم Broadcom Inc. (NASDAQ: AVGO) – Big 24 Newsگروه خدمات مالی نیوبریج افزایش سهام در Broadcom Inc. (NASDAQ: AVGO – Rating Received) طبق آخرین ثبت ۱۳F در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه اول ۵۰.۷٪ افزایش یافت. این صندوق پس از خرید ۱۰۳ سهم دیگر در این مدت، صاحب ۳۰۶ سهم از شرکت سازنده نیمه هادی شد. دارایی های Newbridge Financial Services Group Inc. ارزش Broadcom در پایان آخرین دوره گزارش ۱۹۲۰۰۰ دلار بود.

سایر سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. گروه تحقیقاتی و مشاوره سرمایه گذاری در سه ماهه چهارم یک موقعیت جدید در سهام Broadcom Inc به ارزش تقریبی ۲۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. TFO TDC LLC سهام جدیدی در Broadcom در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. Blue Bell Private Wealth Management LLC سهام جدیدی در Broadcom در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. Hanson & Doremus Investment Management سهام جدیدی در Broadcom در سه ماهه اول خرید به ارزش ۲۶۰۰۰ دلار. در نهایت، Focused Wealth Management Inc سهام خود در سهام Broadcom را ۱۰۱.۰٪ در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. شرکت مدیریت ثروت متمرکز اکنون ۴۰ سهم از سهام این شرکت نیمه هادی پس از خرید ۴۰۰۰ سهم دیگر در این مدت، ۲۷ هزار دلار ارزش گذاری شده است. ۸۱.۵۳ درصد از سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

سهام AVGO در روز جمعه با قیمت ۴۹۸.۶۹ دلار افتتاح شد. Broadcom با ۴۵۷.۵۹ دلار پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه و ۶۷۷.۷۶ دلار بالاترین قیمت در ۱۲ ماه را ثبت کرد. این شرکت دارای نسبت سریع ۱.۹۰، نسبت معاملاتی ۲.۱۴ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۸۷ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای تجارت ۵۳۹.۸۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۵۷۸.۵۴ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۲۰۱.۳۸ میلیارد دلار، نسبت PE 24.72، نسبت قیمت به درآمد ۱.۰۱ و بتا ۱.۰۹ است.

Broadcom (NASDAQ: AVGO – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه، ۲۶ مه منتشر کرد. این سازنده نیمه هادی درآمد ۹.۰۷ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۷.۸۸ دلار و ۱.۱۹ دلار بود. Broadcom بازده سهام ۵۶.۲۹% و حاشیه خالص ۲۹.۷۶% داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۸.۱۰ میلیارد دلار در مقایسه با انتظارات تحلیلگران ۷.۹۱ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۵.۸۹ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد سه ماهه Broadcom نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته ۲۲.۶ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران سهام انتظار دارند Broadcom Inc. 33.96 سود هر سهم برای سال مالی جاری.

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز افشا کرده است که در روز پنجشنبه ۳۰ ژوئن پرداخت شده است. سرمایه گذاران ثبت نام شده در روز چهارشنبه ۲۲ ژوئن سود ۴.۱۰ دلاری دریافت کردند. تاریخ پرداخت سود سه شنبه ۲۱ ژوئن بود. این نشان دهنده سود سالانه ۱۶.۴۰ دلار و بازده سود سهام ۳.۲۹٪ است. بازده سود سهام Broadcom در حال حاضر ۸۱.۳۱ درصد است.

Broadcom اعلام کرد که هیئت مدیره آن برنامه بازخرید سهام را در روز پنجشنبه، ۲۶ مه مجاز کرده است که به شرکت اجازه می دهد ۱۰.۰۰ میلیارد دلار از سهام موجود را بازخرید کند. مجوز بازخرید به سازنده نیمه هادی اجازه می دهد تا ۴.۳ درصد از سهام خود را از طریق خرید در بازار آزاد بازخرید کند. برنامه های بازخرید سهام عموماً نشانه ای از این است که مدیریت یک شرکت معتقد است سهام آن کمتر از ارزش گذاری شده است.

تعدادی از تحلیلگران سهام اخیراً در مورد سهام AVGO اظهار نظر کرده اند. Mizuho قیمت هدف خود را در Broadcom از ۷۰۰.۰۰ دلار به ۷۲۵.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز جمعه، ۲۷ می، به سهام امتیاز خرید داد. بانک آمریکا هدف قیمت خود را در Broadcom از ۷۸۰.۰۰ دلار به ۶۲۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۹ ژوئن، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. Trust Financial در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۷ می، هدف قیمت خود را در Broadcom به ۶۵۸.۰۰ دلار افزایش داد. StockNews.com در گزارش تحقیقاتی منتشر شده در روز جمعه، ۱۳ می، رتبه Broadcom را از رتبه “خرید” به رتبه “خرید قوی” ارتقا داد. در نهایت، KeyCorp هدف قیمتی خود را برای سهام Broadcom از ۷۲۰.۰۰ دلار به ۷۸۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۷ می، به سهام امتیاز “اضافه وزن” داد. چهار تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی نگهداری، بیست و دو نفر رتبه خرید و یک نفر رتبه خرید قوی به سهام داده اند. طبق داده های MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۶۸۳.۱۷ دلار است.

مشخصات شرکت Broadcom (رتبه گرفتن)

شرکت Broadcom دستگاه های نیمه هادی مختلف را با تمرکز بر دستگاه های نیمه هادی اکسید فلزی و محصولات آنالوگ مبتنی بر III-V در سراسر جهان طراحی، توسعه و به بازار عرضه می کند. این شرکت در دو بخش راه حل های نیمه هادی و نرم افزار زیرساخت فعالیت می کند.

همچنین ببینید

می‌خواهید ببینید چه صندوق‌های تامینی دیگری AVGO را در اختیار دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های Broadcom Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. ۱۳F و تجارت داخلی. (NASDAQ: AVGO – رتبه‌بندی دریافت شد).

مالکیت شرکتی توسط Quarter Corporation، Broadcom (NASDAQ: AVGO)

اخبار و نظرات را از Broadcom Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Broadcom و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.