یورگن کلوپ یک مکاشفه، روبرتو فیرمینو درخشان، می گوید جیمی کاراگر در حالی که لیورپول ساوتهمپتون را شکست داد


جیمی کاراگر روحیه ای را که یورگن کلوپ پس از ۹ تغییر لیورپول ایجاد کرد و همچنان ساوتهمپتون را شکست داد تا رقابت قهرمانی لیگ برتر را زنده نگه دارد، ستود.

لیورپول در سنت ماری یک شکست خورد اما گل های تاکومی مینامینو و جوئل ماتیپ بازی را تغییر داد و مطمئن شد که منچسترسیتی هنوز در آخرین روز فصل کار برای انجام دادن دارد.

این با ترکیبی پشتیبان به دست آمد که محمد صلاح، ویرجیل فن دایک و تعداد زیادی از بازیکنان کلیدی دیگر در آن حضور نداشتند، اما کاراگر معتقد است که این گواهی برای کلوپ است.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

تماشای رایگان: نکات مهم پیروزی لیورپول مقابل ساوتهمپتون در لیگ برتر

کاراگر گفت: «یورگن کلوپ چیزی خلق کرده است و این فقط به این نیست که یازده گزینه اول چقدر خوب است. اسکای اسپورت.

ما می دانیم که یازده گزینه اول کیست، آنها امشب بازی نمی کردند. اما وقتی در یک باشگاه چیز خاصی دارید، تقریباً گاهی احساس می‌کنید که می‌توانید هر مجموعه‌ای از بازیکنان را در اختیار داشته باشید و آن‌ها به این شکل بازی می‌کنند.

من به چند سال قبل برمی‌گردم، زمانی که لیورپول با تیم زیر ۲۳ سال در جام حذفی اورتون را شکست داد. این تقریباً یک ذهنیت است که بدون توجه به ترکیب، مستقیماً در باشگاه می گذرد.

ما می دانیم که آنها بازیکنان خوبی هستند، اما بیایید خودمان را شوخی نکنیم، دلیل اینکه آنها یازده نفر اول نیستند این است که به خوبی آن بازیکنان نیستند. اما چیزی که او درست از طریق این باشگاه ایجاد کرده استانداردی است که او انتظار دارد، آن روحیه، آن ذهنیت. او فقط یک مکاشفه مطلق است.

آنچه او در فصل گذشته با مصدومیت‌ها پشت سر گذاشت – و همه تیم‌ها مصدوم شدند، من بهانه نمی‌آورم، اما همه چیز در یک موقعیت بود و فصل واقعاً سختی بود. او مادرش را در اثر کووید از دست داد و به گفته خودش سخت ترین فصل زندگی اش بود.

برای بازگشت و قرار گرفتن در موقعیتی که لیورپول پس از جذب یک بازیکن در تابستان در آن قرار دارد، بازیکنی که امشب و آخر هفته کاملاً باورنکردنی بود، کوناته، و قرار گرفتن در این موقعیت که می توانند کاری انجام دهند. قبلا هرگز انجام نشده است.

بله، بازیکنان مستحق اعتبار باورنکردنی هستند، اما همه چیز به آن مرد بستگی دارد. لیورپول یک مرد بسیار بسیار خاص در صدر باشگاه خود دارد.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

جیمی کاراگر و جیمی ردنپ در مورد آینده محمد صلاح گفتگو کردند

جیمی ردنپ معتقد است که توانایی کلوپ در ادغام آن بازیکنان حاشیه ای بخش مهمی از موفقیت آن بوده است.

ردنپ گفت: «سخت ترین کار این روزها در مدیریت این است که تیم را راضی نگه داریم اسکای اسپورت. آیا می توانید بازیکنانی را راضی نگه دارید که فکر می کنند باید شروع کنند، شاید زمان بازی را که می خواهند دریافت نمی کنند، شاید فکر می کنند بهتر از آنچه هستند هستند.”

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

جیمی کاراگر و جیمی ردنپ در مورد رقابت برای قهرمانی در لیگ برتر رای می دهند

روبرتو فیرمینو توسط کاراگر به عنوان بهترین بازیکن مسابقه انتخاب شد و مظهر روحیه تیم است – پس از مدت‌ها حضور تضمینی در شروع بازی، با نقشی جدید سازگار شد.

کاراگر افزود: “من فکر می کردم او فوق العاده است.”

او آخر هفته در فینال جام حذفی وارد زمین شد و در واقع در این بازی عالی نبود. شما می توانید گاهی اوقات سرعت نداشتن این بازیکنان را درک کنید. اما در ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ابتدایی امشب که لیورپول در بهترین حالت خود نبود، او و هاروی الیوت عالی بودند.

وقتی فکر می کنید که او برای این باشگاه فوتبال چه کرده است. او توسط یورگن کلوپ جذب نشده بود، او توسط برندان راجرز به خدمت گرفته شد و لیورپول مطمئن نبود که با او چه کند.

آیا او از کنار می آید یا در جیب بازی می کند، آیا او شماره ۱۰ است؟ سپس یورگن کلوپ او را به عنوان شماره ۹ بازی می کند.

از برخی جهات، این آخرین جایی بود که فکر می‌کردید او بازی می‌کند، زیرا سرعت بالایی ندارد و واقعاً بزرگ‌ترین نیست. اما کاری که او برای این باشگاه انجام داده است، مایل هایی که دویده است و کاری که انجام می دهد.

می توان گفت کیفیتی که او دارد، اما این چیزی است که او در گذشته به این تیم آورده است، شاید الان نه، اما ما در مورد بازیکنانی صحبت می کنیم که نقش خود را در تیم می پذیرند و سپس می آیند و تفاوت ایجاد می کنند. او درست در صدر این لیست قرار دارد.

وقتی از بازیکنان بزرگ دوران یورگن کلوپ صحبت می‌کنید و درست از ستون فقرات تیم عبور می‌کنید، او درست در صدر قرار دارد.

کلوپ از بازیکنان حاشیه ای تمجید می کند

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

یورگن کلوپ پس از اینکه لیورپول ساوتهمپتون را شکست داد، از بازیکنانش خوشحال شد

کلوپ گفت: “بچه هایی که آنقدر که دوست داشتند بازی نکرده اند، باید می آمدند و نشان می دادند که چه کاری می توانند انجام دهند، من فکر می کردم همه آنها این کار را کردند.” اسکای اسپورت.

«این یک جرم است که تاکومی مینامینو بیشتر بازی نمی‌کند. هاروی برای مدت طولانی بازی نکرد. کرتیس [Jones] برای مدت طولانی بازی نکرد و همه این پسرها تحویل می دهند و تحویل می دهند و تحویل می دهند. غیر قابل باور است.

«باید بگویم ایجاد ۹ تغییر و سپس این نوع عملکرد استثنایی است. من ۱۰۰ درصد مطمئن هستم، اگرچه ما هرگز به طور قطع نمی دانیم، اما اگر با بچه هایی که ۱۲۰ دقیقه در روز شنبه داشتند بازی می کردیم، در اینجا مشکلات بسیار بیشتری داشتیم.

من هرگز چنین گروهی نداشتم. وقتی یک ترکیب درست می کنید و درگیر آن نیستید، می توانید تصور کنید. خوشحال نبودم، به عنوان یک بازیکن عصبانی بودم، می خواستم فوتبال بازی کنم. اما مطمئناً چون ما در بسیاری از اوقات پیروز می شویم، چیزهای زیادی وجود ندارد که بتوانید واقعاً در مورد آنها بحث کنید.

اما دو فرصت برای اینکه چگونه می توانید با آن کنار بیایید وجود دارد. می توانید تسلیم شوید یا فقط می توانید نقش خود را در گروه بازی کنید. و این گروه مدام یکدیگر را هل می دهند.

“در پایان، کاملاً برجسته است.”