گزارش شده است که SEC در حال بررسی RECOS Capital است

گزارش شده است که SEC در حال بررسی RECOS Capital است


بلومبرگ نیوز روز جمعه به نقل از آشنایان خود گزارش داد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در حال تحقیق در مورد Achegos Capital Management است ، یک دفتر خانوادگی تحت کنترل بیل هوانگ ، که در اوایل امسال تماس نهایی را از دست داد.

بر اساس این گزارش ، تنظیم کننده اوراق بهادار در حال بررسی فعالیت های تجاری این شرکت است ، از جمله اینکه آیا میزان شرط بندی روی شرکت های دولتی را پنهان کرده است.

مقامات همچنین در حال بررسی این موضوع هستند که آیا Achegos برای جلوگیری از وضع قوانین افشای عمومی ، سهام چندین شرکت را از طریق چندین بانک خریداری کرده است.

نمی توان بلافاصله برای اظهار نظر با باستان شناسی تماس گرفت. سخنگوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار از اظهارنظر در این باره خودداری کرد.

فروپاشی شرکت سرمایه گذاری در ماه مارس بیش از 10 میلیارد دلار ضرر برای برخی از بانک های جهانی به همراه داشت که بیشترین آسیب را به Credit Suisse ، Nomura Holdings و Morgan Stanley وارد کردند.

مورگان استنلی نیز یکی از بانک های جهانی بود که با سقوط سرمایه آرکاگوس میلیاردها دلار ضرر کرد.
گتی ایماژ

انحلال Achigos منجر به مقررات شدیدتر دفاتر خانواده شد ، که صندوق های سرمایه گذاری توسط خانواده های ثروتمند ایجاد شده است. گری جنسلر ، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ماه مه در کنگره گفت که کمیسیون قوانین تجاری جدیدی را برای رسیدگی به موضوعات مطرح شده در پی انفجار آرکاگوس در نظر گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *