گروه NASCAR “F-K Joe Biden” را در تالادگا می خواند

گروه NASCAR "F-K Joe Biden" را در تالادگا می خواند


گروهی از اعضای NASCAR در Talladega SuperSpeedway روز شنبه شروع به خواندن “FK Joe Biden” کردند ، اما خبرنگار NBC گفت که او چیز بهتری شنیده است.

به گزارش فاکس نیوز ، کلی استاواست ، خبرنگار NBC Sports ، راننده براندون براون ، پس از پیروزی در اولین مسابقه سری ناساکا در یک پیست عمومی در آلاباما ، با او مصاحبه کرد و جمعیت پشت سر او سر و صدا کردند.

“همانطور که می توانید آواز را از جمعیت بشنوید ،” استاوست به براون گفتطبق یک پست توئیتری پس از بازی. “برو براندون”

این کلیپ نشان می دهد که این گروه در واقع نارضایتی خود را با رئیس جمهور در میان گذاشته و به وضوح فریاد می زنند “FK Joe Biden”.

هشدار: زبان گرافیکی

فاکس می گوید که مقامات سرخ پوست NASCAR ابتدا این مصاحبه را در توییتر ارسال کردند اما بعداً آن را حذف کردند.

خوانندگی ضد بایدن آخرین مورد از سری محکومیت های عمومی علیه رئیس جمهور برای اولین بار در جنوب ایالت سرخ بود ، از جمله بازی فوتبال کالج ، مسابقه بوکس و مسابقات گلف جام رایدر.

بایدن مورد انتقاد گسترده قرار گرفته است ، از جمله به خاطر خروج ناگهانی خود از افغانستان و تشدید بحران مهاجرت در مرز آمریکا و مکزیک.

در طی مصاحبه ای با براندون براون ، راننده کلی استاواست ، خبرنگار ورزشی NBC ، جمعیت شروع به خواندن آهنگ “بیا به براندون برویم” کردند.
شان گاردنر / گتی ایماژ
گروه NASCAR
ویدئویی در توییتر نشان می دهد که این گروه در واقع نارضایتی خود را با رئیس جمهور در میان گذاشته و به وضوح فریاد می زنند “FK Joe Biden”.
جان آمیس / AP

براون که شنبه بی قرار بود ، پیروزی تالادگا را “رویایی که به حقیقت پیوست” خواند و بر سر پدر فریاد زد.

فریاد زد: “بابا ، ما این کار را کردیم.” “بیا بریم!”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *