یامانا طلا (TSE: YRI) بر اساس قیمت هدف جدید ۷.۱۰ دلار کانادا در سهام بانک ملی – بیگ ۲۴ خبرYamana Gold (TSE: YRI – رتبه‌بندی دریافت شده) (NYSE: AUY) به گزارش BayStreet.CA، قیمت سهام بانک ملی از ۷.۰۵ دلار کانادا به ۷.۱۰ دلار کانادا افزایش یافت.

چندین تحلیلگر دیگر تحقیقات سهام نیز بر این شرکت تأثیر گذاشته اند. گروه Canaccord Genuity در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۸ ژوئن، یامانا گلد را از رتبه نگهداری به رتبه خرید ارتقا داد و قیمت هدف خود را برای این شرکت از ۷.۵۰ دلار کانادا به ۱۰.۵۰ دلار کانادا افزایش داد. Coremark در گزارشی که در روز سه شنبه ۱۲ ژوئیه منتشر شد، قیمت هدف خود را در Yamana Gold از ۷.۱۰ دلار کانادا به ۷.۱۵ دلار کانادا افزایش داد. بانک برنبرگ در روز پنجشنبه ۷ ژوئیه در یادداشتی تحقیقاتی، رتبه خرید را مجدداً منتشر کرد و قیمت هدف ۶۹۰.۰۰ دلار کانادا را برای سهام Yamana Gold منتشر کرد. Eight Capital قیمت هدف خود در Yamana Gold را از ۱۰.۰۰ دلار کانادا به ۱۰.۷۵ دلار کانادا افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۱ آوریل، رتبه “خرید” را به شرکت داد. سرانجام، BMO Capital Markets رتبه خرید خود را مجدداً تأیید کرد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه‌شنبه ۱۲ جولای، قیمت ۷.۰۰ دلار کانادا را برای سهام یامانا گلد تعیین کرد. دو تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری ارزیابی کرده اند، در حالی که ده نفر به سهام رتبه خرید داده اند. طبق داده های MarketBeat، این سهام دارای رتبه خرید متوسط ​​و قیمت هدف توافق شده ۶۰.۱۲ دلار کانادا است.

افزایش ۰.۲ درصدی معاملات طلا در یامانا

سهام YRI در روز جمعه به ۶.۱۲ دلار کانادا باز شد. یامانا طلا به کمترین میزان در یک سال گذشته ۴.۷۸ دلار کانادا و بالاترین سطح یک سال اخیر به ۸.۰۵ دلار کانادا رسید. ارزش بازار این شرکت ۵.۸۸ میلیارد دلار کانادا و نسبت P/E 32.21 است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۶.۴۱ دلار کانادا و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۶.۴۹ دلار کانادا است. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۲.۱۱، نسبت سریع ۱.۲۷ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱۴.۷۲ است.

طلای یامانا سود سهام را افزایش می دهد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز جمعه ۲۳ اکتبر پرداخت می شود. سهامداران رکورددار روز جمعه، ۳۰ سپتامبر، ۰.۰۳۹ دلار سود به ازای هر سهم دریافت خواهند کرد. موعد مقرر پنجشنبه ۲۹ شهریور می باشد. این نشان دهنده سود سهام ۰.۱۶ دلار در سال گذشته و بازدهی ۲.۵۵٪ است. این نسبت به سود سه ماهه قبلی ۰.۰۴ دلار یامانا گلد افزایش یافته است. نسبت پرداخت سود سهام یامانا گلد ۶۱.۱۸ درصد است.

درباره یامانا گلد

(رتبه گرفتن)

شرکت یامانا طلا ، همراه با شرکت های تابعه خود به عنوان تولید کننده فلزات گرانبها. این کشور دارای تولید طلا و نقره، ویژگی های مرحله توسعه، ویژگی های اکتشاف و سایت های زمینی در سراسر قاره آمریکا، از جمله کانادا، برزیل، شیلی و آرژانتین است. این شرکت قبلاً با نام Yamana Resources Inc شناخته می شد و در آگوست ۲۰۰۳ نام خود را به Yamana Gold Inc تغییر داد.

داستان های خصوصی

توصیه های تحلیلگر برای Yamana Gold (TSE: YRI)

اخبار و نظرات روزانه Yamana Gold را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران Yamana Gold و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com را دریافت کنید.