گزارش مشاغل ژوئیه ۲۰۲۲ – آیا بایدن کتاب ها را می پزد؟ – ۲۰ خبرگزاری برتر


CNBC اداره آمار کار روز جمعه گزارش داد که اشتغال در ماه ژوئیه بسیار بهتر از حد انتظار بوده است و چندین نشانه دیگر مبنی بر اینکه بهبود اقتصادی در حال از دست دادن است را به چالش می کشد.

  • حقوق و دستمزد غیرکشاورزی در این ماه ۵۲۸۰۰۰ نفر افزایش یافت و نرخ بیکاری ۳.۵ درصد بود که بسیار بالاتر از تخمین داوجونز از ۲۵۸۰۰۰ و ۳.۶ درصد بود.
  • رشد دستمزدها نیز بهبود یافت و میانگین درآمد ساعتی ۰.۵ درصد در ماه و ۵.۲ درصد نسبت به سال قبل جهش کرد که بالاتر از برآوردها بود – اگرچه هنوز بسیار پایین تر از نرخ تورم است.
  • معامله گران در حال حاضر برای نشست آتی فدرال رزرو در ماه سپتامبر، قیمت گذاری بالقوه ۰.۷۵ درصدی دارند.
  • مجموع ماه‌های قبل کمی افزایش یافت و در ماه می ۲۰۰۰ به ۳۸۶,۰۰۰ و ژوئن ۲۶,۰۰۰ به ۳۹۸,۰۰۰ افزایش یافت.
  • نرخ مشارکت نیروی کار با ۰.۱ درصد کاهش به ۶۲.۱ درصد (+۲۳۹۰۰۰) رسید که پایین ترین سطح در یک سال گذشته است.

در تلاش برای توضیح گزارش مشاغل “فک شکستن” در زیر، سرهای سخنگو CNBC را تماشا کنید که به خود می افتند – اینجا بیشتر بدانید.

اما صبر کنید – مارک زندی احساس می کند چیزی اشتباه است – “من به اظهارات تجاری اعتقادی ندارم.” چگونه این تعداد شغل افزایش یافته، PMI ضعیف، ADP ضعیف، اشتغال، مطالبات بیمه بیشتر، تولید ناخالص داخلی کمتر (دو سه ماهه) و کاهش نرخ مشارکت نیروی کار داریم؟ داده های شغلی با این شاخص های دیگر همخوانی ندارد. نظرات گیج کننده زندی را در زیر بررسی کنید – اما دیگر نگویید دولت بایدن کتاب ها را می پزد.

بنابراین آیا دولت بایدن کتاب ها را برای گزارش شغلی خود در جولای آماده می کند؟

من می دانم که بسیاری از محافظه کاران تقریباً خواهان یک اقتصاد بد هستند تا ثابت کنند که جو بایدن و دموکرات ها افراد بدی هستند. برای ما خوب نیست که به خودمان دروغ بگوییم یا امیدوار باشیم که آمریکا به یک هدف سیاسی دست یابد. ما باید به این شعار نزدیک شویم – “حقیقت را باید گفت”. با این حال، بسیاری در مورد گزارش مشاغل جولای تعجب می کنند، و نه فقط مارک زیندی از CNBC – اینجا، اینجا و اینجا را ببینید.

بنابراین آیا دولت بایدن کتاب ها را برای گزارش شغلی خود در جولای آماده می کند؟

من می دانم که بسیاری از محافظه کاران تقریباً خواهان یک اقتصاد بد هستند تا ثابت کنند که جو بایدن و دموکرات ها افراد بدی هستند. برای ما خوب نیست که به خودمان دروغ بگوییم یا امیدوار باشیم که آمریکا به یک هدف سیاسی دست یابد. ما باید به این شعار نزدیک شویم – “حقیقت را باید گفت”. با این حال، بسیاری در مورد گزارش مشاغل جولای تعجب می کنند، و نه فقط مارک زیندی از CNBC – اینجا، اینجا و اینجا را ببینید.

با این حال، در نظرسنجی سازمانی، سه شغل پاره وقت به عنوان سه شغل محاسبه می شود، اگرچه BLS سعی می کند این را در نظر بگیرد. نمودار زیر را در نظر بگیرید. خط قهوه ای زیر تعداد مشاغل راکد در نظرسنجی خانوار را نشان می دهد و خط آبی زیر افزایش گزارش مشاغل عادی در نظرسنجی شرکت را نشان می دهد. اگر دقت کنیم، آنجاست تفاوت حدود یک میلیون شغل از مارس ۲۰۲۲ – به نظر می رسد با گذشت زمان رشد می کند.

گزارش مشاغل برای جولای 2022به نظر می رسید چیزی چند ماه پیش اتفاق می افتد، زمانی که بررسی بنیاد به آرامی بالا می رفت، در حالی که بررسی خانه ها به یک دیوار آجری غیرقابل توضیح برخورد کرد که اصلاً تکان نمی خورد. این واقعاً جالب است، و باعث شده است تا در مورد اعتبار گزارش‌های شغلی اخیر به تأخیر افتاده باشد. مشخص نیست که آیا این کار توسط کارگران تصادفی و دست و پا چلفتی دولتی بوده است یا با طراحی شوم.

موارد دیگری نیز وجود دارد که گزارش مشاغل را پیچیده می کند – مانند انواع مشاغل ایجاد شده (کارکنان خدمات موقت با دستمزد کم) و ایده افرادی که شغل دوم و سوم را برای مبارزه با افزایش هزینه ها انتخاب می کنند که می تواند مشاغل ضروری را تقویت کند. یک گزارش. موارد دیگر شامل مسائل مربوط به جمع آوری داده های شخص ثالث است. او تمایل دارد در برابر این تئوری توطئه که دولت جو بایدن در حال آماده سازی تعداد مشاغل برای انتخابات میان دوره ای است مقاومت کند. اینطور نیست که آنها چیزهایی مانند داستان شورش های ژانویه را بدون مسائل مربوط به یکپارچگی انتخابات و تئوری های توطئه روسی-روسی دموکرات ها در گذشته می سازند. درست؟

آستین گولزبی در ویدیوی CNBC در بالا اشاره کرد که نگران بهره وری است، که عامل اصلی تعیین استاندارد زندگی در آینده برای آمریکایی ها است. یک ماه پیش، من پست کردم که در چند ماه آینده چه اتفاقی برای اقتصاد ایالات متحده می افتد – استراتژی رکود مضاعف همانطور که در تصویر زیر می بینید – جزئیات بیشتر را در اینجا بیابید.

دو استراتژی رگرسیون رکود

در این استراتژی، یک رکود بزرگ قریب الوقوع است، که در آن مشاغل ممکن است به شدت رکودهای قبلی آسیب نبینند – در عوض، قدرت خرید دستمزد کارگران پس از چرخش فدرال رزرو (بعد از چرخه (متوسط)) از طریق تورم فوق العاده کاهش می یابد. کاهش ۲۰ تا ۵۰ درصدی استاندارد زندگی برای اکثر آمریکایی ها.

گزارش مشاغل جولای ۲۰۲۲ فقط این استراتژی رکود مضاعف را در آنچه که دیگران آن را “بازنشانی بزرگ” می نامند که بسیاری معتقدند در راه است، تقویت می کند. نظر خود را در زیر به اشتراک بگذارید – آیا دولت بایدن کتاب ها را پخته است؟

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.