گروه مشاوره سرمایه برای خدمات مشاوره با مسئولیت محدود. – خبر ۲۴ بزرگبر اساس آخرین گزارش این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، شرکت Capital Advisory Group Advisory Services LLC سهام خود را در Vanguard Real Estate ETF (NYSEARCA: VNQ – Get Rating) در سه ماهه اول ۲۰.۷ درصد افزایش داد. این صندوق پس از خرید یک هزار و ۸۶۴ سهم دیگر در این مدت، ۱۰ هزار و ۸۶۳ سهم در بورس داشت. دارایی های Capital Advisory Group Advisory Services LLC در ETF املاک ونگارد در پایان سه ماهه گذشته ۱,۱۷۷,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ دیگر نیز سهام این سهام را خریده و فروخته اند. Loring Wolcott & Coolidge Fiduciary Advisors LLP MA دارایی خود را در ETF املاک ونگارد ۷۳.۳ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Loring Wolcott & Coolidge Fiduciary Advisors LLP MA اکنون مالک ۲۶۰ سهم از سهام ETF به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۱۱۰ سهم اضافی در این دوره است. PrairieView Partners LLC سهام خود را در Vanguard Real Estate ETF در سه ماهه اول ۴۸۰.۰% افزایش داد. PrairieView Partners LLC اکنون پس از خرید ۲۱۶ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۲۶۱ سهم از سهام ETF به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار است. Clear Perspectives Financial Planning LLC سهام خود را در Vanguard Real Estate ETF 83.4% در سه ماهه چهارم افزایش داد. Clear Perspectives Financial Planning LLC اکنون مالک ۲۷۷ سهم از سهام ETF به ارزش ۳۲۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۲۶ سهم اضافی در طول دوره است. KRS Capital Management LLC سهام جدیدی در سهام Vanguard Real Estate ETF در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، CNB سهام خود را در Vanguard Real Estate ETF 58.0% در سه ماهه چهارم افزایش داد. بانک CNB اکنون مالک ۳۱۶ سهم از سهام ETF به ارزش ۳۷۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۱۶ سهم اضافی در طول دوره است.

عملکرد سهام در ETF املاک پیشتاز

سهام VNQ در روز جمعه با قیمت ۹۱.۷۹ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۹۳.۷۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۰۲.۰۹ دلار است. ETF املاک ونگارد با ۸۶.۶۳ دلار پایین ترین سطح یک ساله و ۱۱۶.۷۱ دلار به بالاترین سطح یک ساله خود رسیده است.

درباره ETF املاک ونگارد

(رتبه گرفتن)

Vanguard REIT ETF (صندوق) یک شرکت سرمایه گذاری باز است. این صندوق در سهام منتشر شده توسط تراست های سرمایه گذاری املاک و مستغلات (REITs) و شرکت هایی که ساختمان های اداری، هتل ها و سایر دارایی های املاک را خریداری می کنند، سرمایه گذاری می کند. این بازده شاخص MSCI US RIT، معیاری برای سهام املاک و مستغلات را دنبال می کند. گروه پیشتاز خدمات مشاوره سرمایه گذاری را به صندوق ارائه می کند.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری VNQ را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات خودی برای پیشتاز املاک و مستغلات ETF (NYSEARCA: VNQ – دریافت رتبه).

دارایی سازمانی بر اساس محله Vanguard Real Estate ETF (NYSEARCA: VNQ)

اخبار و رتبه بندی های ETF املاک و مستغلات پیشتاز را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Vanguard Real Estate ETF و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.