گروه NatWest 1366 سهم اپل را خرید. (NASDAQ: AAPL) – Big 24 Newsشرکت NatWest Group plc موقعیت خود را در شرکت اپل تثبیت کرد. (NASDAQ: AAPL – Rating Received) بر اساس آخرین بایگانی آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه دوم ۱.۸ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از خرید ۱۳۶۶ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۷۵۳۹۶ سهم از سهام سازنده آیفون را در اختیار داشت. اپل حدود ۵.۸ درصد از سهام شرکت NatWest Group plc را به خود اختصاص داده است و آن را به سومین هلدینگ بزرگ تبدیل می کند. دارایی های شرکت NatWest Group plc اپل در پایان آخرین دوره گزارش ۱۰,۳۰۸,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

چند سرمایه گذار نهادی دیگر نیز اخیرا سهام این شرکت را خرید و فروش کرده اند. First Pacific Financial سهام خود در اپل را ۲۰.۸ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. First Pacific Financial اکنون پس از خرید ۱۷۲۴ سهم دیگر در این دوره، مالک ۱۰۰۳۱ سهم از سهام سازنده آیفون به ارزش ۱۳۷۲۰۰۰ دلار است. AHL Investment Management Inc. سهام آن در اپل در سه ماهه دوم ۰.۴ درصد افزایش یافت. AHL Investment Management Inc. او اکنون پس از خرید ۱۴۸ سهم دیگر در این مدت، مالک ۳۴۹۷۲ سهم از سهام سازنده آیفون به ارزش ۴۷۸۱۰۰۰ دلار است. McCrae Capital Management Inc. در سه ماهه دوم، سهام خود را در اپل ۱.۵ درصد افزایش داد. McCrae Capital Management Inc. او اکنون مالک ۳۱۴۰۲ سهم از سهام سازنده آیفون به ارزش ۴۲۹۳۰۰۰ دلار پس از خرید ۴۷۱ سهم دیگر در این مدت است. TFG Advisers LLC جایگاه خود را در سهام اپل ۰.۴ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. TFG Advisers LLC اکنون پس از خرید ۳۴۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۸۲۵۲۹ سهم از سهام سازنده آیفون به ارزش ۱۱۲۸۳۰۰ دلار است. در نهایت، ACT Advisors LLC. این شرکت در سه ماهه دوم جایگاه خود را در سهام اپل ۱۸.۶ درصد افزایش داد. ACT Advisors LLC. اکنون او پس از خرید ۱۱۰۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، صاحب ۷۰۴۸ سهم از سهام سازنده آیفون به ارزش ۹۶۴۰۰۰ دلار است. ۵۷.۷۲ درصد از سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

چندین تحلیلگر تحقیقاتی سهام در مورد سهام AAPL نظر داده اند. Rosenblatt Securities در گزارشی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۲۹ سپتامبر، سهام اپل را از رتبه “خنثی” به رتبه “خرید” ارتقا داد و هدف قیمت سهام خود را از ۱۶۰.۰۰ دلار به ۱۸۹.۰۰ دلار افزایش داد. گروه UBS در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۹ سپتامبر، قیمت ۱۸۵.۰۰ دلار را برای سهام اپل تعیین کرد. StockNews.com در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه شروع به پوشش سهام اپل کرد. آنها یک رتبه بندی “نگهداری” برای سهام قرار دادند. KeyCorp هدف قیمت سهام اپل را از ۱۷۷.۰۰ دلار به ۱۸۵.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۹ آگوست، به سهام امتیاز “اضافه وزن” داد. در نهایت، فاندامنتال ریسرچ هدف قیمتی ۱۷۷.۰۷ دلار را برای سهام اپل تعیین کرد و در گزارشی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۴ آگوست به سهام امتیاز خرید داد. دو تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، هفت نفر امتیاز نگهداری، بیست و دو نفر رتبه خرید و یک نفر به سهام رتبه خرید قوی داده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این سهام در حال حاضر دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف ۱۸۰.۳۵ دلار است.

تجارت خودی

در اخبار مرتبط، معاون ارشد رئیس جمهور دیره اوبرین ۱۷۶۲۹۹ سهم از سهام را در معامله ای که در روز دوشنبه ۳ اکتبر انجام شد فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۴۲.۱۶ دلار و در مجموع ۲۵۰۶۲۶۶۵.۸۴ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۱۳۶۲۹۰ سهم از سهام شرکت است که ارزش آن تقریباً ۱۳۷۴۹۸۶.۴۰ دلار است. این معامله در یک فایل SEC فاش شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. در دیگر اخبار اپل، لوکا ماستری، مدیر ارشد مالی، ۹۶۷۳۵ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای که در روز چهارشنبه ۱۷ آگوست رخ داد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۴.۹۵ دلار با ارزش کل ۱۶.۹۲۳،۷۸۸.۲۵ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، مدیر مالی اکنون دارای ۱۱۰۶۷۳ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۹۳۶۲۲۴۱.۳۵ دلار است. این معامله در سندی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین SVP Deirdre O’brien در معامله ای که روز دوشنبه ۳ اکتبر انجام شد، ۱۷۶۲۹۹ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با میانگین قیمت ۱۴۲.۱۶ دلار و ارزش کل ۲۵,۰۶۲,۶۶۵.۸۴ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون ارشد رئیس جمهور اکنون دارای ۱۳۶۲۹۰ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۹۳۷۴۹۸۶.۴۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در سه ماهه گذشته، افراد داخلی ۲۹۸,۰۳۴ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۴۶,۱۰۵,۷۰۴ دلار فروختند. در حال حاضر ۰.۰۶ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

رشد ۳.۴ درصدی در معامله اپل

Nasdaq AAPL در روز جمعه با قیمت ۱۴۲.۹۹ دلار افتتاح شد. شرکت اپل. پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۲۹.۰۴ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۸۲.۹۴ دلار بود. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۵۶.۷۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۵۳.۹۱ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۶۳، نسبت معاملات ۰.۸۶ و نسبت سریع ۰.۸۲ است. ارزش بازار این شرکت ۲.۳۰ تریلیون دلار، نسبت P/E 23.60، نسبت P/E 1.73 و بتا ۱.۲۵ است.

اپل (NASDAQ: AAPL – Receive Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه ۲۸ جولای منتشر کرد. سازنده آیفون درآمدی معادل ۱.۲۰ دلار به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۱.۱۴ دلار در ۰.۰۶ دلار است. این شرکت در سه ماهه ۸۲.۹۶ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۸۲.۹۷ میلیارد دلار بود. حاشیه سود خالص اپل ۲۵.۷۱ درصد و بازده سهام ۱۵۲.۹۷ درصد بود. درآمد این شرکت نسبت به سال قبل ۱.۹ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۳۰ دلار EPS داشت. به عنوان یک گروه، تحلیلگران سهام از اپل انتظار دارند. ۶.۱۱ سود هر سهم را برای سال جاری ثبت خواهد کرد.

اپل سود سهام خود را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز پنجشنبه ۲۰ مرداد پرداخت شده است، اعلام کرده است. به سرمایه گذاران رکورددار روز دوشنبه ۸ آگوست، سود سهام ۰.۲۳ دلار به ازای هر سهم پرداخت شد. این نشان دهنده سود سهام ۰.۹۲ دلاری نسبت به سال گذشته و بازدهی ۰.۶۴٪ است. تاریخ تقسیم این سود جمعه ۱۴ مرداد بود. نسبت سود سهام اپل (DPR) در حال حاضر ۱۵.۱۸ درصد است.

پروفایل اپل

(رتبه گرفتن)

اپل گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های شخصی، تبلت‌ها، دستگاه‌های پوشیدنی و لوازم جانبی را در سراسر جهان طراحی، تولید و به بازار عرضه می‌کند. همچنین بسیاری از خدمات مرتبط را به فروش می رساند. علاوه بر این، این شرکت سری گوشی های هوشمند آیفون را نیز عرضه می کند. مک، خطی از کامپیوترهای شخصی؛ آی پد که مجموعه ای از تبلت های چند منظوره است; AirPods Max، یک هدفون بی سیم روی گوشی؛ و پوشیدنی ها، خانه و لوازم جانبی از جمله AirPods، Apple TV، Apple Watch، محصولات Beats، HomePod و iPod touch.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری AAPL را نگه می دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Apple Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: AAPL – امتیاز دریافت شده است).

مالکیت شرکتی بر حسب سه ماهه برای اپل (NASDAQ: AAPL)

اخبار و نظرات روزانه اپل را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه‌ای از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران اپل و شرکت‌های مرتبط را دریافت کنید.