گلف بازان برگ پول را مقدم بر اعتبار می دانند – اخبار


ممکن است سابقه یا شهرت طولانی نداشته باشد، اما سری گلف LIV در حال حاضر سازمان را تکان داده و بازیکنان را از خود دور کرده است.

سومین رویداد این ماه در باشگاه ملی گلف رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ در بدمینستر، نیوجرسی، در بحبوحه اعتراضات فزاینده بازماندگان ۱۱ سپتامبر که گلف بازان را به دلیل شرکت در تور مورد حمایت عربستان محکوم کرده اند، برگزار می شود.

اما در حالی که سریال جدید بحث برانگیز است و برخی مشارکت عربستان سعودی را به عنوان «شستشوی ورزشی» برای شرکت کنندگان توصیف می کنند، پاداش ها بسیار وسوسه انگیز است. چندین نام بزرگ از PGA ایالات متحده و تور اروپا در هفته های اخیر به آن ملحق شده اند، از جمله قهرمان چهار دوره اصلی بروکس کوپکا، قهرمان ۲۰۲۰ US Open برایسون دشان و بازیکن سابق جام رایدر اروپا، پل کیسی.

حتی برای بازیکنان تحسین‌شده‌ای مانند فیل میکلسون – شش بار قهرمان بزرگ و یک گلف باز ۳۱ ساله در تالار مشاهیر – این پرداخت‌ها بسیار وسوسه‌انگیز است که نمی‌توان آن‌ها را از دست داد، طبق گزارش‌ها، کالیفرنیا ۲۰۰ میلیون دلار دریافت می‌کند.

در مراسم افتتاحیه LIV در انگلستان، چارلز شوارتزل از آفریقای جنوبی ۴.۷۵ میلیون دلار جایزه فردی و تیمی را برای مقام اول به خانه برد – بیش از هر پولی که از سال ۱۹-۲۰۱۸ در Grand Tours، PGA یا اروپا برده است. دستمزد شوارتزل بیش از ۱.۳ برابر مبلغی بود که کامرون اسمیت پس از قهرمانی در مسابقات قهرمانی بازیکنان ۲۰۲۲ در Sawgrass که در حال حاضر بزرگترین کیف پول در این ورزش بود، و ۱.۷۵ برابر دستمزد اسکاتی شفلر برای کسب عنوان Masters در آگوستا بود.

شما در حال مشاهده اسکرین شات از یک گرافیک تعاملی هستید. این به احتمال زیاد به این دلیل است که شما آفلاین هستید یا جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است.

گلف بازان LIV پول را مقدم بر پرستیژ قرار می دهند

تجزیه و تحلیل جوایز فایننشال تایمز نشان می دهد که یک چهارم گلف بازانی که در سری LIV شرکت کرده اند، در دو رویداد اول خود از فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ (یا از زمانی که حرفه ای شده اند) برنده شده اند.

FT پول جایزه را برای رشته‌های اصلی، تور PGA، تور اروپا، تور آسیایی، PGA استرالیا، تور گلف ژاپن، تور Sunshine، تور رایگان Korn تجزیه و تحلیل می‌کند (به استثنای جایزه FedEx Cup و سایر هزینه‌ها/جوایز یکبار مصرف) و برخی از LIV را تجزیه و تحلیل می‌کند. بازیکنان ممکن است در سایر دورهای منطقه ای که در این تجزیه و تحلیل گنجانده نشده است، جوایز مالی بیشتری را برده باشند.

شما در حال مشاهده اسکرین شات از یک گرافیک تعاملی هستید. این به احتمال زیاد به این دلیل است که شما آفلاین هستید یا جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است.

گلف بازان LIV پول را مقدم بر پرستیژ قرار می دهند

برای گلف بازان با رتبه پایین تر، این جایزه می تواند قابل توجه باشد.

جیمز پیت گلف باز آمریکایی که تنها در ماه مه حرفه ای شد، در دو مسابقه LIV اول خود در مجموع ۳۳۵۰۰۰ دلار به دست آورد. جدیا مورگان که در اکتبر ۲۰۲۱ حرفه ای شد، برای ۳۰مین بازی در لندن ۱۵۴۰۰۰ دلار برنده شد – ۳۰۰۰۰ دلار نسبت به قهرمانی او در مسابقات قهرمانی PGA استرالیا Fortinet در اوایل امسال. او برای آخرین مقام در پورتلند ۱۲۰۰۰۰ دلار به دست آورد.

اندی اوگلتری که در سال ۲۰۲۱ شش ماه پس از عمل جراحی سپری کرد، آخرین بار در لندن بود و ۱۲۰ هزار دلار درآمد داشت. از زمانی که در اواخر سال ۲۰۲۰ حرفه ای شد، او در مجموع ۳۸۰۰۰ دلار با بازی در تور PGA به دست آورد. Ogletree در رویداد LIV پورتلند بازی نکرد.

جی موناهان، کمیسر تور PGA به فایننشال تایمز گفت: «اگر قرار است تور PGA برای دلار، فقط دلار، با یک پادشاهی خارجی که سعی در خرید بازی دارد، رقابت کند، حضور در آنجا بسیار سخت است. ما ۱۰۰ درصد تمرکز کرده‌ایم، امروز سه بار از من شنیده‌ای که من امروز سه بار به ساختن قوی‌ترین پلتفرم رقابتی ممکن برای بهترین بازیکنان جهان فکر می‌کنم.»

هر دو حلقه اعضای شرکت کننده در LIV را جریمه کردند. تور PGA بازیکنان را تعلیق کرده است و تور اروپا جریمه ۱۰۰۰۰۰ پوندی را برای کسانی که علیرغم تایید نشدن در LIV بازی کرده اند، اعمال کرده است.

PGA و تورهای اروپایی در حال تقویت اتحاد خود در نمایش اتحاد پس از خروج چندین عضو برجسته از LIV هستند.

هفته گذشته، آنها گفتند PGA 15 درصد از سهام خود را در شرکت تولید رسانه اروپایی، که آن را به قیمت ۸۵ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰ خریداری کرد، به ۴۰ درصد افزایش خواهد داد.

افزایش پاداش های مالی ارائه شده برای هر دو دور در اولویت بود. صندوق جایزه تور اروپا در سال ۲۰۲۲ بالغ بر ۱۴۰ میلیون دلار بدون احتساب مسابقات قهرمانی جهان است که از ۱۳۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۹ افزایش یافته است و این عنوان با حمایت مالی شرکت DP World مستقر در دبی است.

تور PGA سال گذشته “برنامه تاثیر بازیکن” را معرفی کرد، یک صندوق ۵۰ میلیون دلاری که برای گلف بازانی که “سوزن را به طور مثبت حرکت می دهند” اختصاص داده شده است، به عنوان مثال از طریق رسانه های اجتماعی و فعالیت های تبلیغاتی. همچنین قصد دارد کمک های مالی سالانه را تا سال ۲۰۲۲ با ۱۶ درصد افزایش به ۴۲۷ میلیون دلار برساند.

کیت بیلی، مدیر اجرایی تور اروپا، هفته گذشته به فایننشال تایمز گفت که هرگز از پرداخت هزینه‌های بازی به بازیکنان از جیب خود حمایت نکرده است.

او گفت: “جادوی این بازی جوهره رقابت واقعی، میراث و شناخت تورنمنت های تثبیت شده و بزرگان بازی ما است.”

اگر برخی از بازیکنان سهم قابل توجهی در تبلیغات داشته باشند، بیشتر در محتوای اجتماعی ما مشارکت کنند و رتبه‌بندی تلویزیون را افزایش دهند، که دوباره نوعی ارز است، راهی برای دریافت پاداش وجود دارد. [that]. »