گزارش: کمتر از نیمی از خیابانهای باز نیویورک فعال هستند

گزارش: کمتر از نیمی از خیابانهای باز نیویورک فعال هستند


بیش از 14 ماه از زمانی که شهردار بیل دو بلاسیو برای اولین بار طرح خیابان باز خود را معرفی کرد ، می گذرد ، که هدف آن این است که به عابران پیاده و دوچرخه سواران اجازه دهد در مراحل اولیه شیوع بیماری با خیال راحت گسترش یابند. از آن زمان ، این برنامه به تعدادی از شاخه های موفق ، از جمله رستوران های باز و فرهنگ باز تبدیل شده است و شورای شهر قوانینی را تصویب کرده است که خیابان های باز را به برنامه ای دائمی تبدیل کرده و آنها را برای خدمات رسانی به مناطق فقیرنشین مورد نیاز خود گسترش می دهد.

بر اساس گزارش جدیدی که توسط Transportation Options (TA) منتشر شده است ، در حالی که این برنامه برای بهبود زندگی در شهرت عمومی و مثبت است ، “تفاوت قابل توجهی در طراحی و اجرای برنامه وجود دارد.”

این تیم صدها نقشه بردار داوطلب را برای بازدید از هر خیابان باز شهر حداقل یکبار در تابستان فرستاد و دریافتند که تنها 46٪ یا 126 از 274 خیابان باز فهرست شده توسط وزارت حمل و نقل (DOT) باز هستند. خیابان – واقعاً کاربردی بود. آنها یک خیابان باز فعال را دارای حداقل یک نقشه بردار یا “مشاهده موانع موجود در خیابان در ساعات و روزهای ذکر شده توسط نقطه” تعریف کردند. بر اساس گزارش آنها ، هیچ مانع یا مانعی وجود نداشت که مانع از ورود خودروها و عبور آنها از خیابان های مختلف در ساعات تعیین شده باز شود.

این بدان معناست که تنها 24 مایل خیابان باز در سراسر شهر ، کمتر از 100 مایل دورتر وجود دارد ، که بلاسیو هنگام شروع برنامه در شهر قصد داشت ، بسیار کمتر از حداکثر تعداد خیابان هایی که اواخر تابستان گذشته شهر را باز کردند. ، کمتر از 70 مایل بود.

DOT ، که اخیراً کمپین مشارکت عمومی را برای بهبود برنامه ها و قوانین برای ضیافت های دائمی در فضای باز آغاز کرده است ، گفت که این ارقام جنجال برانگیز است: آنها گفتند که در حال حاضر 47 مایل خیابان های رسمی در شهر وجود دارد.

ست اشتاین ، سخنگوی DOT گفت: “واکنش فوری به اپیدمی خیابان باز وجود داشت و ما در حال حاضر اقداماتی را انجام می دهیم تا این برنامه در دراز مدت دائمی و پایدار شود.” “همسایگانی که برای این برنامه درخواست کرده اند قبلاً کمک شده اند. منابعی برای تداوم خیابانهای باز محبوبشان. “

استاین گفت که آژانس ها برای کمک به بازکردن خیابان ها با جوامع بدون گروه های محلی یا گروه های کوچک تماس می گیرند.

سخنگوی دیگر گفت که آنها روش تحقیق TA را زیر سال می برند: “ما به طور فعال و مکرر وضعیت خیابانهای باز خود را بازرسی می کنیم و معتقدیم بسیاری از این خیابانها ، علی رغم آنچه ممکن است روی بوم باشد ، کاربردی هستند.” آلانا مورالس ، سخنگوی DOT گفت ، “ما همچنین اخیراً خیابانهای باز را در نقشه های خود به روز کرده ایم ، که در گزارش TA محاسبه نمی شود.”

گزارش TA همچنین نشان داد که برانکس ، کوئینز و بروکلین بیشترین تعداد خیابانهای باز غیرفعال را دارند. در برانکس ، آنها دریافتند که 84 درصد از خیابانهای باز فهرست شده عملاً وجود ندارند. آنها دریافتند که 69 درصد و 60 درصد از خیابانهای باز فهرست شده در کوئینز و بروکلین فعال نیستند.

آنها دریافتند که از هر پنج نیویورکی فقط یک نفر در فاصله کمی از یک خیابان باز فعال زندگی می کند و توزیع ناهموار خیابان باز در محله های مرفه اتفاق افتاده است. از هر 6 ناحیه شورای اجتماعی (هیچ کدام در منهتن نیست) یک خیابان آزاد فعال دارد ، کمترین تعداد ساکنین در فاصله کمی از پارک زندگی می کنند.

کوری اپستین ، سخنگوی TA ، امروز به Gotham Today گفت: “خیابان ها می توانند راهی برای بهبودی باشند و به شهر در غلبه بر همه بحران ها کمک کنند و خیابان های باز باید محور اصلی آن باشند.” “ما عاشق خیابان های باز هستیم و می خواهیم آنها را موفق کنیم. اگر کسی داده ها را ردیابی نکند ، نمی توانیم برنامه را بهبود بخشیم.”

این گزارش جدید بیش از یک سال پس از گزارش پیشرفت نهایی در مورد گزینه حمل و نقل در برنامه ارائه می شود. در تابستان 2020 ، ماه ها پس از اجرای خیابان های باز ، تیم استدلال کرد که برنامه دو بلاسیو “وجود ندارد.[ed] چشم انداز و آرزو ، “و اساساً” شبکه ای جدا از جزایر فضای عمومی با چالش های مدیریتی. “

اپشتاین گفت: “اخلاق داستان این است که آنها می دانند ما در فضای باز کار می کنیم ، اما آنها می خواهند در زمینه های بیشتری کار کنند.” “ما داده هایی داریم که نشان می دهد آنها در حال کار هستند و قوانینی که می تواند به آنها کمک کند کار می کنند ، اما این ماه ها و ماه ها ادامه دارد و شکست خورده و وعده های شهردار نقض شده است. این واقعیت باید مورد توجه قرار گیرد.” خیلی مهم است.”

این گزارش شامل چند نمونه از نحوه بهبود زندگی در خیابان های آزاد است: میزان صدمات دوچرخه سواران 17 درصد در سال گذشته و 20 درصد نسبت به شهرها در سال گذشته کاهش یافته است. در سراسر شهر و همچنین وسایل نقلیه ، بسیاری از آسیب های عابران پیاده و عابران پیاده در خیابان های باز افتاد. به گفته دی بلاسیو ، صنعت رستوران به دلیل فرصت های ناهار خوری بیش از 100000 شغل را نجات داده است و تنها 38 درصد از فضای خیابان مصرف می شود.

نظرسنجی کالج Sienna برای TA نشان داد که 63 درصد از رای دهندگان نیویورک ، از جمله بیش از 50 درصد از مالکان خودروها ، از بستن خیابان ها برای باز شدن به روی مردم حمایت می کنند. 81 درصد از نظرسنجی شدگان در اوایل سال جاری دریافتند که برادوی باید یک خیابان باز دائمی باشد.

توصیه های TA در مورد چگونگی بهبود برنامه عبارتند از: تثبیت هر خیابان باز و بازکردن آن به صورت شبانه روزی با زیرساخت ها و پشتیبانی بهتر. تمام خیابانهای باز را حداقل نیم مایل گسترش دهید. کاهش پارکینگ در خیابانهای روباز برای جلوگیری از تلاش رانندگان برای ورود. هدف قرار دادن محله ها به دلیل برنامه ریزی نژادپرستانه ، سطح بالای آلودگی هوا و افزایش خطر تصادفات رانندگی ؛ برای ایجاد خیابانهای باز مدرسه ، یک خیابان خارج از هر مدرسه نیویورک ببندید.

شما می تونید گزارش کامل رو اینجا بخونید.

عکسی از خیابان باز خیابان 36

خیابان 36 یک خیابان باز است

فلش

خیابان 36 یک خیابان باز است

کاستاس لیمپروپلوس / CSM / Shutterstock

اپشتین گفت که اگرچه شهردار یک شورای مشورتی حمل و نقل برای پیشنهاد ایده هایی برای “بازیابی حمل و نقل” تشکیل داد ، اما د بلاسیو پس از 18 جلسه با هیچ یک از توصیه های گروه هیچ کاری نکرد.

دو بلاسیو امسال در سخنرانی خود در مورد وضعیت ملت گفت که “تمرکز گسترش خیابان باز برابری و گنجاندن است” اما TA معتقد است که چنین نکرده است. اپشتاین گفت: “ما امیدواریم دولت بعدی به خیابان ها و بهبود ما توجه بیشتری داشته باشد و ما از قانونی که به تازگی تصویب شده است پیروی کنیم.”

اریک آدامز ، رئیس و نامزد شهرداری Bay Clin Borough ، در بیانیه ای گفت که در صورت شهردار شدن از ادامه برنامه Open Street حمایت می کند ، و افزود که این برنامه در طول همه گیری “یک روش اساسی زندگی” بود ، اما وجود داشت جا برای بهبود به

آدامز گفت: “همانطور که این گزارش جدید نشان می دهد ، توزیع برنامه بسیار ناهموار بود ، زیرا نیویورکی های بلک و براون نیویورکی در پنج شهر دسترسی کمتری به یک خیابان باز داشتند.” “وقتی نگاه می کنیم که صفحه خیابان شهر ما در پست – COVID چگونه باید باشد ، باید بیشتر تلاش کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که نیویورکی ها مزایای خیابان باز را بیشتر می خواهند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *