گزارش FBI میزان قتل های ملی را نشان می دهد که نشان دهنده ایالت نیویورک است

گزارش FBI میزان قتل های ملی را نشان می دهد که نشان دهنده ایالت نیویورک است


آمارهای FBI که روز دوشنبه منتشر شد نشان داد که تعداد قتل ها در سطح ملی با وجود کاهش شدید خشونت ها در کل نسبت به سال گذشته به رکورد بی سابقه ای رسیده است.

تخمین زده می شود که 4901 قتل بیشتر در سراسر جهان در مقایسه با سال 2019 در سراسر جهان در سال 2020 وجود خواهد داشت ، از 21،570 قتل ، در حالی که میزان قتل در ایالات متحده از 5.1 درصد به 6.5 درصد در هر 100.000 نفر افزایش یافته است.

این روند در ایالت نیویورک همزمان با روند صعودی سراسری بود: میزان قتل در سال 2020 4.2 درصد بود که از 2.9 درصد در سال 2019 بسیار کمتر از میانگین کشوری بود. اما داده های فعلی FBI کل داستان نیویورک را نشان نمی دهد.

سیستم گزارش سوابق ملی FBI (NIBRS) ، یک سیستم ثبت جرم اخیر ، تمام داده های جنایت را فقط در 15 ایالت ارائه می دهد و نیویورک یکی از آنها نیست. در حال حاضر ، نیویورک یکی از معدود ایالت هایی است که داوطلب ارائه داده های NIBRS به گزارش FBI در مورد میزان جنایت خشونت آمیز در کشور است. در حقیقت ، FBI تنها 22 مورد قتل در ایالت نیویورک را در سال 2020 از طریق سازمان های اجرای قانون گزارش داد که “15 of از جمعیت را تحت پوشش قرار می دهند”.

کریستوفر هرمان ، استادیار گروه حقوق و علوم پلیس در کالج عدالت جنایی جان جی و تحلیلگر سابق جرم در NYPD ، می گوید که ممکن است در انتقال داده ها تأخیر ایجاد شود. FBI اما مشکلی دارد.

هرمان ، کارشناس نقشه برداری جنایت ، می گوید: “راه اندازی سیستم NIBRS زمان زیادی طول کشید ، اما سال وحشتناکی برای شهر نیویورک بود. “NIPD ممکن است به افت اندک خود افتخار کند ، اما مقایسه آن با بدترین افزایش ثبت شده منطقی نیست. این مانند این است که بگوییم “حداقل ما مثل سال گذشته بد نیستیم” ، اما این بدترین افزایش در بیش از یک دهه گذشته است.

جدیدترین گزارش CompStat NYPD 348 قتل را تا کنون در سال 2021 ثبت کرده است ، در حالی که در مدت مشابه سال گذشته 357 مورد بوده است. تنها در سال 2020 ، این اداره 462 قتل ثبت کرد. بر اساس آخرین داده های NYPD ، میزان قتل امسال 2.5 درصد کاهش یافته است و از سال 2019 به نزدیک 46 درصد رسیده است.

NYPD هنوز به درخواست اظهار نظر پاسخ نداده است ، اما اتحادیه ها و وکلای مجری قانون محلی اعتراضات عدالت اجتماعی و اصلاحات وثیقه را در افزایش جنایات خشونت آمیز مقصر دانسته اند.

اعداد و ارقام بیانگر واقعیت متفاوتی برای برخی از گروه های محله ای هستند. عایشه سکو ، مسس و مدیر عامل Street Corner Resources ، که بر حذف حمله تروریستی غیر انتفاعی در هارلم تمرکز دارد ، گفت که از تغییرات قابل توجه در جامعه طی چند سال گذشته مطلع بوده است.

سکو گفت: “من حداقل دو مورد را می شناسم که شخصی سعی کرده وضعیت را تشدید کند و جان خود را از دست داده است.” “من فکر نمی کنم همه اینها نیاز به اصلاح وثیقه دارد ، اما کووید نقش داشت. مردم احساس ناراحتی و ناامنی می کنند و ما می توانیم افرادی را ببینیم که نمی دانند وقتی بیرون می روند چه انتظاری دارند. ”

داده های شهر نشان داد که میزان قتل لس آنجلس ، فیلادلفیا ، هوستون و شیکاگو در سال 2020 بیشتر از نیویورک بوده است.

هرمان معتقد است میزان جنایت کلی شهر نگران کننده است و تحقیقات خود او نشان داده است که خشونت در مناطق جدید شهر گسترش نیافته است. داده های تاریخی جمع آوری شده توسط شهر جنایت جنایی دولتی نشان می دهد که قتل در مناطق هارلم ، برونکس ، جنوب بروکلین ، شمال کوئینز و جزایر استاتن از سال 2019 تا 2020 افزایش یافته است.

هرمان گفت: “آنچه واقعاً اتفاق افتاد این بود که تا سال 2020 تعداد بدتری از مناطق وجود خواهد داشت که تیراندازی و قتل بیشتر در آن وجود داشته است.” مشکل این است که چیزهای بد بدتر می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *