یوتیوبر تکنوبلید، ۲۳ ساله، در نبرد با سرطان شکست خورد – بیگ ۲۴ نیوز


روز جمعه، تکنوبلید یوتیوبر معروف Minecraft بر اثر سرطان درگذشت. او ۲۴ سال هم نداشت.

خانواده او در آخرین خداحافظی با هوادارانش ویدیوی احساسی خداحافظی را از طرف او منتشر کردند. او این ویدئو را با ۱۰ میلیون دنبال کننده خود در توییتر به اشتراک گذاشت و آن را “بسیار عجیب و غریب” خواند. به گفته پدر تکنوبلاد، او “بهترین نوزادی است که هر کسی می تواند آرزو کند.” یکی از کاربران یوتیوب در جدیدترین ویدیوی منتشر شده در سایت تحت کنترل گوگل گفت: “سلام به همه، این تکنوبلید است.”

اگر این را می دیدی من می مردم.» او همچنین از همه طرفدارانش برای ادامه حمایت از نوشته هایش در طول سال ها تشکر کرد. از آنجایی که آن سال ها بهترین سال های زندگی او بودند، یوتیوبر اظهار داشت: «فکر می کنم می خواهم یک تکنوبلید باشم. دوباره در هر ۱۰۰ نفر از زندگی من.

خانواده تکنوبلید پیام او را با ۱۰ میلیون دنبال کننده به اشتراک گذاشت

افراد مشهور آنلاین در ایالات متحده به دلیل پخش زنده Minecraft خود به شهرت رسیده اند. علاوه بر این، او چندین ویدیو از خود در حال بازی sandbox بارگذاری کرده است. این یوتیوبر به دنبال کنندگان خود اطلاع داد که در سال ۲۰۲۱ به سرطان مبتلا شده است. او در این ویدیو به این واقعیت اشاره کرد که شیمی درمانی او برای “چیزهای ابرقهرمانی” خواهد بود. هیچ کس به اندازه شرکت بیمه درمانی من که هفته ها نگران بود، با این اخبار بد برخورد نکرده است. Technoblade بعداً در آخرین ویدیوی خود فاش کرد که نام اصلی او الکس است.

علاوه بر این، او از مقدار چیزهایی که در سال گذشته فروخت ابراز تاسف کرد و اعتراف کرد که این امر به برادرانش اجازه می دهد تا در دانشگاه تحصیل کنند. این سلبریتی اینترنتی که نامش تا همین اواخر مخفی نگه داشته می شد، تنها به طور مبهم شناخته شده است. امضای دیجیتال او تصویری از یک خوک کاکل دار را نشان می دهد. در مصاحبه ای با The Verge، پدر الکس ادعا کرد که فکر نمی کند پسرش تمام نکات او را پوشش داده باشد.

“اما فکر می کنم او نکات کلیدی را درک کرد. پس از انجام این کار، او تمام شد. پس از آن، او حدود هشت ساعت دیگر زندگی کرد.” پدر تکنوبلاد ادعا کرد. طبق اظهارات خانواده وی، بخشی از هر فروش کالای تکنوبلید به بنیاد سارکومای آمریکا اهدا خواهد شد.